قبلی برندگان تسلط مینه سوتا کتاب جوایز

مینه سوتا کتاب جوایز در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده روز شنبه, مارس 28 اما coronavirus تغییر فرمت آن. به جای در نظر گرفتن محل در Ordway مرکز هنرهای نمایشی در خیابان سالانه مراسم رفت مجازی در یک livestream رویداد تسهیل دوستان از سنت پل در کتابخانه های عمومی و اسپانسر شده از طرف آموزش و پرورش مینه سوتا است.

T. Mychael رمبو, شهرهای دوقلو بازیگر, خواننده, هنر مربی و سخنران عمومی شد و تشریفات برای این برنامه که در طی آن جوایز ارائه شده به برندگان در نه دسته.

در اینجا برندگان (* نشان می دهد مینه سوتا ناشر; حامیان در پرانتز)

ادبیات کودکان (کتاب های آفریقا)
Kao Kalia یانگ “یک نقشه به جهان” نشان داده شده توسط Seo Kim (Carolrhoda کتاب/Lerner Publishing Group*)

به عنوان فصل تغییر, بنابراین بیش از حد می کند یک جوان دختر همونگ جهان. او حرکت به یک خانه جدید با خانواده و برخورد هر دو تولد و مرگ. او جمع آوری بیت از جهان طبیعی است. اما کسانی که گنجینه های خود را ،

یانگ دو بار مینه سوتا کتاب برنده جایزه نویسنده کتاب “Latehomecomer” و “ترانه شاعر: خاطرات پدر من است.” این است که او اولین کتاب برای خوانندگان جوان.

به طور کلی غیرداستانی (Brainfuse)
دیوید Treuer “ضربان قلب زخمی زانو: بومی امریکا از سال 1890 تا به امروز” (ریورهید کتاب/Penguin Random House)

آنتون Treuer (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

طولانی-برگزار می شود ایده این بود که زندگی بومیان آمریکا اساسا به پایان رسید با فرماندهی سواره نظام را 1890 قتل عام بیش از 150 سو در Wounded Knee. تلفیق تاریخ با گزارش و خاطرات Treuer آشکار متفاوت روایت ارائه یک داستان از یک انعطاف پذیر مردم بی سابقه ابتکار و اختراع مجدد است.

Treuer است Ojibwe از زالو دریاچه رزرو در شمال مینه سوتا است. او دو بار مینه سوتا کتاب برنده جایزه از چهار رمان و دو قبلی کتاب غیرداستانی.

ژانر علمی تخیلی (Macalester College)
مارلون جیمز “پلنگ سیاه, Red Wolf” (ریورهید کتاب/Penguin Random House)

اولین رمان در جیمز ستاره تاریک سه گانه فانتزی حماسی که در آن اسطوره و تاریخ بیا با هم به کشف آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک مزدور استخدام برای پیدا کردن گم شده و یک کودک است. ردیاب شناخته شده برای مهارت های خود را به عنوان یک شکارچی با هم می آید غیر معمول با گروهی از شخصیت های.

جیمز یک دو بار مینه سوتا کتاب برنده جایزه نویسنده و چهار رمان از جمله مرد بوکر برنده جایزه “تاریخچه مختصری از هفت قتل.”

خاطرات و خلاق غیرداستانی (بنوا جشن زندگی مراکز)
کارن Babine, “همه وحشی گرسنه” (استبرق نسخه*)

هنگامی که مادر او مبتلا به نوع نادری از سرطان Babine نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که: گرسنگی یک تب خوراک سرد اما چه کنیم سرطان ؟ و بنابراین او مرتکب خودش را به آماده شدن مادر او هر چیزی او را بخورند. در این مقالات Babine ponders صمیمی ارتباط بین مواد غذایی و خانواده و بیماری است.

Babine نویسنده “آب و آنچه ما می دانیم” مینه سوتا کتاب برنده جایزه و سردبیر “سنجش: یک مجله غیرداستانی مطالعات.”

وسط کلاس ادبیات (آموزش و پرورش مینه سوتا)

کیت آلن “خط مناقصه” (Dutton کتاب های کودکان/Penguin Random House)

زمانی که لوسی 7 بود او دریایی-زیست شناس بود در یک قایق در سواحل ماساچوست جمع آوری کوسه داده زمانی که او به طور ناگهانی درگذشت. در لوسی تولد 12th, جزر و مد به ارمغان می آورد بزرگ سفید و یکی دیگر از تراژدی. برای زنده ماندن موج جدیدی از غم و لوسی در حال حاضر باید فراتر از آنچه که او را از دست داده و نسبت به آنچه هنوز کشف نشدهاند.

آلن در ماساچوست بزرگ شده و زندگی در مینیاپولیس با خانواده اش. این اولین رمان خود را.

مینه سوتا غیرداستانی
Christopher P. لیمن “برده داری دسترس: جنوب Slaveholders در ستاره شمال کشور” (Minnesota Historical Society Press*)

از 1840s از طریق پایان جنگ داخلی منجر Minnesotans دعوت slaveholders و ثروت خود را به خاک آزاد و رایگان ایالت مینه سوتا, غنی سازی این منطقه در جوامع و ساکنان.

لیمن استاد مطالعات قومی در خیابان دانشگاه و نویسنده از “برده داری در می سی سی پی فوقانی دره 1787-1865.”

رمان & داستان کوتاه (کالج سنت بندیکت/سنت جان دانشگاه)
شیلا اوکانر “شواهد V: رمان در قطعات حقایق و داستان” (رز فلزی را فشار دهید)

V با استعداد 15 ساله خواننده در 1930s مینیاپولیس که در طلب آن به یک ستاره. به عنوان یک زن جوان او داده شده است و شش سال در مدرسه دولتی حکم برای بارداری ناخواسته. به عنوان V تلاش برای زنده ماندن در یک سیستم تنها اسمی متعهد به نجات و اصلاحات او تحمل بی عدالتی است که تغییر این دوره از زندگی خود و زندگی فرزندان او است.

اوکانر است مینه سوتا کتاب برنده جایزه نویسنده شش رمان برای بزرگسالان و افراد جوان است. او یک استاد نویسندگی خلاق در ال روزاریو دانشگاه و داستان ویرایشگر برای آب~سنگ را نقد کنید.

شعر (Wellington, مدیریت, Inc.)
Su هوانگ “Bodega” (استبرق نسخه*)

در برابر پس زمینه از جنگ با مواد مخدر و 1992 در لس آنجلس, شورش, یک کره ای دختر می آید از پدر و مادر خود را’ bodega ارائه یک چشم انداز منحصر به فرد در کشور ما از مهاجران و تنش های زننده در حاشیه که در آن زندگی می کنند و کار می کنند. این شعر اولین اذعان غم و اندوه و گرامی داشتن زندگی انسان است.

Hwang است که دریافت کننده در مراسم تحلیف جروم تپه یاران در ادبیات و آکادمی شاعران آمریکایی جیمز رایت جایزه. او می آموزد نوشتن خلاق با مینه سوتا زندان کارگاه است و از بنیانگذاران شعر پناهندگی.

بزرگسالان جوان ادبیات (ایران مربیان اتحادیه های اعتباری)
نائومی Kritzer, “Catfishing در CatNet” (Tor نوجوان/Macmillan Publishing Group)

چرا که او مادر است که همیشه در حرکت 16 ساله Steph زندگی نشده در هر نقطه بیش از شش ماه. او تنها ثابت یک جامعه آنلاین به نام CatNet که مدیر CheshireCat های حساس AI. هنگامی که یک تهدید از Steph گذشته جلب به او و CheshireCat وجود کشف شده است, آن را تا به Steph و دوستان خود را آنلاین و IRL – به آنها را ذخیره کنید.

Kritzer نویسنده داستان کوتاه گربه تصاویر, لطفا, که برنده جایزه هوگو و منبع جایزه. او زندگی در خیابان با خانواده اش.

قبلا اعلام جوایز ویژه نیز ارائه شد در این مراسم است.

این کتاب جایزه هنرمند رفت و به گروه مشترک مسئول ایجاد این هنرمند کتاب “من توانا سفر: آبشار داستان” نوشته شده توسط جان نازکن و نشان داده شده توسط Gaylord Schanilec. توسط لنگر سطح بین المللی تحسین هنرمند Schanilec, تصویر, توسعه, ترکیب, چاپ و صحافی تیم رشد بیش از پنج سال را شامل هنرمندان پل Nylander باربارا Eijadi, Sorcha داگلاس امیلی Pressprich, گرتا Lapcinski پاریس Fobbe, Rayan Macalin, Kerri Mulcare الن Janda هانس کخ مونیکا ادواردز Larson, دایان ویلسون, موبایل, Whiteman و papermaker آماندا Degener.

William D. سبز دریافت Hognander, مینه سوتا, تاریخچه جایزه برای کتاب “فرزندان لینکلن: سفید, پدر سروری, و محدودیت های سیاه و فرصت در مینه سوتا 1860-1876.” جیمز Lenfestey مفتخر به کی خادم جایزه برای مشارکتهای برجسته در مینه سوتا ادبی جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de