Local artists are pivoting to digital, and NASH wants to help.

هنرمندان محلی هستند pivoting به دیجیتال و نش می خواهد برای کمک به. نش

یک پلت فرم جدید به نام شمال هنرهای جریان Hub (NASH) امیدوار است به پرتاب یک زندگی حافظ به غرق شدن در شمال غربی اقیانوس آرام هنرمندان و سازمان ها با ایجاد یک مرکزی فضای دیجیتال که در آن آنها می توانند برنامه تکراری پخش کردن, پیر محل کار و یا در جریان اجرای زنده از چیزهای جدید برای مخاطبان است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

مانند Netflix برای هنر محلی نش قصد دارد به مجموع مطالب از یک دسته از PNW سالن و اجرا از طریق کانال های مختلف در وب سایت خود را که “راه اندازی نرم…به عنوان اوایل به عنوان پایان هفته آینده” با توجه به لیلی Raabe هنر شرکت مشاوره Scandiuzzi کربس که به سازماندهی هنرمندان.

نش میزبان محتوا به صورت رایگان و هنرمندان که ارائه کار به سایت می توانید جمع آوری کمک های مالی و یا راه اندازی paywalls برای ویدئو زندگی می کنند.

در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه بعد از ظهر Raabe گفت: این گروه در حال همکاری با “جامعه رابط” به گسترش این کلمه و به کمک “مرکز نژادی و جنسیتی و عدالت اجتماعی” بر روی پلت فرم.

در حال حاضر کسانی که رابط عبارتند از: سیمون Javan Okelo از یک پرنیان آفریقا سابق سیاتل هنر کمیسر ویویان فیلیپس, الکس رز از شهر فیلم و موسیقی وزارت جیمز مایل هنر سپاه و غرب, فیلم, فروم, خواهد شد که “معاون کشیش بخش فیلم محتوا و به احتمال زیاد خواهد بود که حامیان مالی از نش به ما در ایجاد ساختار و یک نهاد قانونی است.”

این سایت در مراحل اولیه آن رتبهدهی نشده است, اما خلاصه دیجیتال تور نازل شده کانال برای رقص, موسیقی, تئاتر, تصویری, هنر, آموزش هنر, فیلم و ویدئو, عملکرد, هنر, و, کمدی/کاباره/سیرک. وجود فضاهای هنرمندان برجسته رویدادها و سازمان ها و همچنین.

برای اطمینان از کیفیت محتوای نش برنامه ای برای ارسال و هنرمندان “حلقه چراغ و کمی بهتر سخنرانان” به کمک تصاویری. آنها همچنین اتصال سازندگان با تکنسین های است که می تواند کمک به دیگر جریان مسائل.

Raabe گفت: او مشغول به کار بود در نورد از ارسال فرم “امیدوارم” در یک هفته. سازمان دهندگان می گویند که آنها می خواهم برای شروع با حداقل 100 ساعت از محتوا و ایده آل راه اندازی بزرگ-star-studded رویداد زندگی می کنند. اگر شما یک ستاره است که می خواهد به تقویت این پروژه در نظر بگیرید ارسال Raabe یک ایمیل به.

هنرمندان علاقه مند به ارسال در کار خود باید نام خود را ایمیل فرمایید لینک به قبل از میزبانی محتوا در یوتیوب و یا ویمیو و کیف پول دیجیتال دستگیره در آماده برای ارسال فرم.

از اواسط ماه مارس هنرمندان و سازمان ها شده اند استراتژیسازی راه های محوری به عنوان اخرین تلاش برای بقا در به طور فزاینده ای تلخ چشم انداز فرهنگی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

با توجه به بررسی های اخیر از ArtsFund هنر سازمان در منطقه ایستاده به از دست دادن حدود 44 میلیون دلار درآمد از طریق پایان ماه آوریل و $74 میلیون نفر در پایان ماه مه. این کاهش ناشی از ضرر و زیان گسترده در فروش بلیط اشتراک و کمک های مالی در طول یک پر جنب و جوش به طور معمول فصل بهار. بررسی پروژه های سالن را اخراج کردند یا حدود 2000 کارمند.

بزرگ هنر سازمان در حال حاضر به لغو ماه برنامه نویسی و در برخی موارد کل فصل. خیره به 3 میلیون دلار در مارس ضرر و زیان به تنهایی Pacific Northwest Ballet furloughed “بسیاری از کارکنان آن از جمله همه از آن رقصندگان و نوازندگان” با توجه به سیاتل تایمز.

شهرستان, شهرستان و منابع خصوصی باید در مجموع scrounged تا حدود 6.2 میلیون دلار کمک مالی برای orgs و فردی هنرمندان پس از 20 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im