به عنوان چین شروع به بازگشایی برای کسب و کار و مردم وجود دارد و از سرگیری زندگی خود را با بقیه جهان است که هنوز هم غرق در مخرب پی COVID-19 جهانی و همه گیر است که سرچشمه در ووهان.

در حال حاضر زمان برای اقدام برای حفاظت از زندگی و واکنش به ارائه حمایت اقتصادی. آن است که زمان شروع به قرار دادن سرزنش اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نشانه های وجود دارد که به وضوح سرزنش قرار می گیرد. هنگامی که زمان می آید و بحران گذشته او خواهد بود پرداختن به چین و مسئولیت خود را برای این جهان فاجعه است. ما شنیده نمی, گذشته از این. مغلوب ساختن پیشی جستن حافظه بلند او فراموش نخواهد شد. رئیس جمهور چین قرار داده است توجه کنید.

در عین حال فراتر از چینی بازی سرزنش است وجود دارد برخی از سرزنش قرار داده شده در اینجا در خانه بیش از حد ؟ من اعتقاد دارم وجود دارد.

دهه خفقان دولت قوانین و مقررات را ترک کرده اند کشور ما بیمار-آماده به نوعی از اقدام قاطع لازم برای مقابله با این بار در یک قرن تهدید. این بوروکراتیک اسکلروز شده است به خصوص مشکل هنگامی که آن را به یکی از اساسی ترین مراحل: شناسایی بیمارانی که قرارداد این ویروس.

گسترده آزمایش بسیار مهم است به توسعه موثر استراتژی ملی برای مبارزه با رمان coronavirus همه گیر اما ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان طراحی شده است که برای مقابله با یک بیماری همه گیر. این نوار قرمز اداری وجود دارد که در نام نگه داشتن ما امن ناگهان یک تهدید مرگبار به عنوان ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه سعی کردم به رول از آزمون در مقیاس ملی و نمی تواند. اولیه آزمون خام توسط مراکز کنترل بیماری مواجه می شوند مسائل فنی است. علاوه بر این به دلیل غالبا بدون علامت ماهیت این ویروس در بسیاری از موارد همچنان به رفتن خود خسته شده اید, کمک به نادرست و به طور بالقوه گمراه کننده داده است.

ما نیز تا به حال به ادعا با اطلاعات غیر قابل اعتماد که از کشورهایی مانند چین و ایران هر دو که به نظر می رسد پوشش داده اند تا به شدت از شیوع بیماری خود را. دولت چین به عنوان مثال تا به حال اطلاعات در مورد ویروس قبل از هر کشور دیگری اما تلاش بسیار سخت به نگه داشتن اخبار از نشت حتی با خاموش کردن پزشکان و روزنامه نگاران که منفجر سوت در آن است. آنها بیشتر قصد توقف گسترش داستان از متوقف کردن گسترش ویروس. خود را به تاخیر بود و غم انگیز و مرگبار یکی برای جهان است و بدون بهانه.

علاوه بر این به منظور ایجاد دقیق و قابل اعتماد COVID-19 آزمون آزمایشگاه نیاز به نمونه ای از این ویروس خود را. اما در روزهای اولیه از رمان coronavirus هنگامی که آن را هنوز هم تنها در آزمایشگاه در چین دولت چین اجازه نمی دهد نمونه برای حمل در سراسر مرزهای خود. حتی پس از این ویروس را راه خود را به آزمایشگاه های خارج از چین وجود دارد موانع اضافی عمدتا نظارتی.

رمان coronavirus آزمون حداقل نسخه اولیه ای از آن مورد نیاز آزمایشگاه تخصصی تجهیزات برای پردازش محدود کردن تعداد آزمایشگاه قادر به انجام در خانه تست تا زمانی که یک نسخه ساده تر از آزمون می تواند توسعه یافته است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و شفاعت به تسریع این روند اعطای متحده مجوز از FDA اجازه می دهد تا به آزمایشگاه برای توسعه و توزیع خود از تنوع تست و حصول اطمینان اداری فرآیند تصویب نمی توانند مانع از دسترسی COVID-19 آزمون برای کسانی که به آن نیاز دارید.

به همین ترتیب رئیس جمهور لغو مقررات که مورد نیاز همه کیت های آزمایش ارسال می شود به CDC برای تایید یک نیاز است که به طور قابل توجهی طولانی شدن روند معرفی و پیچیدگی های غیر ضروری. بازگشت اقتدار و مسئولیت را به ایالات متحده با نزدیک فدرال نظارت تست و تایید روند تا تبدیل شدن به کارآمد تر و مصلحت.

به عنوان یک نتیجه, ما قادر به سرعت تا سطح شیب دار تعدادی از تست های فرآوری شده هر روز کمتر از 300 در تاریخ 1 مارس به بیش از 10 ، 000 در مارس 16.

در نور از بی شمار از قبل موجود موانع قابل توجه است که چگونه به سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به غلبه بر بسیاری از موانع قانونی به منظور موثر coronavirus آزمون به طور گسترده ای در دسترس به آمریکا. خوشبختانه رئیس جمهور تهمت و تیم خود را صرف سه سال گذشته شناسایی و از بین بردن صدها نفر از رده خارج شده و از خود راضی مقررات فدرال شده اند که برگزاری امریکا به طوری که تجربه شد در دانستن چگونه به ایجاد این اتفاق می افتد.

با تکیه به شدت در بخش های خصوصی و دولتی, رئیس جمهور تهمت انداخته نبوغ و خلاقیت و سخاوت و حل مشکل ظرفیت بالا در امریکا شرکت های بزرگ. تعهد خود را به گرفتن دولت از راه و اجازه می دهد ابتکار آمریکایی به رشد نه تنها پاک راه به عجله تست کیت ها و دیگر منابع بسیار مورد نیاز به مکان های با بزرگترین نیاز است, اما بسیج همه از دولت و از جمله ملت ما شجاع نظامی به حمایت. بدون شک این توانمندی را تسریع شناسایی درمان های موثر و در نهایت منجر به یک پیشگیرانه واکسن — و شاید حتی درمان در دسترس نباشد.

رونالد ریگان رئیس جمهور گفت: “بزرگترین رهبر است و نه لزوما کسی است که بزرگترین چیز است. او کسی است که می شود مردم را به انجام بزرگترین کارها.”

در میان این ویرانگر بحران جهانی ما نه تنها از دیدن آنچه رهبری درست به نظر می رسد مانند بیرون آمدن از ما اما شاهد موزاییک های زیبا از علمی قربانی شجاع و پررنگ کمک های ساخته شده توسط آمریکایی ها در خط مقدم مراقبت در آزمایشگاه از درمان ضروری در حوزه خدمات و از خانه از کسانی که در حال از دست دادن خیلی خوب بیشتر.

خوشبختانه ما ساکن است فشار گذشته محدودیت های قبلی مقررات و ایجاد فرصت پیشرفت برای حال و آینده است.

پگی گراند نویسنده “رئیس جمهور را ببینید شما در حال حاضر: داستان من و درس از رونالد ریگان سال های پایانی” یک keynote speaker, مشاور سیاسی و رسانه های بین المللی کمک کننده. او معاون اجرایی رئیس جمهور رونالد ریگان از سال 1989 تا 1999. او در توییتر دنبال کنید @peggy_grande.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im