صدای دیگر: ما هنوز هم می توانید مبارزه با کروناویروس در حالی که نگه داشتن نظارت دولت در خلیج ؟

به سرعت COVID-19 گیر کشور در سراسر جهان در حال entreating و یا حتی سفارش ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و نگه داشتن یک فاصله امن از یک دیگر. و مطمئن شوید که این پیام از طریق آنها در حال نگه داشتن بسیار نزدیک چشم بیش از حد معمول در جایی که مردم و آنچه انجام می دهند در اغلب موارد (به عنوان در چین و سنگاپور) با نظارت بر داده ها از گوشی های هوشمند و دیگر محل های حساس دستگاه است.

ایالات متحده هنوز به اتخاذ تهاجمی ترین از نظارت دولت تاکتیک است که کشورهای دیگر در حال استقرار در نام سلامت عمومی است. اما به عنوان تلفات مانت در هفته های آینده خواهد شد تا فشار به دنبال رهبری از کشورهایی که ادعا می کنند برای کاهش گسترش coronavirus به طور قابل توجهی با کمک بلند پروازانه و سرزده نظارت است.

در یک بحران مانند یکی از ما در حال حاضر در ایالات متحده برای پیدا کردن تعادل مناسب بین آزادی های فردی و عمومی بهداشت و ایمنی. و اکثر آمریکایی ها احتمالا خواهد بود خوشحال به تجارت برخی از آزادی ها در بهره از مهار یک بیماری است که کشتن هزاران نفر. ما را بیش از حد, اما با برخی از رشته های متصل: فداکاری باید هر دو موقت و لازم است — و ما در حال متقاعد نمی کند که برخی از این نظارت در حال انجام است به نام توقف COVID-19 واقعا موثر است یا لازم است.

بسیاری از ما در حال حاضر به طور داوطلبانه واگذار ما متمم اول قانون اساسی حق به جمع آوری نام و اجتماعی فاصله و دلیل خوب است. رمان coronavirus انتقال از فرد به فرد و غیر معمول بهره وری, و ما دیده ایم که نتایج ویرانگر در میان تجمع مردم در, کشتی در خانه های سالمندان و یا حتی در گروه کر عمل. به همین دلیل حدود 40 متحده از اواخر هفته گذشته به تصویب رسید برخی از نسخه کالیفرنیا اقامت در خانه قوانین سعی کنید به سرعت گسترش COVID-19 نگه داشتن مردم از هم جدا.

در این روند ما واگذار میزان بی سابقه ای از زمان صلح و قدرت را به دولت و مقامات محلی به تصمیم می گیرید که فعالیت های ضروری هستند و در نتیجه می توانید در ادامه و آنهایی که نیستند. ورمونت حتی رفته تا آنجا که برای گفتن جعبه بزرگ خرده فروشان است که آنها نمی توانند فروش غیر ضروری کالا در فروشگاه های خود را در طول بیماری همه گیر. که غیر قابل تحمل باشد و تحت شرایط عادی اما حملات ما به عنوان توجیه در حال حاضر.

این فاصله تلاش, اما, دردناک و پر هزینه است که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا رعایت شده است ناهموار. در سراسر کشور بسیاری از افراد همچنان به جمع blithely در پارک ها و احزاب است. برخی از کسب و کار مانند تسلا و سرگرمی لابی مسخره خاموش کردن سفارشات با این ادعا risibly می شود ضروری است.

از این رو دولت علاقه ای به استفاده از ابزار برای نظارت عمومی جنبش به عنوان یک راه برای به اجرا درآوردن قوانین جدید. چنین نظارت نیز می تواند کمک به شناسایی که در آن ویروس است که بی سر و صدا, پخش كردن, بهداشت عمومی کارشناسان استدلال می کنند به طوری که ما می تواند شامل عفونت و شروع به بازسازی زندگی و معیشت.

قابل رویت ترین این تلاش ها از موانع ساخته شده توسط کشورها و حتی برخی از ایالات آمریکا برای محدود کردن ورود افراد از ویروس باغ زمستان. بله, آن را نگران کننده و سازمان ملل و آمریکا برای دیدن سربازان گشت زنی در مرزهای تگزاس, رود آیلند و فلوریدا به رهگیری خارج از کشور مسافران و سفارش آنها را به قرنطینه. اما حداقل مردم می توانید ببینید که چه در حال انجام سند هنگامی که محدودیت های اعمال ناعادلانه و می دانم زمانی که آنها به پایان رسید.

در مقابل اقدامات انجام شده توسط کشورهای متعدد به استفاده از اطلاعات محل از تلفن های همراه در مبارزه با COVID-19 اغلب نامرئی و حتی نامعلومی. که باعث می شود آن را سخت را اگر نه غیر ممکن است برای عموم به وزن حریم خصوصی مبادلات.

به همین دلیل مشاوران به سن. Ron Wyden (D-سنگ.) در حال بررسی چه نوع از نظارت ممکن است در حال وقوع در ایالات متحده و چگونه موثر کارشناسان معتقدند ممکن است.

وال استریت ژورنال گزارش داد که به تازگی فدرال و ایالتی و مقامات محلی در آمریکا ناشناس با استفاده از داده های جمع آوری شده از تبلیغات بر روی دستگاه های تلفن همراه برای اندازه گیری اثربخشی فعلی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و حکم. هدف این است که برای کمک به برآورد که چگونه بسیاری از عفونت ها ممکن است و نیاز به درمان به صورت محلی و همچنین به عنوان به طور بالقوه به شناسایی کسب و کار و سایت های که مطابق با قوانین.

با استفاده از جمع, داده ناشناخته خواهد ماند و در این راه در خدمت معتبر بهداشت عمومی هدف. با این وجود کاربران تلفن احتمالا شوکه شده بود به یاد بگیرند که آگهی آنلاین شرکت بودند ردیابی حرکات خود را در دنیای واقعی و به اشتراک گذاری آن با مقامات محلی و خطر وجود دارد که برخی از داده های جمع آوری شده است که منحصر به فرد به اندازه کافی به فاش کردن هویت افراد درگیر. به همین دلیل دولت باید نشان دهد چه ردیابی آنها در حال انجام و متعهد به حفظ اطلاعات استفاده می کنند.

در همین حال برخی از کشورها در حال تلاش برای مهار محل تلفن همراه داده ها به مسیر حرکت فردی افرادی که تست کردم مثبت برای COVID-19 و به شکل آنها تماس گرفت. اما با استفاده از یک تلفن همراه سیگنال برای کمک به اجرای قرنطینه سفارشات را واقعا موثر خواهد بود تنها اگر مردم نمی دانند که آنها در حال نظارت — در غیر این صورت آنها می تواند تلفن های خود را پشت هنگامی که آنها خانه را ترک برای جلوگیری از تشخیص و یا اگر آنها مجبور به ارائه مدرک بارها و بارها که آنها مطابق همانطور که در لهستان.

و داده های تولید شده توسط دستگاه های تلفن همراه به سادگی به اندازه کافی قابل اعتماد به بگویید که کسی نیست که این ویروس را به تماس با کسی که می کند. به جای این تماس ردیابی تلاش هستند به احتمال زیاد به شناسایی بیش از حد بسیاری از مردم به عنوان به طور بالقوه آلوده تنها هل دادن تقاضا برای آزمایش بیشتر از گذشته عرضه است.

تهدید COVID-19 ممکن است به اندازه کافی بزرگ برای توجیه برخی تخلفات از آزادی های مدنی. و تحت شرایطی کاستی از برخی از فن آوری نظارت ممکن است به اندازه کافی جدی به حکومت تلاش آنها. اما باز هم هر گونه تلاش برای جمع آوری داده های مکان باید علنی و شفاف با اطمینان که اطلاعات نمی تواند حفظ شود و یا مورد استفاده برای هر هدف دیگر. که به ویژه برای شناسایی محل داده است که هر دو حساس و آرزو تبلیغ داده کارگزاران و دیگران به دنبال به دست اوردن اطلاعات در مورد شما.

چگونه دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر را تنظیم سابقه برای بیماری های همه گیر که تقریبا مشخصی در آینده می آیند. به همین دلیل آن را حیاتی است که اقدامات انجام شده به اثبات رسیده اتصال به بهداشت عمومی است که بدانند چه اطلاعات جمع آوری شده توسط چه کسی و به چه دلیل و این اقدامات را به یک مشخصی پایان.

— لس آنجلس تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de