اورنج کانتی ساکنان تر به نظر می رسد مشتاق تر از همسایگان خود محسوب می شود در سال 2020 سرشماری آمار اولیه نشان می دهد.

همانطور که در آوریل 4, بیش از نیمی از O. C. خانواده — 50.4 درصد — به حال خود در پاسخ به 2020 سرشماری به صورت آنلاین و از طریق تلفن یا از طریق پست, با توجه به U. s. اداره آمار. که بالاتر از سطح ایالت به طور متوسط از 44.2 درصد است.

عقب بودند Riverside County, با یک پاسخ دهی از 42.2 درصد; سن برناردینو کانتی در 40.4 درصد; و لس آنجلس در 40.2 درصد است.

در سراسر کشور به طور میانگین تا کنون است 44.5 درصد است.

سرشماری کارگران محلی و سازمان های غیر انتفاعی در حال استفاده از تلفن بانک ها پیام کوتاه و آنلاین ابزار برای پر کردن شکاف ها در تلاش های امداد رسانی. بالا جامعه سرشماری مربی Lazara بوستس با غیر انتفاعی را برای یک لبخند, برگ های در حال پرواز در مورد شرکت در سرشماری طی یک درب-به-درب راه رفتن در غرب کاتالپا خیابان در آناهایم در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 به آموزش شهروندان در مورد اهمیت شرکت در سرشماری. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

مارس 1 بود: “آمار روز” — رسمی یخ-قاب برای این کار یک بار در-هر-دهه لحظهای که زندگی در امریکا است.

“هنگامی که شما پاسخ شما می خواهید بگویید و در سرشماری که در آن شما زندگی می کنند که از 1 آوریل سال 2020 و شامل هر کس که معمولا زندگی و خواب در خانه خود را” اداره آمار گفت. “شما پاسخ می تواند قبل یا بعد از آن تاریخ است. ما شما را تشویق به پاسخ به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید.”

دعوت از آغاز ورود در صندوق های پستی ماه گذشته با دستورالعمل در مورد نحوه پر کردن پرسشنامه سرشماری. در آن طول می کشد حدود 10 دقیقه.

آمار داوطلبان فن در مه 27

خانواده هایی که پاسخ نمی دهند تماس گرفته خواهد شد با سرشماری از داوطلبان مارس 27 Aug. 14 در تلاش به تعداد همه کسانی که زندگی در این کشور با توجه به اداره آمار.

Coronavirus اضافه شده است یک لایه از پیچیدگی — اما این تعداد باید در مقامات می گویند.

“2020 آمار ارائه یک تصویر لحظهای از ملت ما — که ما در آن زندگی می کنیم و خیلی بیشتر” اداره می گوید.

“نتایج حاصل از این یک بار در دهه تعداد تعیین تعداد کرسی های هر ایالت در مجلس نمایندگان. آنها نیز استفاده می شود به رسم کنگره و دولت قانونی مناطق. بیش از دهه های آینده نمایندگان مجلس و صاحبان کسب و کار و بسیاری دیگر را با استفاده از داده های سرشماری سال 2020 به تصمیم گیری های حیاتی. نتایج نشان می دهد که جوامع نیاز به مدارس جدید جدید درمانگاه و جاده های جدید و خدمات بیشتر برای خانواده و افراد مسن و کودکان.”

میلیاردها دلار در بودجه در خطر

نتایج همچنین اطلاع رسانی خواهد شد چگونه صدها میلیارد دلار در بودجه فدرال در حال اختصاص داده شده به برنامه هایی مانند پزشکی سر شروع و بسیاری از بیشتر.

اتمام سرشماری در خانه کاهش مقدار حضوری پیگیری لازم را تسکین می دهد و یک بار قابل توجه در اداره آمار عملیات در حال حاضر بیش تاکید کرد با توجه به COVID-19 گفت: با مسئولین نمایشگاه سرشماری پروژه.

آن “Undercount تاثیر مدل” متوجه شد که لس آنجلس و اورنج شهرستانهای رتبه شماره 5 و شماره 6 در سراسر کشور در یک تجزیه و تحلیل از کسانی که در معرض بیشترین خطر برای یک undercount از ساکنان. که می تواند هزینه لس آنجلس برخی $12.5 میلیون دلار از دست داد بودجه فدرال با ضرر و زیان برخی از $5.2 میلیون نفر در اورنج کانتی با توجه به نمایشگاه سرشماری پروژه تجزیه و تحلیل.

در ماه دسامبر به عنوان مورد نیاز توسط قانون اداره آمار باید تحویل, apportionment, شمارش به رئیس جمهور و کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im