فعلی و سابق ردندو دبیرستان و میدانی ورزشکاران امیلی Uhrinak مت Todden و جاستین Yafkowitz تمرین برخی از صلیب-آموزش شل کردن خط در اولین آخر هفته که سواحل شده اند بخشی از بازگشایی در Hermosa ساحل در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است.(عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

مردم آماده بودند برای بازگشت به ساحل.

از سن پدرو به شهرستان ونتورا خط beachgoers نشان داد تا بیش از آخر هفته به شن و ماسه در انگشتان پای خود را برای اولین بار در بیش از یک ماه است. در حالی که لس آنجلس سواحل حال سرد و آرام شروع به زمانی که آنها به لحاظ فنی بازگشایی در چهار شنبه, مه 13, آخر هفته گرما کمک درایو جمعیت به ساحل.

سه روز – از یکشنبه, مارس 15 از طریق سهشنبه, مارس 17 – دیدم حدود 800,000 مردم بازدید از سواحل شهرستان گفت: Pono بارنز لس آنجلس آتش نشانی نجات دهنده بخش سخنگو.

“ما انتظار داشتند که جمعیت زیادی هر کس شده است cooped گذشته چند ماه است,” او گفت:. “ما انتظار می رود بسیاری از افرادی که به ورزش می شود و در آب و انجام کاری دیگر از نشستن در خانه.”

ساحل, جمعیت نگه داشته غریق مشغول در طول سه روز با برآورد 452 اقیانوس نجات و 193 پزشکی ایدز همراه با نزدیک به 500 خودرو اورژانس پاسخ بارنز گفت.

یک تماس به نظر می رسد تبدیل شده اند غم انگیز زمانی که حدود 3:45 بعد از ظهر روز یکشنبه دو نفر کشیده شد و دور از ساحل توسط rip زمان. نجات غریق قادر به نجات 10-year-old boy اما پدرش هنوز هم گم شده و از دوشنبه بعد از ظهر.

زیر آب جستجو از سر گرفته شد روز شنبه در اطراف مرینا دلم رعی برای شناسایی همسر خود را به عنوان کشتی گیر سابق WWE Shad Gaspard, شهرستان, اخبار, خدمات گزارش گفت:.

بارنز گفت: نجات غریق تا به حال یک تیم از هشت که جستجو در زیر آب با غواصان در نزدیکی ساحل منطقه تا حدود 7:30 p. m. روز شنبه با گشت زنی اسکن ساحل در طول شب در یک قایق نجات و روی زمین است.

یک نجات غریق است در شن و ماسه به عنوان beachgoers قدم زدن در طول تعطیلات آخر هفته. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از لس آنجلس آتش نشانی نجات غریق/Facebook)

نجات غریق از سر جستجو در 7 صبح دوشنبه قبل از تبدیل آن به لس آنجلس کلانتر که با استفاده از سونار ،

در علاوه بر این به قوی گشت و گذار و تبدیل جریان که مطرح خطرات به شناگران آخر هفته اضافه شده بود به دلیل چالش های مردم بازدید امتداد ساحل نجات غریق که در آن به طور معمول نمی بینم جمعیت به دلیل پارکینگ تعطیلی.

“وجود دارد افزایش فعالیت اما گسترش بیش از یک منطقه بزرگتر” بارنز گفت. “این از اهمیت زیادی برخوردار است در حال حاضر به یاد مردم برای شنا کردن در نزدیکی یک باز نجات غریق.”

در حالی که نجات غریق آگاهانه مردم در شن و ماسه را به نگه داشتن در حال حرکت و ماسک صورت مورد نیاز خود را از ماموریت های اصلی باقی می ماند در آب های ایمنی.

“اینجا جایی است که ما به شدت لاغر با ما شرکای اجرای قانون” بارنز گفت. “ما فقط می توانیم توصیه مردم از آن ما نمی تواند اجرای هر دستور یا فرمان.”

بسیاری از مردم نگه داشته در حال راه رفتن و دویدن و یا ترک ساحل را پس از گشت و گذار اما برخی گذاشته حوله برای آویزان کردن بر روی شن و ماسه.

“وجود دارد را به افرادی که نمی خواهید به دنبال قوانین ترکیبی از افرادی که نمی خواهید به آن را انجام دهد و ترکیبی از افرادی که آگاه نیست” بارنز گفت. “مورد اغلب نادیده گرفته شد و با پوشیدن صورت پوشانده اند.

“ما امیدواریم حرکت رو به جلو ما می توانید به خوبی رعایت و حفظ افتتاح و مرحله به مرحله باز کردن برنامه ریزی شده,” او گفت:.

جدید تورم در این هفته انتظار می رود را در 4 پا به 6 پا گشت و گذار به جنوب رو به سواحل.

“با بیشتر از تورم آینده و بهار زمان شرایط پایین بسیار پاره کردن. حتی کمی از تورم اضافه خواهد شد به قدرت تبدیل جریان و آنها را بکشید بسیار سخت” بارنز گفت. “شنا کردن در مقابل یک نجات دهنده, برج, بررسی, در, اقیانوس, شرایط و خطرات. بزرگترین چیزی که به انجام خود موجودی قبل از شما در آب به شنا کردن در توانایی های خود را.”

نیز وجود دارد یک ساحل با استفاده از آب مشورتی صادر دوشنبه پس از باران سقوط کرد در منطقه انتظار می رود به گذشته از طریق پنج شنبه صبح.

باران می تواند شستن باکتری ها و مواد شیمیایی باقی مانده زباله و دیگر مخاطرات بهداشتی از خیابان های شهرستان و مناطق کوهستانی است که می تواند آلوده آبهای اقیانوس در اطراف تخلیه تخلیه طوفان creeks و رودخانه ها پس از یک بارندگی مشورتی گفت. “افرادی که وارد آب در این مناطق می تواند تبدیل به بیمار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de