Click to enlarge photo

هدر Korbulic

آن شده است یک دهه پس از عبور از این نقطه عطفی سلامت اصلاح قانون حفاظت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه عمل می کنند. ما به عنوان خوانده شده را علامت تحول تفاوت ACA ساخته شده است برای ساکنان نقره دولت بیش از 10 سال گذشته ما به خصوص با توجه به اهمیت مراقبت های بهداشتی به عنوان ما حرکت نا معلوم آبهای اطراف جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از همیشه این مهم به بیمه بهداشت و درمان برای حفاظت از خودمان و خانواده ما از پیش بینی نشده بهداشت و درمان حوادث به همین دلیل است که ما به معرفی یک زمان محدود استثنایی با شرایط ویژه ثبت نام دوره های در دسترس برای ساکنان واجد شرایط که از دست رفته باز ثبت نام دوره پاییز گذشته. از طریق 15 آوریل واجد شرایط Nevadans می توانید با ثبت نام در یک واجد شرایط طرح بهداشتی از طریق نوادا سلامت Link.

از طریق نقره ای بیمه خدمات درمانی دولتی ارز و بازار آنلاین, نوادا, سلامت سایت ACA بهبود زندگی هزاران نفر از Nevadans فقط به عنوان معماران از این نقطه عطف قانون در نظر گرفته شده.

پس از ارز شروع به ارائه واجد شرایط سلامت و برنامه های دندانپزشکی در سال 2014 سالانه ثبت نام به طور پیوسته رشد کرد و به اوج بیش از 91,000 Nevadans در سال 2018 است. با وجود عدم قطعیت در اطراف ACA در واشنگتن و به طور فزاینده ای شلوغ بیمه, بازار, ثبت نام باقی مانده است قوی در چند سال گذشته چیزی افتخار میکنم با توجه به موانع و تغییرات ما را تحمل کردند.

هیچ چیز بهتر کپسوله تاثیر ACA در کشور ما نسبت به ما کاهش ایجاد شکاف و از ACA تصویب رسید, نوادا, شماره بیمه کاهش یافته است از 23 درصد به 11 درصد است. اما همچنان کارهای زیادی باید انجام شود برای رسیدن به هزاران نفر از Nevadans هنوز هم بدون بیمه. با توجه به یک مطالعه اخیر از Guinn مرکز نوادا است ششم-بالاترین در این کشور برای خود ایجاد نرخ هشدار دهنده آمار. ما باید متعهد به رسیدن به حتی بیشتر ایجاد ساکنان به اطمینان حاصل شود آنها نیز از مزایای پوشش.

من می خواهم به اذعان پشتیبانی از هر دو ACA و ارز دریافت کرده اند از رهبران با نفوذ مانند سابق رژیم صهیونیستی. Brian Sandoval, رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak و بسیاری از انتخاب و ارقام دولت ایالتی که موضع ایران در اعتقاد به این که همه Nevadans سزاوار دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب.

این ACA محافظت از کسانی که با شرایط از پیش موجود و تضمین آنها را نمی توان انکار کرد پوشش به دلیل شرایط پزشکی. برنامه های ما ارائه 10 ضروری مزایای بهداشت و درمان موظف توسط ACA از جمله: اورژانس و سرپايي خدمات بستری زنان و زایمان و مراقبت از نوزاد, داروهای تجویزی آزمایشگاه خدمات و خدمات بهداشت روانی به نام چند. این لیست شامل بسیاری از ما یکی از اساسی ترین نیازهای مراقبت درمانی و من نمی توانم تصور کنید که داشتن بیمه درمانی است که طراحی شده است به ارائه خدمات است. در عین حال همانطور که می دانیم, همه برنامه های مراقبت های بهداشتی برابر خلق شده اند و بسیاری از گذاشتن برنامه در حالی که کمتر از گران قیمت را پوشش نمی دهد و این پایه و اساسی نیاز دارد.

نوادا سلامت لینک تنها جایی است که Nevadans می توانید واجد شرایط برای یارانه ها برای کمک به جبران هزینه های بیمه. بیش از 80 درصد از مصرف کنندگان که خرید بیمه بهداشت و درمان از طریق نوادا سلامت لینک واجد شرایط برای این یارانه ها. ما همچنین می توانید اعتبار ACA برای پوشش بزرگسالان جوان و والدين طرح بیمه تا زمانی که آنها به نوبه خود 26. با تشکر از ACA زنان دریافت بهبود مراقبت در طول برخی از آنها آسیب پذیر بهداشت و رویدادهای زندگی از جمله بارداری و زايمان و زايمان و مراقبت از نوزادان.

نوادا شد مدیکید گسترش وزارت امور خارجه در سال 2014 رشد بیمه ثبت نام 95 درصد و پوشش های اضافی 200 ، 000 نفر برای بیمه سلامت. با تشکر از این گسترش و هزاران نفر دیگر تا به حال برای رفتن بدون درمان پزشکی و یا دچار مشکلات مالی یا ورشکستگی با توجه به صورتحساب های پزشکی.

در سال گذشته نوادا سلامت لینک قرار گرفتند ما بزرگترین شاهکار پس از آغاز به کار. ما دگرگون و به دور از فدرال بیمه سلامت بازار — healthcare.gov — برای تبدیل شدن به یک دولت مبتنی بر مبادله قرار دادن نوادا در اتهام از خود برنامه است. این بسیار پیچیده انتقال است که در حال حاضر پرداخت از طریق کاهش هزینه ها و مالیات دهندگان سرمایه گذاری و دادن ارز دسترسی به زمان واقعی و دقیق تر ثبت نام داده ها است که اجازه می دهد تا آن را بهتر هدف قرار دادن مصرف کنندگان و ارائه سطح بالاتری از خدمات به مشتریان است.

بازدید nevadahealthlink.com تماس بگیرید و یا 1-800-547-2927 برای کسب اطلاعات بیشتر.

هدر Korbulic مدیر اجرایی, نوادا, سلامت Link.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im