اگر شما تا کنون خواسته گیل Thoele چگونه او احساس و یا آنچه آب و هوا بود و جواب این بود که همیشه همان: “فوق العاده است!”

Thoele شناخته شده به خانواده و دوستان به عنوان “آقای خارق العاده” بود خوش بین و خوش بین بود و حس شوخ طبعی گفت: جری رو یک دوست دیرین. “او تا به حال بهترین نگرش در مورد همه چیز.”

گیل Thoele درگذشت, شنبه در آریزونا. مالک سابق Thoele چاپ او به عنوان پادشاه Boreas در سنت پل کارناوال زمستانی در سال 1991. تصویر با گیل است که همسرش مارتا که در سال 2015. (حسن نیت ارائه میدهد از دیوید Thoele)

Thoele, 89, درگذشت, شنبه در بنر دلم E. Webb مرکز پزشکی در شهر آفتاب غرب Ariz., 14 روز پس از سقوط در حالی که راه رفتن بر روی یک مسیر در نزدیکی خانه خود را. Thoele دچار آشکار قلبی رویداد گفت که پسرش دیوید Thoele که در شیکاگو زندگی می کند.

پدر او از راه رفتن در محله خود را به دلیل محلی مرکز تفریح و سرگرمی — جایی که او کار می کرد و شش روز در هفته — بسته شد به دلیل شیوع کروناویروس دیوید Thoele گفت.

مالک سابق Thoele چاپ در سنت پل گیل Thoele بود “بی امان پروموتر” از شهرستان دیوید Thoele گفت. “او بی امان ترویج کسب و کار و جامعه کار و سرگرم کننده است. او مشتاق در مورد همه چیز.”

یکی از گیل Thoele احساسات بود, St. Paul کارناوال زمستانی. او به عنوان نخست وزیر در سال 1970 صرف 10 سال روی دکمه کمیته و تاج پادشاه Boreas رکس LV در سال 1991.

“او عاشق کارناوال زمستانی. او با وسواس آن را” دیوید Thoele گفت. “او عاشق یخ قصر زمانی که او کوچک بود. او رفت و به راهپیمایی هر سال است. او نمی خواهد آن را از دست.”

Thoele شروع به شرکت در کارناوال زمستانی در سال 1960 خدمت در گارد سلطنتی. “همه چیز او در جامعه و به منظور ارتقاء شهر سنت پل” گفت: Terry Davern, یک دوست قدیمی که در خدمت به عنوان نخست وزیر در سال 1991 زمانی که Thoele شد پادشاه Boreas. “این به او این فرصت را به بخشی از چیزی است که او واقعا لذت می برد. هر کجا که او رفت و او سرو با شور و شوق.”

Thoele عضو و خدمت در یک “فوق العاده تعدادی از سازمان ها و باشگاه ها و گروه ها به طور همزمان” Davern گفت. “او رفت و از یک جلسه به بعد و گاهی رفت و به سه حالت مختلف جلسات همان شب. او هرگز از دست رفته یک جلسه به خصوص اگر وجود دارد مواد غذایی دارند.”

Thoele خدمت به عنوان رئیس جمهور St. Paul باشگاه روتاری; مدیر St. Paul اتاق بازرگانی; منطقه رئیس بیشتر سمت شرق Indianhead طلایه دار شورای St. Paul; مدیر St. Paul Jaycees; جمهور و مدیر اجرایی انجمن St. Paul; رئیس ایالات صندوق محلی کوچک-کسب و کار استخدام; جمهور, St. Paul Toastmasters club; وزیر پیشگام قلاب و نردبان داوطلبان از St. Paul; و عضو شورای شهر را شورای مشورتی برای آموزش متوسطه.

“من یک مرد که هرگز می گوید:” نه “” Thoele گفت: مطبوعات پیشگام در سال 1991. “اما این بخشی از قیمت ما پرداخت برای زندگی در سنت پل. ما باید چیزی را به عقب.”

Thoele اصلی راه دادن بود خود را از طریق کلیسا جوامع — آرلینگتون تپه کلیسای لوتری در St. Paul, Woodbury, کلیسای لوتری در وودبری و آمریکایی کلیسای لوتری در شهر آفتاب Ariz. — و در اتحادیه انجیل ماموریت در سنت پل.

گیل Thoele تصویر در ماه اوت سال 2017, عکس, درگذشت, روز شنبه, مارس 28 سال 2020 در شهر آفتاب غرب Ariz. او 89. Thoele بود که مالک سابق Thoele چاپ و به عنوان پادشاه Boreas در سنت پل کارناوال زمستانی در سال 1991. (حسن نیت ارائه میدهد از دیوید Thoele)

او سر usher در آرلینگتون تپه برای بیش از یک دهه حضور هفتگی گروه های مطالعه کتاب مقدس و هفته نماز صبحانه در اتحادیه انجیل ماموریت که در آن او همچنین به عنوان داوطلب این سازمان معاون رئیس جمهور. “او یک زندگی از خدمات” دیوید Thoele گفت.

Thoele را “ایمان واقعا درخشید از چشم او و لبخند تمام وقت” گفت: Rowe و 91 از اوکدیل. “او می خواست به در هر راه او می تواند.”

Thoele بزرگ در سنت پل به سمت شرق و فارغ التحصیل از هاردینگ دبیرستان در سال 1948. او مورد مطالعه چاپ در دانوودی موسسه در مینیاپولیس.

در طول جنگ کره به خدمت در ارتش ایالات متحده در بالتیمور, چاپ کارت شناسایی, David Thoele گفت.

در حالی که در یک ترک از ارتش او ملاقات مارتا Berglund, از Afton در رقص در باشگاه با هیچ نام; Thoele یکی از بنیانگذاران اجتماعی باشگاه که ملاقات هفتگی برای رقص, فعالیت ها و خدمات اجتماعی در YWCA در سنت پل. “او نگه داشته شنوایی ‘گیل در حال رفتن به اینجا هفته آینده. گیل در حال رفتن به اینجا'” دیوید Thoele گفت.

زن و شوهر ملاقات کرد و “ضربه آن را فورا خاموش” دیوید Thoele گفت و شروع به نوشتن نامه به هر یک از دیگر. آنها در سال 1954 ازدواج کرده بود و سه فرزند او درگذشت در سال 2015.

به منظور حمایت از خانواده اش Thoele یک عضو از چاپ pressmen اتحادیه و تصویر متحرک ماشین اپراتورهای محلی کار می کنند “شش روز در هفته” در Thoele چاپ و کار “شش شب در هفته” نشان دادن فیلم, دیوید Thoele گفت. پدر برای دوقلوها بازی ها و وایکینگ ها بازی ها و در زمان اسکی در 40s خود را, او گفت:.

Thoele که نقل مکان کرد و به طور دائم به سان سیتی وست در سال 2018 آمد بازگشت به سنت پل برای سالگرد 50 از سال 1970 سلطنتی دادگاه در ماه ژانویه و در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک سفر برای 30 سالگرد سلطنت خود را به عنوان پادشاه Boreas در ژانویه 2021 دیوید Thoele گفت.

“او هرگز متوقف شد” دیوید Thoele گفت. “حتی زمانی که بازنشسته شد او نیست فقط زندگی در یک جامعه بازنشستگی; او رئيس جمهور از انجمن مالکان.”

پس از مارتا Thoele درگذشت Thoele گفت که او برنامه ریزی شده به ترک بودن ارتباط رئیس جمهور, اما زمانی که انتخابات برگزار شد و دو ماه بعد, او هنوز هم برگزار می شود, پست, David Thoele گفت. “من گفت:,” من فکر کردم شما ترک,’,” او گفت:. “او گفت:” چه چیز دیگری من می خواهم به انجام?'”

Thoele جان سالم به در با سه فرزند خود را — دیوید شیکاگو, Ill.; سوزان Younkin از اینگلوود کالیفرنیا.; و بلیک از کلرندن هیلز بیمار است. و پنج نوه.

خدمات برگزار خواهد شد در تاریخ بعد. بنوا Funeral Home مسئول ترتیبات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im