نیویورک ویروس مرگ و میر بیش از 4,000 با شکوه تلفات برای 9/11 حملات

توسط مارینا وینو و لری HINNANT

نیویورک (AP) — شهر نیویورک مرگ و میر از coronavirus گذشته افزایش یافت 4,000 روز سه شنبه گرفتی این تعداد کشته در مرکز تجارت جهانی در 9/11. در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون دراز در بخش مراقبت اعتقاد بر این بود که برای اولین بار عمده جهان رهبر بستری با ویروس.

دوقلو تحولات آمد و حتی به عنوان بحران به نظر می رسید به کاهش یا حداقل ثبات توسط برخی اقدامات در نیویورک و بخش هایی از اروپا هر چند مقامات وزارت بهداشت به مردم هشدار داد در تقریبا در هر نوبت به اجازه گارد خود را. پس از 76 روز چین در نهایت برداشته مستند در ووهان شهرستان از 11 میلیون که در آن شیوع آغاز شد.

COVID-19 تلفات در شهر نیویورک است که در حال حاضر بیش از 1 ، 000 مرگ و میر بالاتر از مرگبارترین حمله تروریستی در خاک ایالات متحده آمریکا که به کشته شدن 2,753 مردم در شهر و 2,977 به طور کلی هنگامی که ربوده هواپیما ناودان به برج های دوقلو پنتاگون و پنسیلوانیا زمینه در سپتامبر. 11, 2001.

ایالت نیویورک ثبت 731 جدید کروناویروس, مرگ و میر, بزرگترین آن یک روز پرش در عین حال برای یک ایالت تلفات از حدود 5,500 Gov. اندرو کومو گفت.

“بسیاری از درد دوباره امروز برای بسیاری از نیویورکی” او گفت:.

اما در یک نشانه امیدوار فرماندار گفت: بستری شدن در بیمارستان و تعداد کسانی که از دریافت تنفس لوله های حذف شده نشان می دهد که اجتماعی فاصله اقدامات موفق هستند.

و هشدار دهنده به عنوان یک روز افزایش در مرگ و میر ممکن است صدا فرماندار گفت که “عقب مانده شاخص” انعکاس افرادی که در بیمارستان بستری شده بود قبل از این هفته. بیش از گذشته چند روز در واقع تعداد مرگ و میر در نیویورک به نظر می رسد درست کردن.

“شما می بینید که plateauing — که به دلیل آنچه که ما انجام می دهند. اگر ما انجام آنچه ما انجام می دهند که بسیار متفاوت منحنی” کومو گفت. “بنابراین اجتماعی فاصله در حال کار است.”

هنوز 6 فوت (2 متر) اجتماعی فاصله تبدیل شده است غیر ممکن است در زمان در این شهر سیستم مترو.

با خدمات به شدت کاهش می یابد و ضروری کارگران در مواجهه با برخی از شلوغ قطار که به شغل خود. عکس های گرفته شده در بروکلین نشان داد سواران نشسته یا ایستاده در اینچ از هر یک از دیگر برخی با پوشیدن ماسک.

در سراسر ایالات متحده مرگ و میر نزدیک 13,000 با نزدیک به 400 ، 000 تایید عفونت. برخی از مرگبارترین نقاط داغ شد, دیترویت, New Orleans, و منطقه متروپولیتن نیویورک که شامل بخش هایی از جزیره نیوجرسی و کانکتیکات است. نیوجرسی ثبت بیش از 1200 مرده اکثر آنها در شمال شهرستان که در آن بسیاری از ساکنان رفت و آمد به شهر نیویورک است.

در لندن 55 ساله جانسون بود که در شرایط پایدار و آگاهانه در یک بیمارستان که در آن او بود دریافت اکسیژن بود اما نه در یک ونتیلاتور, مقامات گفت. وزیر امور خارجه Dominic Raab تعیین شد برای اداره کشور در این میان است.

“برای همه ما در کابینه او است و نه فقط ما ، او همچنین همکار و او را نیز دوست ما” Raab گفت. “و من با اعتماد به نفس او را بکشد از طریق, چرا که اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که در مورد این نخست وزیر, او یک جنگنده است.”

مرگ و میر در بریتانیا رسیده تقریبا 6,200 پس از یک روز افزایش تقریبا 800.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روت خشم خود را در سازمان بهداشت جهانی و تهدید به مسدود کردن ایالات متحده بودجه برای آن گفت: گروه بین المللی بود “از دست رفته تماس” در گیر و که آن را “بسیار چین-محور.”

در طول ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز شک و تردید نسبت به بسیاری از سازمان های بین المللی و بارها نشانه رفته تمسخر در که. در تازه ترین بودجه پیشنهادی در ماه فوریه دولت او به نام برای کاهش همکاری و کمک آمریکا به این که از حدود 122.6 میلیون دلار به 57.9 میلیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که رفته بود همراه با پکن تلاش ماه پیش برای به حداقل رساندن شدت شیوع. این است که ستایش چین خود را برای شفافیت در این ویروس حتی اگر برخی از کارشناسان بهداشت عمومی این کشور را آمار و ارقام با سوء ظن.

“آنها باید شناخته شده و آنها احتمالا می دانید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مقامات.

در وال استریت قوی رالی رو با نشانه هایی که شیوع این بیماری ممکن است درست در برخی از سخت ضربه نقاط جهان پس از تبخیر قیمت نفت خام به طور ناگهانی سقوط کرد. سهام به پایان رسید بعد کمی پایین تر است.

در جای دیگر مقامات چینی به پایان رسید مستند در ووهان و ده ها هزار نفر از ساکنان سفر در داخل و خارج از آلاینده های صنعتی شهرستان است. ساکنان باید با استفاده از یک تلفن همراه برنامه نشان می دهد که آنها سالم هستند و شده اند در سال های اخیر در تماس با هر کسی تایید به ویروس.

چین که به طور رسمی ثبت بیش از 82,000 عفونت و بیش از 3300 مرگ و میر گزارش شده 62 موارد جدید — 59 از آنها آورده شده از خارج از کشور و بیشتر از مرگ و میر شنبه.

در ژاپن نخست وزیر ژاپن اعلام کرد یک monthlong وضعیت اضطراری در توکیو و شش دیگر استان به دلیل افزایش عفونت در این کشور با جهان قدیمی ترین جمعیت. منظور خواهد شد شب سرگرمی.

“زندگی من تغییر خواهد کرد. این بار دشوار است” گفت: Yoshiyuki Kataoka, 44, یک شبانه صنعت کارگر. “شاید من تبدیل به یک دور است.”

در برخی از کون, نقاط, به عنوان در نیویورک, مقامات دیدم نشانه هایی است که شیوع این بیماری تبدیل شد یک گوشه بر اساس slowdowns در مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.

در اسپانیا, جدید مرگ و میر در سه شنبه افزایش یافت و به 743 و عفونت صعود توسط 5,400 پس از پنج روز کاهش می یابد اما این افزایش معتقد بودند به منعکس کننده یک آخر هفته جمع شدن. مقامات گفتند آنها اعتماد به نفس در روند رو به پایین.

در ایتالیا با بیش از 16,500 مرگ و میر مقامات دادگاه تجدید نظر به مردم جلوتر از آخر هفته عید پاک به پایین گارد خود و رعایت یک مستند در حال حاضر در پنجمین هفته حتی به عنوان موارد جدید کاهش یافته و به یک سطح دیده نمی شود از اوایل هفته از وقوع.

در فرانسه تعداد مرده گذشت تلخ نقطه عطف 10000 صعود به بیش از 10,300 گفت: جروم Salomon ملی سلامت مدیر.

“ما در این بیماری همه گیر را صعودی مرحله,” او گفت:. “ما هنوز به اوج.” اما او ارائه یک نگاه اجمالی از امید کرد و گفت: این ویروس با نرخ “کاهش کمی.”

در ایالات متحده, جراح عمومی جروم آدامز گفت که اگر آمریکایی ها همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله برای بقیه مارس “ما قادر خواهد بود به بازگشت به برخی از حس ظاهر،”

یک مستند استثنا بود ویسکانسین که در آن صدها هزار نفر از رای دهندگان به چشم پوشی از یک مادر اقامت در خانه منظور شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اولیه روز سه شنبه.

خطوط به خصوص در میلواکی ایالت و بزرگترین شهر و دموکراتیک دژ جایی که فقط پنج نفر از 180 سنتی حوزه های رأی گیری باز شد. بسیاری از رای دهندگان ایالت نمی پوشند و صورت پوشانده اند.

در سراسر جهان حدود 1.4 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و بیش از 80 ، 000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند تقریبا قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و عمدی underreporting توسط برخی از دولت ها است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی. حدود 300000 نفر بهبود یافته اند در سراسر جهان توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد.

یکی از اصلی مدل در شیوع از دانشگاه واشنگتن است طرح مورد 82,000 آمریکا مرگ و میر از طریق اوایل ماه اوت با کمترین تعداد در آوریل 16.

___

Hinnant گزارش از پاریس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im