هیچ دلیلی برای عجله از طریق فرایند پر کردن دانشگاه رئیس جمهور مواضع

روز دوشنبه نوادا صدراعظم تام رایلی در زمان مناسب احتیاط به شیوع کروناویروس با به تأخیر انداختن جستجو برای رئیس جمهور بعدی از UNLV و UNR.

اما در نور از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak منظور روز شنبه را تعطیل غیر ضروری کسب و کار برای 30 روز Reilly باید کار درست را انجام دهد و دوباره تماس خاموش جستجوهای تا پایان سال است.

در اینجا به همین دلیل است که بهترین خواهد بود برای هر دو دانشگاه و آموزش عالی به طور کلی در نوادا:

• با انتقال دانشگاه به آنلاین آموزش کارکنان از صفحه اصلی کار و اقامت سالن که خالی وجود خواهد داشت هیچ فرصتی را در داوطلبان لازم است جلسات با دانشگاه گروه تا پاییز آینده. آن را غیر قابل تصور است که پردیس عملیات خواهد شد به حالت عادی بازگشت در زمان ترم به پایان می رسد مارس 9 و تابستان زمان مناسبی برای جلسات به دلیل تعداد نسبتا کمی از دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان در محوطه دانشگاه. بهتر است فقط به قرار دادن جستجو کردن تا زمانی که همه چیز امیدوارم پشت تا حدی طبیعی است.

• Reilly که توصیه نوادا Board of Regents را پایگاه خود را انتخاب قرار است در ماه اوت زمانی که او سه سال قرارداد منقضی می شود. او نباید با عجله به پایان جمهور جستجو در راه خود را درب. جستجو باید انجام شود متد درستی و به طور کامل.

• مهمتر از همه یک رای گیری سوال در حال آمدن است در ماه نوامبر که تنظیم صحنه برای قانونگذاران احتمالا بازسازی 13-عضو هیئت رجنت و کاهش قدرت آن است. اگر رأی مردم در حمایت از تغییر هیئت مدیره خواهد بود که نشانه ای روشن است که Nevadans نمی خواهید رجنت چیدن روسای فعلی خود را آرایش. اگر رای دهندگان تصمیم به نگه داشتن رجنت به عنوان پس از آن جستجوها می تواند رزومه به حالت عادی پس از انتخابات ماه نوامبر. در هر صورت Nevadans شایسته می گویند در مسئله قبل از رئیس جمهور انتخاب می شوند به دلیل موقعیت بحرانی به ادامه رشد و نشاط از لاس وگاس رنو و دولت است.

همانطور که برای چه چیزی باید اتفاق می افتد در این میان یک راه حل برای UNLV می تواند به درخواست رییس جمهور موقت مارتا Meana به باقی می ماند در آن موقعیت است. اما با Meana داشتن اعلام کرد که او علاقه مند بودن یک نامزد برای جستجو گزینه دیگری خواهد بود برای تعیین UNLV اجرایی معاون رئیس جمهور و شهردار کریس Heavey به عنوان اقدام رئیس جمهور.

منابع با آگاهی از جستجو می گویند Heavey پیشرو نامزد پس از قرار دادن او در بازیگری نقش خواهد اجازه می دهد او را به انجام یک کار ریخته. با Heavey را 27-به علاوه سال تجربه در UNLV او می تواند به خوبی مناسب به سر این دانشگاه حداقل به طور موقت.

در ضمن Heavey را همتای در UNR کوین Carman خواهد بود یک انتخاب هوشمند برای خدمت به اقدام رئیس جمهور وجود دارد در حالی که جستجو به تعویق افتاد. Carman کمک کرده است تا منجر رنو دانشگاه به مدت هفت سال پس از خدمت به عنوان رئیس دانشکده علوم در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا.

برای UNLV, آن را به مراتب مهم تر را به زمان مناسب پیدا کردن رئیس جمهور از پر کردن این کار به سرعت. مدرسه سزاوار rock-star رهبر کسی است که می تواند کمک به تامین ثبات در بالا پس از بیش از یک دهه از رهبری شار.

Meana ششمین فرد برای رهبری UNLV یا در بلند مدت و یا کوتاه مدت ظرفیت از سال 2006 و این درب گردان از رهبری مانع این دانشگاه پیشرفت. طرح های دانشگاهی آغاز شده و متوقف شده, به عنوان مثال, در حالی که جامعه و کمک کننده روابط مختل شده است.

در حال حاضر با زندگی در نوادا در خیلی شار آن را حس می کند به فشار جستجو کردن تا پاییز.

که در واقع مورد بود حتی قبل از شیوع کروناویروس با توجه به نوامبر رای دادن. پس از رای گیری سوال این است که تصمیم نامزدها دانم که آیا این سیستم برای تغییرات و یا باقی خواهد ماند و وضعیت موجود. که تنها کمک به جذب متقاضیان واجد شرایط برای این کار است.

بنابراین Reilly نمی شود اجازه پایین Nevadans اگر موقعیت نیست پر در زمان او برگ. بلکه او خواهید بود در خدمت ما هست. اندازه گیری شده و عمدی روش این است که بهترین راه برای رفتن از اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de