پنج North Las Vegas, افسران پلیس بودند در قرنطینه پس از آنها مواجه می شوند یک مظنون در اوایل این ماه که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus به گفته مقامات و گزارش.

از جمعه ماموران تا به حال نمایش داده شده هیچ نشانه ای از بیماری تنفسی به گفته پاتریک واکر سخنگوی North Las Vegas.

اما رسیدگی به مارس 9 حادثه — که در آن بدن-دوربین فیلم مشاهده شد — مشخص شد که افسران شکست پروتکل با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی است که تا به حال ارائه شده به آنها واکر گفت. آن روشن نیست اگر آنها در مواجهه با هر رشته ای اگر چه آنها با توجه به کار در آوریل 24.

محققان نمی دانند که مظنون آلوده شده با ويروس جديد كه شروع به نشان دادن علائم در آوریل 11, دو روز پس از برخورد واکر گفت.

یک COVID-19 آزمون برگشتم مثبت و رئیس پلیس Pam اخدا تماس با مرکز عملیات اضطراری و به طور موقت کشیده افسران نیروی زیر پرداخت می شود, ترک, واکر گفت.

اطلاعات بیشتر در مورد ماهیت این حادثه ارائه نشده و از آن روشن نیست اگر مظنون دستگیر شد.

“از زمان شروع این بیماری همه گیر” افسران داده شده است عینک و ماسک و دستکش و عفونی تمیز کردن لوازم و دستورالعمل در مورد چگونه به درستی از آنها استفاده واکر گفت.

ماموران دستور داده شده است که به پوشیدن برخی از تجهیزات حفاظتی در هر تعامل واکر گفت. آنها موفق به انجام این کار, او اضافه شده است.

“خوشبختانه هیچ کدام تا به امروز نشان داده اند هر گونه علائم یا نشانه” گفت: واکر که اشاره کرد که پرستاران از اورژانس مرکز عملیات شده اند در تماس مداوم با قرنطینه افسران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im