Terry Bradshaw

پاتریک ریورا

Terry Bradshaw نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به روی صحنه در اقصر.

سالن از شهرت کارفرمایی و NFL پخش Terry Bradshaw دریافت یک اتفاقی رسانه های اجتماعی تقویت شده است. Holing با خانواده در اوکلاهما در مرتع پرورش احشام به “Blond بمب افکن” بود تمرین انجیل آهنگ “تا وقتی که طوفان می گذرد” بدون دانستن آواز خود را به صورت آنلاین ارسال شود.

“این آهنگ را من در Grand Ole Opry و این یک پیام بزرگ است که واقعا امر در حال حاضر می گوید:” بنوا که آواز برای سال انجام شد خود headlining اقامت در Luxor Las Vegas تا همه گیر تعطیل ، “من فقط بیشتر آشنا از آلبوم پس از تمرین و همسرم مخفیانه و ثبت آن. او در آن نوشته شده [در رسانه های اجتماعی] و من واقعا هرگز به چیزهای که هرگز تا به حال شاید بیش از 140 هزار [پیروان] و ما بیش از 3 میلیون در حال حاضر.”

بنوا همسر تامی نیز آمد تا با ایده از این هفته مجازی یک ساعت یک مبارک که قرار داده خواهد شد که در حال رشد زیر به خوبی استفاده در روز پنج شنبه در 6 p. m. Oklahoma زمان (که 4 بعد از ظهر وگاس زمان). بنوا را به صورت زنده از مزرعه خود در official Facebook page به برخی از نوشیدنی و صحبت در مورد خود بنوا کنتاکی مستقیم بوربن ویسکی به برخی از داستان ها و احتمالا خواندن یک آهنگ یا دو.

بنوا معرفی روح خود را با نام تجاری در ماه ژانویه و آن را در دسترس در سراسر جنوب شرقی کشور است. او برنامه ریزی برای توزیع در کالیفرنیا و آریزونا و نوادا آمریکا, ایلینوی, به زودی, اما به همه گیر کاهش پیدا کرده است و با نام تجاری رشد داشته است.

“دوستان من پیامک من بپرسید چه اعداد رومی در بطری که بسیار سرد است,” او می گوید. “اگر شما شروع به در بالای این شماره ها برای سوپر باول, 9, 10, 13 و 14 و سپس در پایین بطری را در, شما می توانید این بطری در 51.9 درصد الکل است. که من تکمیل NFL درصد برای زندگی حرفه ای من.

“من گفتن بود دوستان من نیست شما خوشحالم من 70 درصد مرد مانند برخی از این quarterbacks این روزها؟”

بنوا ساخته شده و اولین بازی خود را در اقصر در ماه اوت ایجاد یک نسخه slimmed به پایین از یک داستان سرایی و آواز نشان می دهد او در ابتدا انجام شده در لاس وگاس در سراب در سال 2013. در ژانویه تاریخ های متعدد از “Terry Bradshaw نمایش” اعلام شد و در سراسر 2020, اما او هرگز به بازگشت به مرحله بعدی خود را برنامه ریزی عملکرد در ماه مارس است.

برادشاو گفت: با ابلاغ سرگرمی تیم در اقصر و MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی و نشان می دهد مجموعه ای به بازگشت هنگامی که زمان مناسب است.

“این احساس واقعا خوب بود روی صحنه,” او می گوید. “به هیجان زده در مورد گرفتن روی صحنه را به هر گونه عدم اطمینان شما می دانید که آهنگ ها و نشان می دهد و شما تنها با داشتن سرگرم کننده و لذت بردن از آن وجود دارد که واقعا خوب بود احساس. بنابراین زمانی که من این فرصت را به ثبت نام و اقامت من شروع به پریدن کرد بیش از آن.

“و من آواز بهتر از همیشه. من صحبت کردن به یک دوست که یک خواننده بود و من او را به گفتن من اینجا گوش دادن به پاواروتی و جو کاکر و همه این مسائل و پس از آن من قرار داده و در برخی از رونی Milsap. و برای برخی از این دلیل, این آهنگ من کلید من محدوده و من واقعا می تواند کار آنها را. من لازم نیست که به جستجو برای آن را شما می دانید ؟ من فقط رفت و پس از آن. و دوست من گفت: “شما صدای خود را.'”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im