هارلی و پرندگان قدم زدن بر روی VOD سهشنبه, مارس 24

آن را سخت به یاد داشته باشید در حال حاضر, اما درست قبل از 2010s آغاز شده— هنگامی که آواتار تعریف فیلمهای و مارول سینمایی جهان موفقیت سوخت دیزنی صنعت-صرفه جویی در جعبه دفتر رنسانس—وجود دارد بسیاری از مکالمات در مورد آنچه که در آینده از filmgoing ممکن است مانند نگاه کنید و بسیاری معتقد بودند که “رفتن به تئاتر” بخشی از آن را در راه خود را.

Hdtv ها همه جا بودند DVD, هنوز حکم, Blu-Ray فقط رها کردن و رفتن به تئاتر بیشتر بود فقط یک غول درد در باسن وچه با قیمت های بالا ضعیف نمایشگاه با کیفیت و البته مردم—تلفن چک کردن با صدای بلند صحبت کردن مواد غذایی-ریختن مردم. در زمان COVID آن را سخت به تصور کنید که هر کسی را در نظر چشم انداز پرداخت شاهوار و یا Cinemark بیش از 10 دلار پاپ به صرف دو ساعت در بقدر یک اتاق پر از است که به عنوان یک امتیاز. آن را برای تلفن های موبایل مانند نوع دام تبه کار از دیدم فیلم ممکن است دراز.

اصلی تئاتر زنجیر بسته اند و عملیات خود را به طور نامحدود به عنوان COVID بحران کشیده است. پس چه هستند این فیلم در استودیو انجام می دهند ؟ ساخت آن در سال 2008 مکالمات تازه و جدید دوباره: Universal Pictures اجازه خواهد داد که مشتریان به صرف $14-20 برای اجاره, اما, این مرد نامرئیو شکار برای 48 ساعت شروع جمعه, مارس 20 (با کلیک بر هر عنوان به عنوان خوانده شده بررسی های ما!). آنها در حال اکران عضو شورای نظارت مدت: تور جهانی در راه همان در جمعه, آوریل 10. برادران وارنر امیدوار است به Harley Quinn: پرندگان شکاری اجاره نامه های جدید در زندگی پس از (ناعادلانه) ناامید کننده در گیشه با قرار دادن او در VOD سهشنبه, مارس 24. سونی باز Vin Diesel را Bloodshot جمعه گذشته اما جمعه گذشته اساسا به حساب نمی کند بنابراین بسیاری از افراد خود را دریافت کنید اولین بار واقعی نرم افزار در آن سه, مارس 24 بر VOD. هالیوود 800 پوند. گوریل/Tyrannosaur/Unicron-ترکیبی دیزنی نشده اعلام کرد که آیا آنها در این, اما آنها را مطمئن شوید که برای قرار دادن یخ زده II خود را در دیزنی+ پلت ماه اولیه منتشر شده از Star Wars: The Rise of اسکای واکر دیجیتالی چند روز جلوتر از برنامه به عنوان به خوبی.


به روز رسانی: دیزنی است ودر واقع بدست در این. پیکسار به بعد در دسترس است در حال حاضر برای $19.99 و خواهد آمد به دیزنی+ در آوریل 3


این نوع از هیجان انگیز در همان افتضاح ناراحت کننده و حقیقی راه تقریبا همه چیز در مورد گرفتار شدن در جهانی همه گیر است که به طور همزمان در حال حرکت در lightspeed در حالی که قرار دادن کل سیاره در مکث “هیجان انگیز است.” اما گفتگو در مورد تئاتر تجربه در حال مرگ بودند که جدی گرفته شود قبل از یوتیوب شد محتوای نیروی عظیم منهدم کننده جریان شبکه در اصل جایگزین تلویزیون کابلی در دسترس نباشد و اینترنت با سرعت بالا (که شده است باید یک ابزار عمومی پس از آن و مطلق است لعنتی ضرورت برای کشور ما به عملکرد شرکت) شد اصلی ما استفاده از ارتباطات میان فردی.

آخر این هفته اولین آزمون واقعی برای یک صنعت سرگرمی است که به نظر می رسد مایل به در نظر گرفتن اتمام تئاتر نمایشگاه را اجتناب ناپذیر گذار از “moviegoing تجربه” به “theme-پارک سوار.” باید مردم احساس انداختن $14-20 برای تماشای Harley Quinn یا مرد نامرئی این آخر هفته (و با توجه به بررسی های ما آنها احتمالا باید! آنها هر دو واقعا خوب!) استودیوهای دیگر کاملا به بازی را دنبال کرد.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

و با توجه به تقریبا هر استودیوی بزرگ خود را در جریان پلت فرم یا در حال حاضر و در حال اجرا و یا در آینده خیلی زود (Universal = طاووس WB = HBOMax دیزنی/فاکس = دیزنی+/Hulu پارامونت = CBS/ویاکام همه دسترسی) آن را احتمالا نمی خواهید به گرفتن مقدار از یک اشاره برای استودیو شروع به رزرو بسیاری از نسخه های آینده برای اولین بار وجود دارد در امید آن را غاز اعداد اشتراک درآمده است.

تئاتر ممکن است هرگز به طور کامل از بین برود و من واقعا امیدوارم که آنها نمی—وجود دارد مشروع سحر و جادو در تصاویر زیبا در حال حرکت در سراسر صفحه نمایش غول—آیا این تصاویر را به عنوان ظریف به عنوان شیفت در یک بازیگر میکرو-واکنش در طول یک درام آرام و یا آنها هالک میله تزئيني پشت صندلی-بسته بندی دیجیتال, Tom Hiddleston مانند میناکاری خرمن کوبی جویدن-اسباب بازی—اما این امکان وجود دارد که COVID-19 تاثیر ممکن است در نهایت آنها را به یک مکان صرفا برای دیدن ابرقهرمانان و فضا-دعوا و آواتار دنباله (LOL jk کسانی که عجیب و غریب آبی fuckers هستند هرگز بیرون آمدن) در حالی که اساسا هر شکل دیگری از سرگرمی می رود مستقیم به صفحه نمایش خود را در خانه.

Harley Quinn, عضو شورای نظارت مدت: World Tour, مرد نامرئی, شکارو خون در دسترس خواهد بود برای اجاره یا خرید در iTunes, Amazon, Vudu و دیگر فیلم های دیجیتال خرده فروشان جمعه, مارس 20 و سه شنبه, مارس 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de