Coronavirus

جان Locher / AP

در این 17 مارس سال 2020 فایل, عکس, مردم در صف انتظار برای کمک به با مزایای بیکاری در توقف حرفه ای مرکز در لاس وگاس.

در حالی که دولت در حال ورود به فاز اول بازگشایی آن در اقتصاد امروز انتظار نداریم که بیکاری اعداد به بلافاصله بازیابی و شرکت ها به سرعت rehire, Jonas Peterson رئیس جمهور و رئیس اجرایی از لاس وگاس اتحاد جهانی گفت: جنوب نوادا برنامه ریزی منطقه ای ائتلاف پنج شنبه. او یکی از چند توسعه اقتصادی کارشناسان برای رسیدگی به 10 عضو بدن متشکل از مقامات منتخب محلی از منطقه است.

برنامه ریزی ائتلاف رای دادند 6-4 به انحلال در ماه اوت اما حوزه های قضایی بعد متوجه شدم که آنها در قدرت به انجام این کار گفت: عضو ائتلاف and Clark County کمیسر تیک Segerblom. در حال حاضر بدن است که در جای خود و در جستجوی جدید جهت Segerblom گفت.

در ماه های آینده و سال های جنوب نوادا باید به شدت دنبال جدید کارفرمایان و کسب و کار برای کاهش بیکاری و تقویت اقتصاد پترسون گفت. اقتصادی رهبران و مقامات منتخب می تواند به دست گرفتن این فرصت برای جذب شرکت های, از جمله کسانی که در صنایع به طور معمول به خوبی نشان داده شده در نوادا مانند تولید و تدارکات پترسون گفت.

“من معتقدم که وجود دارد خواهد بود و فرصت های منحصر به فرد بیش از دو تا سه سال آینده برای ایجاد بالا-دستمزد شغل برای ساکنان ما اگر ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که این ابزار منابع و این تیم در محل پس از رفتن کسانی که فرصت,” او گفت:.

پترسون گفت: او در تماس با دفتر والی توسعه اقتصادی مورد نیاز برای بازیابی و تنوع بخشیدن به اقتصاد در طول و پس از همه گیر. این تلاش به نظر می رسد چین با یکی از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را در سطح ایالت اهداف عنوان شده در کروناویروس “نقشه راه بهبودی” به “تبدیل نوادا رویکرد به حکومت بهداشت عمومی و آموزش و پرورش و تنوع اقتصادی.” قبل از coronavirus همه گیر اقتصادی دفتر توسعه شد تهیه پیش نویس یک طرح مربوط به تنوع خواهد شد که repurposed در نور گیر با توجه به “نقشه راه به بهبود است.”

با توجه به دولت از اقتصاد پترسون پیش بینی کرد که بسیاری از کسب و کار و راه اندازی خواهد بیرون رفتن از کسب و کار به عنوان سال همچنان ادامه دارد و آنهایی که جدید می تواند تا موسیقی پاپ به جای آنها. آن دسته از شرکت های جدید در جایی نیاز به باز کردن فروشگاه و رهبران دولت باید سعی کنید به آنها را به نوادا تا حدودی با آنها ارائه عملکرد مبتنی بر مشوق او گفت:.

وجود دارد همچنین ممکن است شرکت قبلا واقع شده در خارج از کشور که می خواهند به نقل مکان در ایالات متحده در نور گیر با توجه به Peterson.

“وجود دارد برخی از پتانسیل های بزرگ فرصت های خارج وجود دارد اگر ما می تواند تهاجمی بیش از دو تا سه سال آینده به گرفتن این فرصت ها” پترسون گفت.

دیگران که خطاب به برنامه ریزی ائتلاف شامل نمایندگانی از لاس وگاس-منطقه اتاق بازرگانی بتسی Fretwell معاون ارشد رئیس جمهور از شرکت فناوری سوئیچ, نانسی, مدل, مدیر اجرایی کنی Guinn مرکز.

در حالی که برنامه ریزی ائتلاف اهداف فوری هنوز به تعیین خواهد بدن می تواند نقش مهمی در هل دادن به جلو منطقه ای و پروژه های اقتصادی و یا دیگر بهبود اقتصادی طرح Fretwell گفت.

“این واقعا یک مکان در این مکالمه رو به جلو به نظر من در مورد اینکه چگونه این اقتصاد می تواند شکل و چگونه ما می تواند انطباق با رفتن به جلو با این جدید ها و منابع مختلف” گفت: Fretwell که قبلا به عنوان شهرستان لاس وگاس مدیر و گفت: او فعال در پیشرو به برنامه ریزی و ائتلاف است.

به عنوان رهبران کسب و کار ارزیابی نوادا بازیابی نیازهای آنها ممکن است بخواهید به اولویت بندی افزایش میزان اعطای کمک های مالی و دیگر منابع دولت دریافت از دولت فدرال Brune گفت.

نوادا در رتبه 48هفتم از 50 ایالت و ناحیه کلمبیا در مقدار فدرال کمک های مالی را دریافت سرانه با توجه به Guinn مرکز تجزیه و تحلیل. دولت همچنین دریافت وام کمتر برای کسب و کارهای کوچک از بسیاری از آن همسایه کشورهای غربی از طریق اورژانس فدرال چک حفاظت از برنامه Brune گفت.

رتبه 43rd در کشور وقتی که می آید به تعدادی از کارکنان دولت در هر اهالی نوادا فاقد یک فرد یا بدن به اتهام تامین کمک های فدرال. در حال توسعه مانند بدن می تواند بیشتر منابع به دولت آن را به عنوان هدایت روند بهبود اقتصادی او گفت:.

“وجود دارد مقدار زیادی از انرژی و مقدار زیادی از همکاری. من فکر می کنم ما باید عناصر برای بهره گیری از فرصت ها و ساختمان های جدید نوادا” Brune گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de