Mark Esper

اوان Vucci / AP

وزیر دفاع علامت Esper ارائه بیانیه ای در عراق و سوریه در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو ملک یکشنبه, دسامبر. 29, 2019 در پالم بیچ فلوریدا.

واشنگتن — ارتش ایالات متحده است که فرح برای یک ماه-مبارزه طولانی علیه coronavirus به دنبال راه های جدیدی برای حفظ دفاعی دولا که حفظ نیروهای’ سلامت و بدون شکستن روحیه خود را — در حالی که هنوز هم حفاظت از کشور است.

بر خلاف بحث در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از احتمالا بازگشایی این کشور به عنوان اوایل به عنوان ممکن است, رهبران نظامی نشان می دهد که در این تابستان ممکن است بهترین سناریو از tiptoeing نسبت به بازگشت به فعالیت های عادی. حتی آن نامشخص است و در حال حاضر تمرکز بر روی تنظیم به عنوان همه گیر را تهدید می یابد.

“ما در حال رفتن به نیاز به تغییر و انطباق چرا که حتی در ماه های آینده این ویروس نمی خواهد برود. ما در حال رفتن به قادر به کار در یک COVID محیط زیست” معاون وزیر دفاع دیوید Norquist گفت: به تازگی با اشاره به بیماری های ناشی از رمان coronavirus.

مقامات منجمد ترین نیروها در محل های خارج از کشور متوقف سربازان و خانواده های آنها را از حرکت به تکالیف جدید و کاهش دسترسی به پنتاگون. این خدمات نظامی را متوقف و یا محدود استخدام آموزش لغو عمده تمرینات و نیروهای جدا شده در حساس ترین واحد است. فضای جدید نیروی تاخیر در پرتاب ماهواره و نیروی دریایی این هفته به تعویق افتاد بازگشت USS Harry S. Truman, نگه داشتن ناو هواپیمابر در دریا برای محافظت از خدمه آن از قرار گرفتن در معرض ویروس در صفحه اصلی.

این مراحل را برای حفاظت از نیروی آیا نحوهی حکومت در جامعه است اما پرت و دور افتاده نظامی نمی تواند تابع با ماندن در خانه.

“این خواهد بود یک راه جدید برای انجام کسب و کار است که ما باید تمرکز خود را در, می گوید:” نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک. “ما در حال تنظیم است که جهان جدید را به عنوان ما صحبت کند.”

مفهوم “طبیعی” در ارتش ممکن است هرگز همان خواهد بود.

“همه ما مستقر و مبارزه با دشمنان در خارج از کشور, اما, امروز دشمن است که در اینجا در جوامع ما داد.” ژنرال براد Webb فرمانده نیروی هوایی آموزش و پرورش دستور. “ما نمی دانیم چه جدید طبیعی” شبیه خواهد بود تا زمانی که ما رسیدن به طرف دیگر.”

وزیر دفاع علامت Esper شده است سازگار و گفت آن را در زمان تعیین زمانی که شروع به بلند کردن محدودیت های نظامی و او رو کمی فشار عمومی — از خانواده های نظامی و یا کاخ سفید — عجله. حکومت در جامعه وجود دارد باز تقسیم بین کسانی مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که می خواهند در این کشور بازگشایی شد به زودی برای کاهش آسیب های اقتصادی و کسانی که از جمله بسیاری از دولت فرمانداران که از ترس بازگشایی قبل از موعد مقرر را تضعیف می کند پیشرفت در برابر ویروس.

ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: این بیماری همه گیر است که تا کنون و گسترده بالقوه ایجاد بی ثباتی در برخی از کشورها که ارتش ایالات متحده نمی تواند به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

“ما باید به یک نگاه سخت در چگونه ما به عنوان یک نظامی ما به عنوان وزارت دفاع انجام عملیات در آینده,” او گفت:.

در بیشتر نشانه ای از عدم قطعیت Esper روز سه شنبه گفت او را گسترش می دهد یک توقف “جنبش” به منظور متوقف کردن آنچه که به نام تغییر دائمی از ایستگاه حرکت می کند توسط نیروهای نظامی و خانواده های آنها. او نگفت چه مدت او را گسترش نظم با هدف حفاظت از سربازان و در اصل مجموعه ای به پایان می رسد ممکن است 11. اگر آن را همچنان به تابستان اعضای نظامی با کودکان می تواند به صورت جدی مشکلات از آنجایی که آنها نیاز به زمان برای حل و فصل و ثبت نام فرزندان خود در مدارس جدید.

Coronavirus شده است کمتر مرگبار در ارتش نسبت به بقیه جامعه آمریکا اما تعداد موارد تایید شده است و هنوز هم در حال افزایش است. همانطور که از روز سه شنبه در مجموع بیش از 2600 تا از 1,521 یک هفته قبل است. دو سرباز کشته شده اند از بیماری — یک عضو گارد ملی در ماه مارس و یک ملوان نیروی دریایی در روز دوشنبه.

حتی پس از تعدادی از نظامی coronavirus موارد قله درجه ای از عدم قطعیت در مورد بازگرداندن حالت عادی معطل خواهد شد. نیروی دریایی بالا, دکتر, عقب Adm. بروس گیللینقم می گوید: ویروس برخوردار “راز قدرت” که ارتش باید به حساب آن را به عنوان تنظیم در هفته ها و ماه های آینده.

“آنچه که ما آموخته ایم و قطعا در نیروی دریایی با توجه به COVID-19, (است) که نهان در شکل بدون علامت انتقال است که این دشمن راز قدرت” او گفت. “و بنابراین ما می دانیم که واقعا با وجود بهترین تلاش های ما, ما در حال رفتن به یاد بگیرند که چگونه به کار با ویروس.”

وب, نیروی هوایی, آموزش, فرمانده گفت: خدمات انجام شده است در حدود 99 درصد از استخدام آنلاین به جای سنتی در شخص رزین. و در حالی که راه پیش رو روشن نیست, او گفت:, “من فکر می کنم ما باید از این فرصت در حال حاضر هرگز به بازگشت به روش های قدیمی.”

برای ارتش به عنوان یک اولویت مهم است که نگه داشتن مبارزه با تیپ های سالم اما همچنین آماده برای جنگ. قبل از coronavirus بحران بیش از نیمی از گردان شد و در آمادگی بالا, سطح, اما در ماه گذشته آموزش به طور قابل توجهی آهسته.

“ما را در شکل خوب است اما شما باید قادر به آن را به عقب” گفت: ارتش, منشی, رایان مک کارتی. او می گوید که افزایش coronavirus تست قابلیت های ارتش اجازه خواهد داد که برای تست واحد و سپس ارسال آنها را برای بزرگ گردان و شرکت به اندازه تمرینات جایی که آنها باقی می ماند می تواند در یک حباب.

“ما قصد داریم برای انجام این کار و که در آن شما در حال رفتن به مدیریت خطر تا زمانی که وجود دارد یک واکسن” او گفت:. “ما در حال آماده سازی خود را برای انجام درست آن.”

حتی به عنوان آنها اقدامات احتیاطی مقامات دفاعی مشتاق به بت کردن هر ایده که آنها هستند تا با تمرکز بر حفاظت از نیروهای بهداشتی که نیروی تضعیف شده است و یا قادر به مبارزه در صورت نیاز.

“من نمی خواهم کسی در خارج وجود دارد در جهان به فکر می کنم که به نوعی ارتش آمریکا آمادگی دارد به طور قابل توجهی تخریب. آن است که نه” Milley گفت: در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de