در ژانویه خرده فروشی-سنگین غرب, St. Paul شد اولین شهرستان در داکوتای شهرستان شروع به شارژ نیم درصد مالیات بر فروش با هدف تولید 1.3 میلیون نفر سالانه برای خیابان پروژه بیش از دو دهه آینده است.

سپس coronavirus همه گیر زده سازندگان: کسب و کار نگه داشتن مردم در خانه و قرار دادن این شهر اولیه درآمد هدف دور از دسترس است.

“من شوکه می شود اگر ما در هر نقطه در نزدیکی که 1.3 میلیون مارک در این سال” شهرستان مدیر Ryan شرودر گفت: در هفته گذشته. “حتی اگر همه بودند به بازگشت به کسب و کار ممکن است 5 ما هنوز هم نمی خواهد آن را ضربه.”

کمبود محلی در فروش درآمد مالیاتی تاخیر در دریافت مالیات بر املاک پرداخت و کاهش هزینه مبتنی بر درآمد برخی از مسائل اقتصادی شهرستانها در سراسر مینه سوتا می تواند به دلیل همه گیر با توجه به رهبران محلی. عواقب می تواند آنها را به دریافت خلاق با بودجه تصمیمات دشوار بگیرد و از آنها بخواهید برای دولت و بودجه فدرال برای کمک به حفظ کارکنان و خدمات ساکنان انتظار می رود.

محلی شهرستان رهبران می گویند آن است که خیلی زود به بگویید که چقدر بزرگ از تاثیر این بیماری همه گیر خواهد شد که در بودجه شهرستان. وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از ناشناختهها از جمله یکی از بزرگ: چقدر طول خواهد کشید.

وست سنت پل دارای یک برنامه برای پیش بینی درآمد کسری شرودر گفت. به نگه داشتن برنامه ریزی و خیابان و پروژه های در مسیر این شهر احتمالا باید به تاخیر در پرداخت نهایی 1.1 میلیون دلار باقی مانده اصل تعادل بر روی یک موضوع اوراق قرضه.

وست سنت پل است در میان 46 شهرستانها در مینه سوتا است که تکیه بر یک محلی مالیات بر فروش به صورت سالانه درآمد.

“اما برای ما واقعا نباید همه چیز در مورد آنچه که ما ممکن است تجربه در فروش ما درآمد مالیاتی” شرودر گفت. “این واقعا در مورد کسب و کار ما در حال بسته شده است. بزرگتر نگرانی واقعا که در حال رفتن به بازگشایی? هنگامی که این است که برای رفتن به ؟ و آنها قادر به آوردن شغل به عقب؟”

تاثیر مالیات بر ملک تاخیر

زیرا شهرها تکیه بر مالیات بر املاک برای عملیاتی بودجه مقامات نگران هستند با چشم انداز بزرگتر از حد معمول تعداد تلاش اموال مالیات دهندگان که شکست را به آنها ممکن است 15 پرداخت.

و هر گونه تاخیر به مارس 15 مالیات بر تاریخ پرداخت می شود پول در جریان مشکلات آنها می گویند. مینه سوتا اتاق بازرگانی اصرار قانونگذاران را به عقب براند موعد مقرر 60 روز برای کسب و کار به آنها بیشتر پول نقد در دسترس برای رسیدگی به هزینه های فوری و حفظ کارکنان.

اما لیگ مینه سوتا شهرستانها در حال همکاری با قانون گذاران به نقطه ای از مشکلات تاخیر را در شهرستانها. به عنوان لیگ یادداشت علاوه بر تجدید شهرستان خزانه پس از آخرین مالیات بر ملک توزیع در ماه دسامبر پرداخت دیگر خرما مربوط به شهرستان پرداخت اوراق قرضه در حال ساخت یافته در اطراف مارس 15 و 15 اکتبر مهلت پرداخت.

“شما در حال صحبت کردن در مورد در نظر گرفتن نیمی از این صندوق به طور کلی از بسیاری از شهرستانها و استان ها و مناطق آموزش و پرورش و به تأخیر انداختن که تا دو ماه” گفت: Gary کارلسون لیگ مدیر روابط بین دولتی. “شما می توانید تصور کنید که به احتمال زیاد در نتیجه برخی از مشکلات جریان نقدی و من می دانم که بسیاری از شهرهای ما در حال حاضر نگران است.”

کارلسون گفت: حتی اگر قوه مقننه است که حاضر به “پهن با قاب زمان” شهرستان تخته انجام برخی از قدرت تحت شرایط خاص به فروکش کردن مجازات در اواخر پرداخت مالیات بر دارایی است که می تواند جلب بسیاری از فایل اواخر.

چندین مترو شهرستان تخته در حال حاضر کشتی با این ایده. و است که در ساخت برخی از شهرستانها “بسیار عصبی” کارلسون گفت: به خصوص کسانی که تکیه انحصاری بر املاک مالیات و دریافت نمی کند هر دولت محلی کمک کند.

از دست مبتنی بر هزینه و درآمد

مسئولان شهرستان نیز نگران از دست داده و درآمد حاصل از خدمات مبتنی بر هزینه مانند جواز ساخت در محل اجاره و برخی پارک ها و تفریح برنامه. در ایگن برای مثال در این شهرستان اجرا می شود مدنی عرصه جامعه مرکز و پارک آبی.

در پایان ماه مارس در حدود 100 Eagan کارکنان — عمدتا بخشی تایمر که در پارک ها و توقیف ساختمان — تا به حال ساعت خود را کاهش داد به طور کامل و یا کاهش می یابد. Eagan و غرب سنت پل مانند بسیاری از شهرستانها در حال برگزاری استخدام های فصلی بازی های تابستانی کارکنان.

Eagan تعداد کنندههای در حال نگه داشتن زبانه ها در اثرات به شهرستان بودجه گفت: Dave Osberg شهرستان administrator.

“هنگامی که این به پایان می رسد و ما می خواهیم به ما اقتصاد قوی پشت و بنابراین ما می خواهیم به برخی از ما نگه داشتن ساختمان بازرسان رفتن و حفظ پروژه های ساخت و ساز رفتن را از طریق این” Osberg گفت. “اما من فکر می کنم بسیاری از ما برخی از آنچه در جهان در حال رفتن به مانند در طرف دیگر از این و اقتصاد آن است.”

Lakeville شهرستان مدیر جاستین میلر گفت: آنها هنوز هم بررسی اثرات مالی اما بزرگترین آنهایی که به احتمال زیاد به از دست دادن تفریح و سرگرمی برنامه درآمد و به طور بالقوه توسعه-هزینه های مربوط از قبیل اجازه ها و پروانه ساختمان.

“در حال حاضر مجوز ساخت و ساز هنوز در حال ارسال شده در سرعت است که نشان نمی دهد یک رکود اما اگر این همچنان برای یک دوره طولانی از زمان است که می تواند تغییر” او گفت:.

آن نبوده است همه عذاب و دل تنگی برای شهرستانها. به طور کلی مترو-منطقه شهرستانها که در اجرای فروشگاه ها مشروب که مانده اند باز شاهد یک افزایش پایدار در فروش گفت: پل Kaspszak, مدیر اجرایی, مینه سوتا, شهرداری آشامیدنی انجمن.

آن شلوغ بود muni فروشگاه ها مشروب ماه گذشته زمانی که مردم مواجه نگردند تا دست و آن دست کردن ،

Lakeville یک رکورد به صورت ماهانه مشروب فروش در ماه مارس میلر گفت: با وجود پایین بودن یک فروشگاه برای چند هفته به دلیل عوض کردن و داشتن هر سه فروشگاه در بسته به مدت چهار روز به تغییرات عملیاتی برای کارکنان و مشتری ایمنی.

“ما مارس فروش بیشتر در خط با معمولی مارس” او گفت:.

چه خواهد شد تغییرات هزینه ؟

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz امضا لایحه که در گسترش غرامت کارگران واجد شرایط اضطراری پاسخ اول و خط مقدم کارگران که تست مثبت برای coronavirus. آنها خواهد بود  اند قرارداد این ویروس در حالی که در این کار است.

شهرستانها با ابراز نگرانی و در عین حال-به-می شود-تعیین بودجه و گفت: آنها نگران هزینه برای پوشش اولین پاسخ بیمار توسط COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از coronavirus خواهد سقوط به مالیات دهندگان.

لیگ گفت: تغییر “ممکن است منجر به بی سابقه استرس در دولت غرامت کارگران سیستم” و درخواست از نماینده مجلس و فرماندار همکاری با آنها را به “پایان کار و شناسایی یک منبع مالی.”

“من شنیده ام از مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها که آنها می خواهند به همکاری با ما در برخی از مرتب کردن بر اساس بودجه بسته به بافر اثرات این تغییر در دولت قانون” کارلسون گفت. “اما گرفتن پول در حال حاضر از دولت بسیار آسان است. ما هنوز در بخش جلویی آن بحث است.”

شهرستانها نیز امیدوار می شود در بودجه کمک های ارائه شده به دولت های محلی و واحدهای دولتی از طریق فدرال $150 میلیارد Coronavirus صندوق امداد اما شده است وجود دارد سردرگمی بیش از بودجه توزیع خواهد شد با توجه به لیگ برتر.

زبان در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل آمده است که محلی واحد دولت با جمعیت بیش از 500 ، 000 ممکن است ادعا 45 درصد از مبلغ اختصاص داده شده برای جمعیت خود را با دولت حفظ دیگر 55 درصد است.

در مینه سوتا تنها رمزی و Hennepin شهرستان واجد شرایط. تحت سوتا حدود 2.2 میلیارد دلار تخصیص Hennepin County را دریافت کنید $221 میلیون و Ramsey County $96 میلیون.

دولت ممکن است مجاز به انتقال بخشی از سهم خود را به شهرستانها به عنوان طولانی به عنوان بودجه پوشش مورد استفاده قرار گرفت COVID-19-هزینه های مربوط. مقامات دولتی نیست و اعلام کرد که چگونه آنها در حال رفتن به رسیدگی به آن به اشتراک گذاری عمدتا به دلیل آنها نمی دریافت پول نشده است و وزارت خزانه داری نیست تعریف قوانین است.

“بنابراین ما همه در این صبر و انتظار حالت” کارلسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de