یک مراسم یادبود به صورت رایگان L. A. دبیرستان مطالعات اجتماعی معلم Velton جانسون که کشته شد در یک hit-and-run حادثه در روز دوشنبه برگزار خواهد شد از 5 تا 7 بعد از ظهر روز یکشنبه, مارس 22.

با توجه به آزادی مطبوعات از جوانان عدالت ائتلاف یادبود برای Velton, 37, از ساحل طولانی خواهد بود به رهبری شمالی شایانی درمانگران و برای کسانی که علاقه مند به پیوستن به توسط کامپیوتر با استفاده از این لینک: زوم.ما/j/485414953 و یا با تلفن همراه, 1-669-900-6833,,485414953# ما.

یک چینن آهنگ مراسم برنامه ریزی شده است. اعضای جوانان عدالت ائتلاف گفت: آنها رفت و با جانسون در ماه جولای به شمال شایانی در مونتانا به ساخت یک جوانان اردوگاه بنابراین بزرگان محل برای آموزش جوان شایانی درمان های سنتی و جامعه شیوه های ساخت و ساز.

[cq نظر=”در زیر مطالب نمایش داده خواهد شد به عنوان یک جعبه اطلاعات.”]

[cq نظر=”این پایان جعبه اطلاعات.”]

انتشار به نام جانسون یک “بزرگ و دوست داشتنی معلم — یکی از این معلمان که شما به یاد داشته باشید چند دهه پس از آنها در کلاس است.”

“ما را ویران کرد. Velton – یا “آقای الف” به عنوان ما می دانستم که او بود خالص مثبت او عاشق جوانان هرگز به روی هر کسی و گفت: هرگز یک بد یا دلسرد چیزی در مورد هر کسی و یا هر چیزی” ائتلاف نوشت.

رایگان L. A. دبیرستان از کالیفرنیا به عنوان یک جایگزین برای بازداشت و حبس برای جوانی که به صورت سلول یک سایت آموزشی برای جوانان که به حالت تعلیق و یا اخراج از مدارس و یا کل مناطق با توجه به وب سایت خود را.

ناشناخته ماشین سفر به غرب ضربه جانسون در حالی که او در تلاش برای عبور E. 7th Street, غرب تقاطع با Ultimo خیابان در خارج از, عبور, با توجه به یک ساحل طولانی اداره پلیس مطبوعاتی.

سپس یک سال 1999 جیپ گرند چروکی رانده شده توسط یک زن 61 ساله زن ساکن بلند, ساحل, رو به مشرق سفر 7th Street زده و جانسون در حالی که او دروغ گفتن در جاده با توجه به انتشار.

او بلافاصله متوقف وسیله نقلیه خود را و متوجه شدم او زده یک عابر پیاده. او را متوقف وسیله نقلیه خود را و شروع به ارائه کمک با دیگران تا زمانی که بلند, ساحل, آتش نشانی, وارد, آزادی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im