Was it coming from the radio towers on Queen Anne Hill? Or somewhere else? No one knew.

آن بود که از رادیو برج در ملکه آن تپه ؟ یا در جایی دیگر ؟ هیچ کس نمی دانست. JoyceMarrero/گتی ایماژ

برای روز, سیاتل, نویسنده و وکیل ناتان بارنز مصرف شده است توسط یک رمز و راز عجیب و غریب است که رادیو و تلویزیون همان 20-پخش آهنگ بارها و بارها از طریق رادیو FM? وجود دارد هیچ تماس بگیرید, نشانه, هیچ آگهی می شکند هیچ DJ و یا توضیح… فقط همان فرد 59 دقیقه پخش, دوچرخه سواری, 24 ساعت در روز. چه ؟

از آنجا که ما در حال همه گیر در داخل مشاهده عذاب این دقیقا همان نوع از bonkers رمز و راز است که توییتر نیاز دارد. پس از ارسال مورد عجیب و غریب, پخش ناتان پیروان افتاده اقدام به حفر به رادیو سوابق رانندگی در اطراف شهر با ماشین های رادیو با دقت تنظیم شده و سرگردان از طریق کال اندرسون پارک به دنبال پاسخ.

حمایت

هر روز در Herbn عناصر – صرفه جویی 15% زمانی که شما قبل از سفارش! @ HerbnElements.com

“ما پنج سال-و ما اغلب در کلاسیک ایستگاه در طول روز و به خصوص چند هفته پیش هنگامی که شما در حال تلاش برای سالم و با داده نشده تا هنوز” بارنز گفت: در مصاحبه با غریبه.

رمز و راز از زمانی شروع شد که کسی او و یا همسر خود را به طور تصادفی شماره گیری از 98.1 بیش از 98.5 شنیده ام برخی از خوش دلتنگ راک کلاسیک و در سمت چپ آن وجود دارد. چند ساعت بعد آنها مشاهده: “من قسم می خورم من این آهنگو قبل از.”

لیست پخش شروع می شود هر زمان با جیم کروچه آواز زمان در یک بطری. سپس آن را نشانه توسط پنج مرد الکتریکی باند. سپس قاتل ملکه توسط ملکه آقای دایره زنگی مرد توسط Byrds, رحمت رحمت من توسط Marvin Gaye … و…. آهنگ خوب! اما چرا آنها را با هم Nathan فکر ؟ او شروع به نوشتن آهنگ به عنوان آنها بازی گیج کننده بیش از آنها را.

“من نوشتن آهنگ مثل آه خدای من این باید به معنی چیزی است که” او به یاد می آورد. “من نگرانی بیش از آن و در نهایت من تا به حال به آن را دریافت کند در توییتر.”

یک پست در روز سه شنبه بلافاصله جلب توجه و تازه sleuths پیوست. برخی از مردم مورد تجزیه و تحلیل سال است که در آن آهنگ ها آمد — بدون الگو. دیگران زد حروف اول اسم خود را از طریق cypher کلید — هیچ چیز نیست.

کسی پیشنهاد به دنبال الگوهای در زمان امضا. شخص دیگری ترجمه سال به باینری. نظریه دیگر این است که کسی نمی تواند در نزدیکی یک دوست در بیمارستان به طوری که آنها را (به نوعی) پخش لیست پخش از آهنگ های مورد علاقه خود را به طوری که آنها می تواند احساس.

من حدس می زنم یک جامعه رادیو کالج پروژه که کسی را فراموش کرده به خاموش قبل از این مستند. شریک زندگی من فکر کردم این یک سرویس برای فروشگاه های خرده فروشی به بازی بیش از سخنرانان.

همه پرتاب شد به tizzy وقتی که ایستگاه به طور غیر منتظره پخش یک دولت PSA در مورد گرفتن یک شات آنفولانزا و سپس رفت و برگشت به لیست پخش.

مردمی آغاز شد chiming با محل خود را به طوری که آنها می تواند سه گوش منبع و ناتان نگه داشته و گوش خود را به شماره گیری زمانی که او تا به حال برای اجرای یک ماموریت در Eastlake.

“من تا به حال خودم را متقاعد این بود که نوعی از دزدان دریایی ایستگاه رادیویی کسی در SODO بود که پمپاژ این را فقط بر روی درایو” ناتان می گوید.

انیگما یک خوش آمد شکستن از … شما می دانید که هر چیز دیگری.

“البته ما همه نشسته در اطراف خانه هر کس کار است تا در هوا کسب و کار در حال بسته شدن است وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب” او می گوید. “هزاران نفر از مردم در حال حاضر قرار دادن برخی از مقدار جزئی تلاش ذهنی به معنی پاشنه کش به بیست آهنگ به طور تصادفی برداشت توسط برخی از نرم افزار است.”

صبر کنید ، برداشت به طور تصادفی توسط برخی از نرم افزار ؟ بله همانطور که معلوم است, رمز و راز حل شده است و این به معنای … هیچ چیز.

روز ناتان توییتر موضوع آمده بود به توجه James Dalke که صاحب فرستنده. سابق گارد ساحلی رادیو مهندس خریداری ایستگاه آتش فروش از یک مسیحی پخش برای $3,000, و راه اندازی یک کمی جعبه های خودکار که پخش آهنگ ها به صورت تصادفی. در برخی از نقطه — هیچ کس کاملا مطمئن شوید که آن glitched و گیر کردم در یک حلقه.

یکی از ناتان پیروان اتفاق افتاده بدانید Dalke و به او سر تا مورد بررسی که در آن نقطه Dalke “به جعبه ضربه” به عنوان ناتان توصیف آن و لیست پخش که آمده بود به شناخته شده به عنوان “20” است و دیگر حلقه.

پشتیبانی غریبه

“در حال حاضر من میخوام باید برای پیدا کردن چیزی جدید” ناتان می گوید. “من لازم نیست که هر چیزی به عقده روحی در مورد.” او فقط به پایان رسید نوشتن یک کتاب — راهنمای wildflower افزایش است که می شود در سال آینده از فوق العاده كوهنوردان کتاب.

“هنگامی که من تبدیل شده است که به ناشر که من مانده 20,” ناتان می گوید: صدایی کمی بی کس که هیجان از شکار به پایان رسیده است.

خب … هر کسی رو هر محلی اسرار شما نیاز به حل ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de