Sir Mix-a-Lot at Bellinghams Wild Buffalo

Sir Mix-a-Lot در بلینگهام وحشی بوفالو مت مک دونالد

تقریبا همه رهبران ما در دولت هنوز به درک چگونه بی سابقه بحران کنونی است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

آدم Tooze, یک مورخ در دانشگاه کلمبیا آن را در این راه در یک مقاله کوتاه برای سیاست خارجی: “به عنوان coronavirus مستند آغاز کرد و اولین ضربه را به جستجو برای تاریخی تمثیل—1914, 1929, 1941? به عنوان هفته باید زمین در چه آمده است تا کنون بیشتر به جلو است اخبار تاریخی از شوک که ما در زندگی از طریق.”

و در عین حال رهبران ما هنوز هم با توسل به ابزارهای متعارف (بودجه کاهش, کاهش مالیات در نرخ بهره پایین کسب و کار کوچک مالی) برای رفع چیزی است که همه به ظاهر هرگز اتفاق افتاده است. که دقیقا چه چیزی ساخته شده است که این بحران استثنایی? این یک اصل تاسیس و در سال 1972 توسط فیزیکدان آمریکایی P. W. Anderson: بیشتر متفاوت است. چه او از این چیست ؟

به سادگی وجود دارد یک نقطه هنگامی که شما به خیلی از چیزی — که بسیاری از سلول های بسیاری از مورچه ها بسیاری از مردم—که چیزی جدید پدیدار می شود. در مورد حاضر چیزی است که فوق العاده مقیاس COVID-19 اقتصادی تاثیر است.

دوباره Tooze: “به تازگی به عنوان پنج هفته پیش در آغاز ماه مارس در ایالات متحده نرخ بیکاری در پایین ترین سطح خود ، تا پایان ماه مارس آن را به حال رسید به جایی حدود 13 درصد است. که بیشترین تعداد ثبت شده پس از جنگ جهانی دوم است.” و آن را تنها به بدتر چرا که این اولین و بخش مستقیم از سقوط. دوم و غیر مستقیم قسمت موضوع را از تلاطم در بازار سهام.

اگر به تازگی از رکود اقتصادی حاضر است که هنوز هم لبخند به شهر ما و منطقه ای و فدرال رهبران و سپس شاید در دنیای واقعی مثال از اینکه چگونه این مستند را تهدید می کند به طور کامل از بین بردن موسیقی محل صنعت در ماه های آینده همه چیز را روشن.

Macklemore at Bellinghams Wild Buffalo

Macklemore در بلینگهام وحشی بوفالو مت مک دونالد

به گفته یکی از اعضای WA شب زنده داری و انجمن موسیقی کریگ Jewell (او همچنین صاحب بوفالو وحشی در واشینگتن و استعداد خریدار برای تابستان بحران) این اختلال ناشی از افراطی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 عمیق است به دو دلیل. یکی زندگی می کنند نشان می دهد که برنامه ریزی شده رخ می دهد در طول ماه مارس مارس و آوریل برنامه ریزی شده بود به خوبی در پیشبرد. حتی اگر مستند به پایان می رسد کسانی که لغو می خواهد نه فقط اتفاق می افتد حق دور اما چند ماه بعد. و پس از آن وجود دارد اضافه شده مشکل است که برنامه ریزی را که وجود دارد این است که برخی از اطمینان در مورد آینده است. در حال حاضر وجود ندارد و به یقین چنین یافت می شود. و ما می توانیم به یقین نه به ظاهر تا حداقل در اطراف پایان ماه ژوئن. این مقدار به پنج ماه بدون درآمد برای سالن.

در حال حاضر در نظر Jewell وضعیت. او در حال حاضر پرداخت $18,000 یک ماه بوفالو وحشی را در فضای باز. آنچه رهبران ما انتظار داریم او را به عنوان یک صاحب کسب و کار است که برای ادامه پرداخت این اجاره با هیچ درآمد تا اواخر پاییز. در نظر بگیرید این واقعیت است که در برابر فرماندار Inslee پاسخ به آن تا کنون که به مقدار کمک های مالی است که “ارائه خواهد شد تا $10,000 برای کسب و کارهای کوچک زیر 10 نفر از کارکنان.” کسب و کار “می توانید با استفاده از این پول برای پرداخت اجاره صورتحساب ابزار و لوازم و موجودی و هزینه های عملیاتی.” این است که شما می توانید یک قطره در سطل است.

“بیایید می گویند عادی هر چه این بدان معناست که در حال حاضر بازده در ماه جولای و حتی که بسیار امیدوار همه خواهد بود هجوم آوردند به میله زیرا آنها می خواهند به تعامل با مردم” گفت: Jewell در مصاحبه. “مشکل با موسیقی زنده و صنعت است که همه ما تورهای لغو شده اند و موکول برای نوامبر و دسامبر و اوایل 2021. شما ببینید اعمال تور پایه و اساس کسب و کار ما. این مدل کسب و کار ما. ما نیاز به باند تور زیرا آنها در قرعه کشی بزرگ جمعیت. این است که چگونه ما به شناور باقی می ماند. اما در حال حاضر 80 درصد از سال های ما از بین رفته است. و بنابراین ما نمی خواهد بود قادر به گزاف گویی یک بار در حالت عادی برمی گرداند زیرا ما کسانی تور برای ماه است.”

و نیز وجود دارد این واقعیت است که سالن های موسیقی مانند تراکتور, El Corazon, ساعت, از, Neumos/Barboza نیاز به یک جمعیت و آن را بسیار بعید است که جمعیت ظاهر می شود بلافاصله پس از مستند برداشته شده است. “Understandbly می گوید:” Jewell “مردم خواهد شد و در ابتدا در مورد خسته بودن در مکان های شلوغ.”

چه باید دولت را در مورد این وضعیت ؟ باید آن را به انجام آنچه در آن باید انجام دهید نه تنها برای سالن های موسیقی بلکه هر واحد (داخلی خصوصی و عمومی) از کل محلی و منطقه ای اقتصاد:

• کمک نقدی (نه وام!)
• اجاره و رهن بخشش و کاهش
• * * * مالی و پرداخت کمک برای نیروی کار
• کاهش مالیات
• بیمه امداد و تجدید نظر

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این نیاز است که مشخص شده در واشنگتن شبانه انجمن موسیقی سایت جهانی هستند. آن است که نه فقط موسیقی زنده سالن که رو به انقراض بلکه کسب و کار است که متصل به کسانی که کسب و کار و کسب و کار متصل به آن دسته از کسب و کارهای دیگر. اما بیشتر از آن و این چیزی است Jewell تاکید کرد, آن را در مورد غنای واشنگتن را کشت. کسانی که خود و یا مدیریت سالن موسیقی زنده نمی کنند تا به تن از پول است. آن را در مورد شرکت در شادی و موسیقی و بالاترین هنر وجود دارد این است که با توجه به برخی از قرن 19 منتقد فرهنگی.

و آنچه شما می توانید انجام دهید ؟ WNMA می گوید:

ما نیاز شما را به تماس با شهرستان خود را تکرار بلافاصله و اجازه دهید آنها را می دانیم که سالن های موسیقی نیاز خود را به کمک فوری توسط کارگردانی است که بودجه را به سالن های موسیقی با وجود اینکه برای سود کسب و کار. بسیاری از سالن نمی تواند زنده بماند با توجه به بالا اجاره & هزینه های که ما در حال shouldering در حالی که سالن های بسته هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im