اوه خوب قدیمی روز.

اگر ما در حال انجام آنچه رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak و عقل سلیم به ما می گوید کسانی از ما که در نظر گرفته “غیر ضروری” — چگونه است که برای جمعبندی زندگی ما در این طرح بزرگ از چیزهایی — آیا ماندن در خانه برای نوادا است.

این بدان معناست که ما باید مقدار زیادی از زمان برای انجام آنچه ما شده است قرار دادن کردن برای سال ها و در نظر گرفتن آنچه که ما انجام خواهد داد زمانی که این بیماری همه گیر تصمیم می گیرد به حرکت در داخل و خارج از زندگی ما است. برخی از آن توجه خواهد شد که شامل ما چگونه زندگی می کنند رفتن به جلو متفاوت از روز قبل از COVID-19 آنچه مهم است برای حفظ از گذشته و نحوه اولویت بندی آنچه که باید مهم حرکت های آینده.

که سنگین ، وجود دارد فندک لحظات بیش از حد. مانند این پنجشنبه گذشته زمانی که من یک اسکرین شات از لاس وگاس خورشید سردبیر ری آبجو از صفحه اول آفتاب از 30 سال پیش.

این تیتر در حالی جوهر قرمز اعلام کرد “فقط آن را!” در زیر برخی از عمل عکس از UNLV شورشی بسکتبال تیم دیگری بود تیتر “شورشیان فرار با مسابقات NCAA.”

من به یاد داشته باشید — به عنوان انجام بسیاری از لاس گیاهخواران که سفر به دنور و یا ساخته شده آن را به اتاق نشیمن خود را در مقابل تلویزیون مجموعه در سراسر نه تنها جنوب نوادا اما کل کشور بود که گرفتار شورشی تب — تار و مار تحمیل شده بر دوک توسط Runnin’ شورشیان.

اندرسون شکار استیسی Augmon لری جانسون, گرگ آنتونی دیوید باتلر و بقیه از بسیاری از آنچه ادعا شد با استعداد ترین و ورزشی college hoops تیم در تاریخ دفن دوک با 30 امتیاز و قرار دادن اخبار و لاس وگاس در بالای ذهن همه است.

که 30 سال پیش!

بسیاری اتفاق افتاده است پس از آن و البته بسیاری اتفاق افتاده است. مانند دیگر قهرمانی ملی و یا حتی یک اشاره از یک که شامل دعوت به رقص در گذشته بیش از حد بسیاری از سال است. شنیدن این که, T. J. Otzelberger بدون فشار!

اما فقط به این امید که پر از قلب و ذهن ما در طول جادویی که فصل لاس وگاس هنوز هم به یاد چه برنده احساس می کند مانند.

ما تا به حال یک لمس است که احساس زمانی که وگاس شوالیه طلایی تاریخ ساخته شده و تقریبا برنده جام استنلی خود را در فصل اول بر روی یخ از T-موبایل آرنا. و با Allegiant ورزشگاه هنوز هم تحت ساخت و ساز و مسابقه نسبت به آخرین مهلت که ما ممکن است یا ممکن است نمی شود به دلیل coronavirus خاموش کردن پتانسیل برای قهرمانی بیشتر از لاس وگاس تیم بيشترین.

و اجازه دهید فراموش نکنید ما Aces چراغ و هوانوردان. ما آمده اند راه طولانی از کسانی که بی پروا روز فقط 30 سال پیش زمانی که شورشیان UNLV شد تقریبا همه ما تا به حال. بنابراین ما به عنوان نگاه به آینده به خوبی گذشته از coronavirus زمانی که همه به خوبی با جهان و مناسب با لاس وگاس وجود دارد بسیار به دنبال به جلو به زمانی که آن را می آید به تیم برای تشویق بازیکنان به دنبال ورزش به ذهن ما دور از زندگی روزمره است.

همه ما باید انجام دهیم — و البته تمام نقاط کشور به انجام است — stay down, دور ماندن و سالم ماندن است. و تشویق برای ما قهرمانان واقعی این ستاره های بزرگ از این افتضاح بار از coronavirus.

کسانی هستند که مردان و زنان در خط مقدم از این قهرمانی بازی مقابل بسیار دشوار و مرگبار حریف — COVID-19.

سی سال از زمانی که کسی می کشد تا یک تیتر از این زمان و این مکان — امیدوارم از آن خواهد شد از لاس وگاس خورشید — کلمات خواهد بود که ما “فقط آن را” و تصاویر و داستان خواهد بود از پزشکان و پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی و اولین پاسخ دهندگان قرار داده است که سلامت دیگران جلوتر از خود را به خوبی بودن.

کسانی که داستان و تصاویر خواهد شد در مورد تحویل رانندگان و کسانی که مجهز به قفسه های فروشگاه های مواد غذایی. و آنها را در مورد مردم که نشان داد تا برای مبارزه و رهبران که به ما نشان داد راه.

و بله, آنها خواهد شد در مورد معتبر, اخبار سازمان های که ارائه حقیقت در مورد این ویروس به مردم آنچه را که آنها نیاز به پیروزی در این مبارزه است.

همانطور که ما فکر می کنم در مورد آنچه مهم است در زندگی ما رفتن به جلو فکر می کنم در مورد اهمیت افرادی که در حال انجام بهترین خود را برای ما وجود دارد.

و بله فکر می کنم در مورد که بعد از قهرمانی!

برایان Greenspun سردبیر ناشر و صاحب خورشید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im