به عنوان جنوب نوادا مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان نبرد coronavirus شیوع این تعهد ما به عنوان یک جامعه برای حمایت از آنها و خانواده خود را به عنوان بهترین ما می توانیم.

در اینجا یک راه رفت و آمد مکرر شرکت های لاس وگاس می تواند یک تفاوت بزرگ در زندگی خود را: با ارائه اتاق به کارگران که خود نیاز به قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض.

در میان افزایش سریع در تعداد COVID-19 مورد در منطقه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر در حال آغاز شدن قرار گرفته است. آن روز جمعه گزارش داد که دو پرستار در مرکز پزشکی دانشگاه تا به حال آزمایش مثبت و جنوب نوادا سلامت منطقه گزارش شده است که یکی از کارکنان آن نیز آزمایش مثبت هفته گذشته است. در ضمن دو مترو افسران پلیس و یکی از شمال لاس وگاس نیز باید آزمایش مثبت است.

متاسفانه بیشتر پاسخ گوی اضطراری و پزشکی کارکنان خواهد شد در معرض.

برای این افراد خود quarantining در خانه را افزایش می دهد خطر ابتلا به ساخت عزیزان خود بیمار است. آنها را به گزینه ای جدا در یک رفت و آمد مکرر خواهد بود یک راحتی بزرگ برای آنها و اتصالات راه برای لاس وگاس به بازگشت چیزی به جلو آستر که در حال انجام این کار بسیار به صرفه جویی در زندگی می کند.

و با 115,000 اتاق نشسته خالی در نوار وجود دارد که می تواند مورد استفاده برای این منظور است.

ایده repurposing آنها را برای خود quarantining نیست بی سابقه است. در واقع آن را در حال حاضر اتفاق می افتد در شهر نیویورک که در آن مقامات را شروع کرده اند مسکن کارکنان مراقبت های بهداشتی با COVID-19 علائم در صدها نفر از هتل ها در سراسر پنج بخش نیویورک. علاوه بر این اپراتور آمریکا Aimbridge مهمان نوازی اعلام کرد یک معامله به بیش از 700 ماریوت هیلتون و هتل هایت در سراسر کشور در دسترس به عنوان افزایش ظرفیت.

در لاس وگاس رفت و آمد مکرر ما شرکت دارای سابقه ای طولانی در حمایت از جامعه ما از طریق کمک های خیریه و داوطلبانه به کار خود در مدارس و اجتماعی آن در شبکه خدمات خود را مدنی پروژه های بهبود ،

پله و ارائه اتاق خواهد بود یک امضا سهم در طول این بحران است. رفت و آمد مکرر اپراتور لاس وگاس در حال کارشناسان در تدارکات و هیچ لجستیکی موانع باید در نظر گرفته شود بیش از حد بزرگ که سلامت و آسایش و آرامش خاطر برای جلو آستر و خانواده خود را درگیر هستند.

علاوه بر این هیچ لجستیکی موانع باید در نظر گرفته شود بیش از حد بزرگ که سلامت و آسایش و آرامش خاطر برای جلو آستر و خانواده خود را درگیر هستند.

این امر می تواند یک راه فوق العاده برای پرداخت به کسانی که بسیار داد در پی Oct. 1 تیر اندازی.

این امر همچنین پر کردن یک نیاز است که در حال رشد مهم تر روز به روز به تعداد COVID-19 موارد مارپیچی به سمت بالا در جنوب نوادا. با توجه به آخرین آمار و ارقام موجود از نگارش این تعداد شروع به پریدن کرد به 1,125 روز پنج شنبه از 961 روز چهارشنبه. که 17 درصد افزایش در یک روز.

بدتر هنوز, تعداد تا به حال شروع به پریدن کرد بیش از 150 درصد از سطح شش روز قبل از آن — 443 در 27 مارس ،

برای قهرمانانه افرادی که در حال رفتن به محل کار هر روز نگرانی در مورد آوردن ویروس در خانه به خانواده خود این امر می تواند اطمینان بدانند که یک اتاق رفت و آمد مکرر در دسترس بود اگر آنها مریض شدم. در یک زمان استرس زا برای این محافظ این راه جامعه ما می تواند بیان درک ما به آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im