دولت فدرال در اوایل این ماه شروع ارزیابی مرکز کنوانسیون لاس وگاس به عنوان یک ممکن است سایت به صورت موقت در بیمارستان برای مراقبت از coronavirus بیماران اگر منطقه را به بیمارستان رسیدن به ظرفیت لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده روز شنبه گفت.

ارزیابان تعیین مرکز در نزدیکی لاس وگاس می تواند نگه دارید حدود 900 بیمارستان تخت مقامات در بیانیه ای گفت.

همانطور که از شنبه, 62 درصد از تخت های بیمارستانی 70 درصد از واحد مراقبت های ویژه اتاق و 41 درصد از هواکش بودند که در این دولت با توجه به نوادا COVID-19 وب سایت. رمان ویروس تا به حال آلوده حداقل 2,700 و ادعا 111 زندگی در سطح ایالت.

“هدف از این ارزیابی این است که به ارائه (Federal Emergency Management Agency) با گزینه برای ارائه به ایالت نوادا گفت:” سرهنگ هارون بارتا فرمانده سپاه’ نیروی کار, نوادا, در بیانیه ای. “ما در حال حمایت از دولت را تلاش برای تعیین چه مقدار ظرفیت اضافی مورد نیاز است و بهترین روش برای پاسخگویی به آن نیاز دارید.”

تلاش رهبری کاخ سفید Coronavirus نیروی کار با پشتیبانی از FEMA ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی.

“تلاش های خود را به ما کمک خواهد کرد تصمیم گیری در مورد چگونه به بهترین مدیریت منابع پزشکی در ماه های آینده به ضرب و شتم COVID-19,” رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در بیانیه ای گفت:.

جنوب نوادا بهداشت مقامات منطقه در روز پنج شنبه با اشاره به مارس 19 به عنوان یک پتانسیل “اوج” روز برای تعداد COVID-19 مرگ و میر در شهرستان کلارک با یک طرح از 22 مرگ و میر.

در اوایل این هفته مرکز پزشکی دانشگاه راه اندازی 22-تخت پزشکی افزایش چادر در خارج از بیمارستان با بسیاری از بیمارستان های دیگر در سراسر دره انجام همان گفت UMC مدیر عامل شرکت میسون VanHouweling.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im