یک شبکه عمومی coronavirus امکانات تست ظاهر خواهد شد تا این هفته از لنکستر به ردندو بیچ به پومونا با امید آوردن گسترده تر COVID-19 تست به منطقه L. A. شهرستان مقامات پزشکی اعلام کرد سهشنبه, مارس 31.

سایت رفتن تا آغاز چهار شنبه, آوریل 1 عبارتند از:

  • بالا کویر گروه پزشکی, اتاق کار, 43839 15th St W, در لان کاستر (شروع می شود در تاریخ 1 آوریل)
  • گلندیل یادبود بیمارستان 1420 S Central Ave گلندیل (شروع می شود در تاریخ 1 آوریل)
  • نورتریج بیمارستان مرکز پزشکی 18300 Roscoe بلوار نرتهریدگ (تاریخ آمده است. مقامات گفت: “خیلی زود است.”)

سه سایت در حال آمدن به سمت پایان هفته:

  • خلیج جنوبی, گالری 1815 Hawthorne Blvd. ردندو بیچ
  • دره آنتلوپ بازار 1233 رانچو ویستا Blvd. پالم دیل
  • پومونا Fairplex W 1101 McKinley Ave پومونا

مقامات همچنین در حال کار برای ایجاد یک تست سایت در رز باول در پاسادنا و مقیاس تست در ساحل طولانی به گفته دکتر کلیتون کازان مدیر پزشکی برای L. A. County Fire Department.

کازان گفت: سایت های نتایج حاصل از چندین روز از ایجاد مشارکت بین بهداشت و درمان و بیمارستان ارائه دهندگان و شهرستان و مقامات شهرستان.

ما به عنوان خوانده شده COVID-19 پوشش در اینجا

آنها پیوستن به یک شبکه عمومی تست سایت در حال حاضر و در حال اجرا در لس آنجلس پوشا از هانسن سد در دریاچه تراس به لینکلن پارک و مرکز تفریحی در لس آنجلس به غرب L. A. جانبازان مرکز دولت. همانطور که از دوشنبه این سایت در شهر L. A. تا به حال تست شده بیش از 15,500 مردم است.

یکی از چندین شهر لس آنجلس COVID-19 درایو-از طریق آزمون مناظر در نزدیکی ورزشگاه طفره زن چهار شنبه, مارس 25,2020. (عکس توسط Gene Blevins/عکاس)

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر تاکید دوباره در روز سه شنبه که تست محدود باقی مانده به دلیل ظرفیت محدود. و او و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom باید گفت که در حالی که تست ramping تا توانایی پردازش نتایج نیست با نگه داشتن رشد در موارد.

بنابراین در برخی موارد مردم مجبور به صبر کنید تا 12 روز برای استراحت نتیجه. تنها افرادی که در حال نشان دادن علائم و یا کسانی که شده اند در معرض یک مورد مثبت آزمایش می شود از طریق شهرستان از L. A. آنلاین پورتال. در پورتال — https://lacovidprod.service-now.com/rrs — ساکنان می توانید یک قرار ملاقات برای یک درایو تا تست.

پورتال اتحاد شده است اشباع شده در زمان بیش از دو هفته گذشته اما, افزایش تعداد تست سایت انتظار می رود در این هفته — که ساکنان می توانید دسترسی از طریق همین پورتال آنلاین — انتظار می رود برای کاهش فشار. (دوباره): برای دسترسی به سایت های, شما رو به رفتن را از طریق شهرستان است, پورتال وب. شما فقط می توانید راه رفتن و یا رانندگی).

یک خوشه از درمانگاه ها و امکانات مراقبت های فوری در منطقه نیز باید آزمایش شود.

مقامات بهداشت عمومی می گویند آزمایش حیاتی برای قادر بودن به قرنطینه بیماران و برای پیگیری دیگران که ممکن است در معرض در جنگ به سرعت گسترش این بیماری همه گیر است که از سهشنبه ادامه داد: خود نمایی افزایش: 54 مرده و 3,011 یک از سه برابر تعداد موارد پس از یک هفته پیش.

که تست شد و آهسته به رول به بیرون شروع با دولت فدرال اداری و فنی تصادفا.

در نهایت کازان در روز سه شنبه گفت که او می خواهم به سطح شیب دار تا تست به نقطه که در آن وجود دارد از 10 ، 000 در روز است. در حال حاضر: 1,500.

“این هدف” کازان روز سه شنبه گفت. “من فکر می کنم ما می توانیم وجود دارد.”

جدید سایت کمک خواهد کرد که او گفت:. “من فقط در تلاش برای دست کشیدن از آنها یکی در یک زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im