Sawant said Durkan has brazen loyalty to the wealthiest at a time when the working class is absolutely reeling.

جنی Durkan است “بی پروایی نشان دادن وفاداری به ثروتمندترین در زمانی که طبقه کارگر کاملا وضعیتی وخیم” با توجه به Kshama Sawant. لستر سیاه

طول عمر سیاتل شورای شهر را پیش بینی کسب و کار حقوق و دستمزد مالیات و یا آمازون مالیات می تواند نسبتا کوتاه است. شهردار جنی Durkan آن را پشتیبانی نمی کند.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

هفته گذشته Durkan به صحبت های متعدد رسانه های خبری در مورد او نظرات خود را در مورد مالیات بر حقوق و دستمزد پیشنهادی توسط Councilmembers Kshama Sawant و Tammy مورالس که در حال کار راه خود را از طریق شورای کمیته بودجه. این قانون اگر تصویب قرار خواهد 1.3 درصد مالیات بر بالای 2 درصد از سیاتل کسب و کار’ رسید. که پول در کوتاه مدت را به چهار $500 چک به آسیب پذیر جمعیت های محلی و مردم نهفته COVID-19. در دراز مدت این امر صندوق مسکن مقرون به صرفه و سبز زیرساخت ها است.

Durkan آن را به نام غیر مسئولانه است. هنگامی که او صحبت می کرد در KUOW من اظهار داشت که او صدا برافروخته.

Durkan را کاهش درخواست من برای اظهار نظر کرد و گفت: همه اطلاعات در Durkan نظر شد و در حال حاضر گنجانده شده است در مقاله ای نوشتم به نام “جنی Durkan واقعا متنفر آمازون مالیات.”

مورالس اظهار نظر نمی کنم Durkan نظرات. Spike انجام داد.

قبل از همه گیر آغاز شده Spike ملاقات کرده بود با Durkan در مورد آمازون مالیات Spike گفت: “او حاضر به حمایت از آن است.”

“من تعجب نیست که در حداقل Durkan موقعیت در آمازون مالیات” Spike ادامه داد: “یا با بی پروایی نشان دادن وفاداری به ثروتمندترین در زمانی که طبقه کارگر کاملا وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.”

به Sawant این عدم حمایت نیست فقط در مورد Durkan اما “یک سوال به این شهر حزب دموکرات استقرار به عنوان یک کل است.” او اشاره کرد Councilmember الکس پدرسن منفی op-ed در سیاتل تایمز (او پاسخ اینجا) و سه نفر از اعضای شورا که رای به سرنگونی سر مالیاتی در سال 2018 است.

بخشی از Durkan مقاومت به مالیات با توجه به نظرات او به اخبار دیگر سازمان ها این است که پول از مالیات نمی شود و در آینده تا 2022. ضمنا این طرح برای استفاده از interfund وام از شهرستان. Durkan سوال که آیا اعضای شورا حتی می توانست با اقتدار به انجام این کار است.

Spike گفت که استقراض interfund وام و “استفاده از پول است که بلافاصله در استفاده از” یک “استاندارد داخلی حسابداری ورزش است.”

پشتیبانی غریبه

در حالی که مالیات آمازون قانون نوشته شده بود قبل از بزرگ کمبود تا $300 میلیون نفر شناسایی شدند و در سال 2020 بودجه Spike گفت که او را “حمایت” اگر “شهردار یا دیگر councilmembers می خواهید به پیشنهاد افزایش نرخ مالیات کمی” آنها را به آدرس. اما Durkan قاطعانه بود که “افزایش مالیات” نمی خواهد پر کردن هر بودجه ،

در حال حاضر مالیات بر حقوق و دستمزد را در آزمون بعدی خواهد بود که بودجه کمیته در جلسه روز چهارشنبه. آن را به توافق وجود دارد قبل از آن حتی می تواند قرار داده می شود تا برای رای کامل شورا و تبدیل شدن به قانون است. بدون در نظر گرفتن چگونه آن مکالمات رفتن این لایحه می تواند مرده بدون شهردار را پشتیبانی می کند.

وجود دارد اضطراری در بند این لایحه که آن را به عمل بلافاصله به منظور دریافت پول نقد اضطراری کمک های نورد شروع در ماه ژوئن. که بند نیاز به سه چهارم حمایت از شورا و Durkan امضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net