Red Carpets for Jennifer Lopez

تام _tenor / DonoghuePhotography.com

هدی قطب نما می رسد در فرش قرمز برای افتتاح جنیفر لوپز اقامت “تمام من” در چهارشنبه ، 20, 2016 در سیاره هالیوود.

از پیدا کردن راه هایی برای کمک به دیگران مقابله به پناه در محل به لغو, رویدادهای, در اینجا نگاهی به برخی از راه صنعت سرگرمی است که در واکنش به گسترش coronavirus که بسیاری از مردم بعد از بهبود از اما می تواند باعث بیماری شدید در افراد مسن و کسانی که با موجود شرایط پزشکی.

امروز نشان می دهد قطب نما شکسته شدن پس از بخش

هدی قطب نما احساسات رو بهتر از او در “امروز” جمعه نشان می دهد که او به این نتیجه رسیدند یک بخش با New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees که اهدای پول برای کمک به با شیوع کروناویروس وجود دارد.

“درو, we love ya” قطب نما گفت. سپس او حل شده در اشک و co-لنگر ساوانا اکلاهما شروع به پریدن کرد به سر می برد.

قطب نما بود و گوینده خبر و خبرنگار در جام سهامداران در نیواورلئان در طول 1990s.

“هدی من خیلی متاسفم, hon,” اکلاهما گفت. “من می دانم که در آن قلب خود را است.”

دیزنی اقامتگاههای تفریحی را به ماندن بسته

والت دیزنی Co. است به طور نامحدود گسترش تعطیلی در آن پارک تفریحی در فلوریدا و کالیفرنیا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت تا به حال بسته دیزنی لند در جنوب کالیفرنیا و دیزنی جهان خارج اورلاندو در اواسط ماه مارس با برنامه های بازگشایی در آغاز مارس اما دیزنی روز جمعه گفت استراحتگاه باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. این ذکر جهت داده شده توسط بهداشت و مقامات دولتی.

شرکت پرداخت شده است کارکنان خود را در طول بسته شدن و دیزنی گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت آن ده ها هزار نفر از کارگران ساعتی از طریق مارس 18.

‘بچه کوسه’ چالش: شستن دست های خود را, دوو, دوو

ببخشید پدر و مادر ‘بچه کوسه’ گشت — برای یک علت خوب است.

Pinkfong را “بچه کوسه” — که صدای جرنگ جرنگ earworm که هر کودک نو پا به نظر می رسد که شده دوباره به آموزش بهداشت خوب برای مبارزه با COVID-19.

این شرکت با عرضه “شستن دست های خود را با بچه کوسه” ویدئو و شروع به رقص چالش برای تشویق خانواده ها به آپلود ویدئوها از خود را به کودکان شستن دست را به این آهنگ.

“شستن دست های خود را/دوو دوو دوو دوو دوو/دستهای خود را” برو جدید از آلبوم. “چنگ زدن به برخی از صابون/دوو دوو دوو دوو دوو/گرفتن برخی از صابون است.” فیلم ها با برچسب #BabySharkHandWashChallenge.

Pinkfong آپلود نسخه اصلی آن از “بچه کوسه” با همراه رقص و رنگارنگ کارتون فیلم به یوتیوب در ماه ژوئن سال 2016. آن را در حال حاضر مشاهده شده است بیش از 4.6 میلیارد بار آن را یکی از یوتیوب پنج تماشای ویدئوها از همه زمان.

امی فصل تنظیم به ویروس تقلا

تلویزیون آکادمی تنظیم تقویم خود پیش از این جایزه امی پیروی اختلال از coronavirus.

با توجه به تقویم تاریخ 5 ژوئن خواهد بود که مطلب جدید مهلت نامزد خواهد بود رای دادند از جولای 2-13 و نامزد اعلام خواهد شد ژوئیه 28. نهایی رای گیری برگزار خواهد شد از اوت. 21-31.

نیز وجود دارد که اصلاح حلق آویز در قسمت قاعده به صورت سری و سری محدود.

اما آکادمی تاکید کرد که هیچ تغییری به سپتامبر. 20 برنامه تلویزیونی امی یا سپتامبر. 12 و هفت. 13 هنرهای خلاق امی مراسم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de