صبح روز شنبه در سالن بسکتبال شهرت ساخته شده رسمی اعلام شده است که غیررسمی مشخص شده در تقویم از مامبای سیاه بازنشسته: Kobe Bryant اول رای گیری honoree در ورزش را مقدس ترین زمین.

آن است که به طور غیر منتظره جدی حاضر در جهان است که تا به حال به انجام هر دو بدون بسکتبال و بدون برایانت.

این Laker افسانه که 20 سال کار حرفه ای مشبک 18 All-Star حضور پنج قهرمانی و یک جایزه MVP بود shoo-در سالن – یکی از بسکتبال آیکون است که فورا قابل تشخیص توسط نام خود را به تنهایی. او را جاودانه می شود در کنار دو خود را تزئین همسالان, Tim Duncan and Kevin Garnett در یکی از بهترین تریو از بازیکنان NBA همیشه القاء در یک بار. آنها در میان فقط شش بازیکن در تاریخ NBA که انتخاب شده اند به 15 یا بیشتر از تمام ستاره ها.

این کلاس همچنین شامل NBA سر مربی رودی Tomjanovich و همچنین دیرین Oklahoma State مربی ادی ساتون زن مربیان کیم willie colon (Baylor) و باربارا استیونس (بخش دوم دانشگاه) و همچنین WNBA ستاره Tamika Catchings نیز در میان فینالیست. دیرین اجرایی پاتریک Baumann نیز القاء پس از مرگ.

اما پس از برایانت درگذشت ژانویه هلیکوپتر سقوط در کالاباساس – همراه با دختر خود زن و هفت نفر دیگر – ورزشی است ارزیابی خود را میراث از طریق عزاداری به عنوان یک ظالم رقیب خاردار هم تیمی یکی از بازی بزرگترین برندگان و اختصاصی پدر که حمایت برای زنان بازی خود را در طول 41 سال.

میلیون ها غصه دار برای برایانت که مرگ آنها عمیقا احساس در جنوب کالیفرنیا از طریق نقاشی های دیواری, تابلوهای تبلیغاتی و بی شماری کشباف تحمل هر دو از اعداد: 8 و 24. لیکرز به تعویق افتاد بازی است که برنامه ریزی شده بود دو روز پس از سقوط و استادانه درست شده و عاطفی یادبود برگزار شد در مرکز استیپلز و پخش در سراسر جهان در ماه فوریه است. لیکرز اختصاص داده شده بود فصل خود را به Bryant – قبل از آن را در انتظار قرار داده شد با تهدید از coronavirus بیماری همه گیر.

برایانت به احتمال زیاد بیشترین قد و قامت از هر بازیکن برای همیشه انتخاب می شوند به سالن از شهرت پس از مرگ او. 2008 MVP برنده مسابقات با لیکرز در سال 2000, 2001, 2002 و 2009 و 2010. او می ایستد در شماره 4 تمام وقت در میان NBA گلزنان (33,643) و رتبه در 10 صفحه در زمینه اهداف دقیقه بازی و رایگان می اندازد. بازنشستگی خود را در سال 2016 رد یک سال از اسراف در مراسم تجلیل از مخالفت عرصه سپس در بازی نهایی خود در زندگی حرفه ای او به ثمر رساند 60 امتیاز در مسلما به یاد ماندنی ترین فرد sendoff در تاریخ NBA.

با بازی های معلق و برایانت مرگ در حال حاضر با داشتن غرق در یکی از بسکتبال را شادترین روز انجام پال. اعلام برنامه ریزی شده بود به اجرا در رابطه با چهار نهایی در آتلانتا قبل از COVID-19 قرنطينه منجر به لغو مردان و زنان در مسابقات NCAA. شنبه اعلام حداقل ارائه چیزی برای جشن گرفتن در یک زمان هنگامی که بسیاری متحده نمی توانید در اطراف به اوج دبیرستان دولتی بسکتبال قهرمانان و حتی زمین بازی دادگاه در بسیاری از جوامع در حال حلقه-کمتر به دلیل نیاز به اجتماعی فاصله.

سالن در حال حاضر ساخته شده چشمگیر تنظیمات پس از فاجعه امید بستن به معرفی هشت فینالیست کوچکتر کلی کلاس.

“ما می خواهیم آن را به ویژه برای هر یک از آنها” تالار مشاهیر رئیس جری News گفت: در ماه فوریه است. “و آن را سخت تر و بدون کوبه اینجا بودن اما ما بهترین های ما.”

معلوم نیست که برایانت سخنرانی در سالن از شهرت القایی, آزمایشی, برنامه ریزی برای Aug. 29 در اسپرینگفیلد جرم است. ونسا برایانت در صحبت ظهر در مه “جشن زندگی” در مورد شوهر و پدر, دختر, در حالی که سالن Famers مایکل جردن و شکیل اونیل نیز تحویل داده عاطفی سخنرانی در مرکز استیپلز.

دانکن و Garnett نمایندگی دو برایانت نسل دشمنان. دانکن برنده پنج عنوان با سن آنتونیو اسپرز لیکرز’ توانمند ترین کنفرانس غرب رقیب در نخست از مربوطه خود را استخدام. لیکرز رو Garnett را Boston Celtics دو بار در فینال در سال 2008 و 2010 تقسیم جلسات در ادامه یکی از لیگ های تاریخی رقابت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im