Knott را بری مزرعه مجبور شده است برای به تعویق انداختن برنامه ریزی شده 100 سالگرد جشن تا سال آینده در میان آن ادامه coronavirus بسته شدن اما برنامه ریزی Knott خرس-y قصه های تیره سوار اولین زمانی که بونا پارک پارک بازگشایی.

این Knott را 100 سالگرد رویداد برنامه ریزی شده برای این تابستان خواهد بود به تعویق افتاد تا 2021. میزبانی یک رویداد خاص طراحی شده برای قرعه کشی بزرگ جمعیت بلافاصله پس از Knott را بازگشایی خواهد آن را دشوار برای مشاهده اجتماعی فاصله دستورالعمل به گفته مقامات پارک.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه مالک می گوید خود پارک می تواند بسته از طریق پایان سال 2020

“ما را ساخته اند این تصمیم برای به تعویق انداختن این مقدار پیش بینی رویداد به طوری که ما می توانیم به این نقطه عطف افتخار و جشن آن را واقعا سزاوار” Knott را در بیانیه ای گفت.

Knott را نیز به تعویق افتاد شهر ارواح زنده رویداد برنامه ریزی شده برای سال 2020 تا تابستان آینده. شهر ارواح زنده ویژگی های شخصیت در 1850s غرب وحشی دوره لباس های تعامل با Knott بازدید کنندگان و اختصاص آنها را به وظایف کامل در سراسر پارچه شهر ارواح.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه رکورد حضور و غیاب و درآمد به نوبه خود به ضرر و زیان بزرگ با کروناویروس بسته شدن

جدید Knott خرس-y داستان: بازگشت به نمایشگاه 4D تعاملی سوار تاریکی است که در مسیر برای باز کردن در هنگام پارک بازگشایی با توجه به مقامات پارک.

خرس-y قصه سوار تاریکی به شرح زیر Boysen خرس و Girlsen خرس به عنوان آنها سفر به این کشور عادلانه به امید برنده شدن در یک روبان آبی برای خود boysenberry پای. سواران مسلح خواهد شد با ژله انفجار آنها را آموزش در غارتگر شغالها که به سرقت رفته اند boysenberry پای از کارخانه.

این Knott تم پارک خیس شهرستان در پارک آب و Knott هتل باقی می ماند به طور موقت تا اطلاع ثانوی بسته. انتخاب آیتم ها در دسترس هستند از Knott مرغ-برای-رفتن, رستوران, مزرعه نانوایی و Knott را بری بازار در کالیفرنیا بازار در کنار پارک.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه صاحب رول پست-COVID-19 طرح برای بازگشایی پارک

“به عنوان coronavirus (COVID-19) ماده باقی می ماند و بخشی از زندگی روزمره ما این تیم در Knott را بری مزرعه همچنان به کار با بهداشت و ایمنی کارشناسان به عنوان ما برنامه ریزی برای افزایش اقدامات ایمنی و تغییرات عملیاتی در سراسر پارک” Knott را در بیانیه ای گفت: “ما در ارتباط مستمر با دولت ما و دولت های فدرال و به دنبال به جلو به استقبال مهمانان بازگشت فقط به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de