توسط تاد ریچموند

MADISON, Wis. (AP) — یک قاضی فدرال در روز پنج شنبه کاهش یافته است به تعویق انداختن ویسکانسین ریاست جمهوری اوليه به عنوان coronavirus گسترش می یابد اما او دستور داد که به مردم داده می شود اضافی شش روز فراتر از روز انتخابات برای رای گیری غایب.

ایالات متحده منطقه قاضی ویلیام کانلی را اساسا گسترش این انتخابات نزدیک به یک هفته است. او لعنتی رهبران دولت’ تصمیم برای به تاخیر انداختن انتخابات برای حفاظت از سلامت مردم است اما حاضر به تعویق انداختن خود گفت: یک قاضی فدرال نباید به عنوان دولت سلامت افسر.

“تنها نقش یک دادگاه منطقه ای فدرال است که به مراحل است که کمک به جلوگیری از برخورد در حقوق شهروندان به ورزش رای خود را حق رای دادن به عنوان حفاظت شده توسط قانون اساسی ایالات متحده فدرال و قوانین” کانلی نوشت. “این چیزی است که دادگاه تلاش برای انجام . . . درک که در نتیجه این اقدامات ممکن است بیشتر به بحران سلامت در این دولت است. متاسفانه که فراتر از قدرت این دادگاه را کنترل کنید.”

مهلت رای دهندگان به رای غیابی به کارمندان محلی شده بود 8 بعد از ظهر روز سه شنبه اما کانلی را سفارش منتقل شده که به 4 p. m. در آوریل 13. کانلی نیز تمدید مهلت رای دهندگان به درخواست رای گیری یک روز تا 5 بعد از ظهر این جمعه.

قاضی نیز برداشته شاهد مورد نیاز برای absentee ballot برنامه نوشتن که رای دهندگان را ارائه می کنند نوشته شده است تاکید است که آنها نمی توانند با خیال راحت به دست آوردن یک گواهی امضا با توجه به coronavirus نگرانی.

حکم نشانه یک پیروزی نسبی برای دموکرات ها و لیبرال که استدلال کرد که هزاران نفر از رای دهندگان ممکن است از حقوق خود محروم و از آنجا که زمان در حال اجرا است به فایل غیابی. حزب و گروه تا به حال در زمینه سه پرونده های حقوقی خواستار آن است که Conley تعویق انداختن فرد در رای گیری تمدید مهلت برای تشکیل پرونده غیابی و بالابر نیاز است که غایب رای دهندگان عرضه, عکس, شناسه های خود را با رای گیری برنامه های کاربردی و دریافت گواهی به ثبت نام در انتخابات قبل از آن بازگشت.

“هر رای دهنده باید تعداد حتی در طول بحران و این حکم به رای دهندگان زمان بحرانی برای رای دادن با خیال راحت از طریق پست” دولت حزب دموکرات رئیس بن Wikler گفت.

چندین ایالت به تعویق افتاد انتخابات و یا منتقل شده به تمام ایمیل در مواجهه با این بیماری همه گیر. اما ویسکانسین را به لیبریا تونی Evers و رهبران جمهوری خواه متعهد شده است به Wisconsin تاریخ. آنها استدلال می کنند هیچ تضمینی وجود ندارد شرایط را بهبود بخشد در چند ماه و به تعویق انداختن انتخابات خطرات ترک بسیاری از دفاتر محلی پر نشده برای مدت طولانی.

Evers موقعیت در انتخابات منتقل شده در طول چند هفته گذشته. در اوایل روز از شیوع او گفت: او فکر کرد که انتخابات باید در یک موضع که درو قابل توجهی انتقاد از متحدان دموکراتیک. آن را به عنوان روشن شد که Evers فاقد قدرت برای تغییر قانون انتخابات از او خواست که جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری به ایمیل غیابی به همه ثبت نام رای دهندگان درخواست ایران را رد کرد. روز چهارشنبه گفت: برای اولین بار است که اگر او می تواند حرکت انتخاباتی او خواهد بود.

تصمیم به فشار رو به جلو کشیده شده گسترده انتقاد. نظرسنجی کارگران شده اند ترک در droves. ویسکانسین کمیسیون انتخابات گزارش روز شنبه که بیش از 100 شهرداری ها فاقد کارکنان به اندازه کافی برای اجرای حتی یک رای گیری سایت و درخواست برای رای غایب شده اند تنظیم پرونده های جدید روزانه. به عنوان روز پنج کارمندان محلی صادر کرده است 1.1 میلیون رای و نیروبخش برای بهمن می گرداند که آنها می گویند می تواند روز به دفعات مشاهده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im