Coronavirus شیوع بیماری در حال تبدیل شدن به یک جدید ایدئولوژیک محک اما نه همه ما فکر آن خواهد بود.

مطمئن شوید که وجود دارد معمول تقسیم بین Trumpian درست است که اصرار داشت که در طول این مشکل تحت کنترل است و Pelosian چپ است که خود را به نوشتن مادربزرگ اگهی از اواخر فوریه. که تقویت بیشتر شیوع این ویروس در مناطق شهری از مناطق روستایی هستند.

اما نیز وجود دارد شکاف بین افرادی که کسب و کار و درآمد و کیفیت زندگی در حال خفه شدن با اقدامات پیشگیرانه در برخی از ایالت ها و شهرها تحمیل و افرادی که هنوز در حال کار در ایمنی نسبی که در شرایط فعلی نیست خیلی تلخ.

گروه اول حیرت زده و نگران در خام نمایش قدرت توسط دولت که در حال کوبیدن ترمز در تجارت و پرتاب میلیون ها نفر از مردم از کار همه در پاسخ به یک ویروس است که بیمار و کشته کمتری از آمریکایی ها از آنفولانزا هر سال می کند. گروه دوم به نظر می رسد به سرعت در حال افزایش تعداد افراد آلوده در بیمارستان بستری و کشته COVID-19 و نمی توانند درک کنند که چرا کسی حتی فکر می کنم از هجوم اجتماعی فاصله دستورالعمل.

گروه از هم جدا نیست در امتداد خطوط حزبی; قوی ترین عوامل به نظر می رسد اثر شیوع داشتن در امرار معاش خود و دایره خود را از دوستان است.

من در دومی مشروط به کار از خانه در کنار یک همسر و دو پسر که موفق به نگه داشتن خود را منطقی مشغول است. و من نگران که من blithely حمایت از سیاست هایی که منافع دراز مدت به نظر می رسد inarguable اما که در کوتاه مدت هزینه ها دردناک تر از من تشخیص می دهم.

خواهر من کارول هیلی زندگی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو یک سر چشمه برای coronavirus. عینی صحبت او یکی از بهترین انسان بخشنده و همدلانه به شدید. و او اتفاق می افتد به در این گروه شاید اگر تلاش های ما در حال ساخت برای مهار COVID-19 باعث آسیب بیشتری نسبت به این بیماری است.

در یک ایمیل پنج شنبه او با اظهار تاسف از فرضیات ما در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus درخواست “هستند که در آن به مطالعات علمی جمعیت تمرین شستن مکرر دست و اجتماعی فاصله اما ادامه کار در شغل خود را به نشان می دهد که آنها در حال انقباض این ویروس و گسترش آن نسبت به افراد در تعطیل کردن کسب و کار و ماندن در خانه به جز راه رفتن سگ خود را و ورزش و رفتن به فروشگاه مواد غذایی و داروخانه ها?”

این سوال خوبی است و من فکر می کنم پاسخ این است که آن را خیلی زود برای هر گونه مطالعات به اتمام رسیده است. اما شواهد از ژاپن گرفته شده اولین رویکرد نشان می دهد که آن را به عنوان موثر به عنوان آن را در ابتدا به نظر می رسید — این بیماری به نظر می رسد برداشتن بخار و رهبران محلی شروع به تماس به صورت دقیق تر روش. و تجربه در چین به واشنگتن روشن می سازد که clampdowns کار می کنند.

خواهر من به آسانی اذعان کرد که ما باید برای پهن کردن منحنی از coronavirus عفونت به نگه داشتن بیمارستان ها و درمانگاه ها از تاخت و تاز کردن با بیماران. اما او اشاره کرد که بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 لازم نیست در بیمارستان بستری شود.

“مردم می توانند تحمل اجتماعی فاصله پوشیدن دستکش اگر از دست زدن به همه چیز و خود قرنطینه اگر و زمانی که آنها بیمار سرفه یا عطسه,” او نوشت. “مردم می توانند رسیدگی قرار دادن بزرگ-جمعیت رویدادها کنسرت و ورزشی و غیره. آزادیخواه مردم در این کشور نمی تواند رسیدگی به گفته آنها نمی توانند کار کنند و نمی توانند خانه های خود را ترک و یا کسب و کار خود را نمی تواند ادامه دهد چرا که سلامت جامعه به آن نیاز دارد.

“نگه داشتن ما امن است, بزرگترین قاتل از آزادی های فردی تا کنون اختراع شده توسط وکلا و سیاستمداران است. آن است که بهانه ای استفاده می شود به مقصر بودن همه انواع ظلم و ستم و البته فعال ظهور فاشیسم است.”

همه درست است و در عین حال کار شماره 1 برای هر انتخاب رسمی در این کشور است که به نگه داشتن مردم بی خطر است. که به ویژه از رهبران محلی که هستند آنهایی که صدور دستورالعمل و دستورات هستند که نگه داشتن بسیاری از زیر یک فرم از بازداشت خانگی است.

و به من و دیگران در کنار من از بحث تهدید مطرح شده توسط رمان coronavirus به نظر می رسد به مراتب بیشتر از طرف دیگر به رسمیت می شناسد. آنفولانزا است apt مقایسه; نه تنها وجود دارد هیچ واکسنی برای COVID-19 وجود دارد و نه حتی ثابت شده درمان نشده است (اگر چه برخی ممکن است پس از رسیدن به زودی به عنوان آزمایش سطح شیب دار بالا). حتی بدتر افرادی که تست مثبت برای این بیماری در حال بستری در یک رای که نگران کننده بالا و در حال رشد است. با توجه به COVID پیگیری پروژه سایت یکی از هشت نفر که آزمایش مثبت در ایالات متحده دارای زخم در بیمارستان است. و که ممکن است یک undercount زیرا هر دولتی که گزارش نتایج آزمون افشای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان.

به عنوان تعدادی از COVID-19 بيمار شدید زجر تنفسی رشد می کند و بیمارستان و اجرا خواهد شد از تخت های مراقبت ويژه. این بدان معناست که پزشکان و پرستاران باید برای شروع تصمیم گیری خواهد شد که به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی و مراقبت که نیست — نه فقط در میان COVID-19 موارد اما هر قربانی یک برنامه به طور بالقوه کشنده آسیب یا بیماری است. برخی از سیستم های در حال حاضر در حال آماده شدن برای این رویداد:

به همین دلیل مردمی در اردوگاه بر این باورند که اولین وظیفه شما این است به ضرب و شتم این ویروس حتی اگر انجام این کار نیاز به لحاظ اقتصادی دردناک اما اقدامات لازم از قبیل اجباری اجتماعی فاصله. در این میان کنگره نیاز به انجام این نوع از چیزی که آن را انجام می دهند در حال حاضر کارگردانی مقادیر عظیم کمک های مالی به مردم و کسب و کار که معیشت آنها در حال خرد.

اما آن را آسان تماس نه توسط هر کشش از تخیل. من به خواهر من آخرین کلمات:

“بنابراین سوال باقی می ماند خواهد شد و رهبران ما این کار را به ما دوباره در سال آینده و یا برای آینده ویروس جدید بدون واکسن برای ‘ایمنی عمومی?'” او نوشت: در یک ایمیل پیگیری. “به بيمارستان بود بهتر مجهز بعدی ؟ آیا ما به اندازه کافی قطعات ساخته شده در این کشور به ما را قادر به سرعت توسعه یک واکسن و برای تامین میلیاردها ماسک?

“چیزی وجود دارد بسیار اشتباه است که در آن تنها راه حل این است که برای خاموش کردن کشور و ضایعات آزادی های فردی ، اجازه دهید مشکل رفع شود.”

آمین به آن است.

جان هیلی است لس آنجلس تایمز’ معاون سرمقاله صفحه ویرایشگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im