بیکاری و بدون مزایا مستند نشده جامعه است “به طور کامل از شانس”

The National Guard is helping out at food banks across Washington. Many undocumented families are relying on food banks to survive right now.

گارد ملی است و کمک کردن در بانک های مواد غذایی در سراسر واشنگتن است. بسیاری از مستند نشده خانواده ها با تکیه بر بانک های مواد غذایی برای زنده ماندن در حال حاضر. کارن Ducey/ گتی ایماژ

با وجود یک ایالت مهلت قانونی برای اخراج ماریا صاحبخانه را تهدید به اخراج او و خانواده اش از هفت.

ماریا که نام تغییر یافته است برای محافظت از هویت او و شوهر خود را از دست داده خدمات مواد غذایی, مشاغل پنج هفته پیش. گذشته خود را چک رفت و به پرداخت صورتحساب و پرداخت پول برای غذا و آنها را واجد شرایط برای بیکاری. آنها مستند نشده.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

مهاجران در سراسر واشنگتن در حال بشدت احساس فشار و اثرات COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از مشاغل که مستند نشده کارگران می توانند در مواد غذایی یا خدمات هتلداری و صنایع است که وارد شده است توسط COVID-19. بدون دسترسی به ایالت و یا فدرال منافع و ترس از جلب توجه به خود مستند نشده خانواده ها در حال مبارزه برای زنده ماندن.

“آیا شما می خواهید به شنیدن ضبط؟” ماریا از من پرسید. او تا به حال ثبت صاحبخانه او را تهدید خانواده اش با اخراج.

رو اخراج در طول اخراج توقف

Sahra Perretz-روسالس یک کار اجتماعی کارآموز از دانشگاه واشنگتن که در خدمت ماریا خانواده, ترجمه سوال. Perretz-روسالس در حال کار با بسیاری از خانواده ها در برخورد با سقوط از این بیماری همه گیر.

چند تا از این خانواده ها Perretz-روسالس گفت من شده اند با تهدید به اخراج از صاحبخانه. چرا که از یک ایالت اخراج توقف صاحبخانه نمی تواند اخراج مستاجران در حال حاضر. Perretz-روسالس مظنون است که برخی از صاحبخانه ها ممکن است در تلاش برای ترساندن مستاجران خود را که ممکن است لزوما نمی دانند چه حقوق خود هستند و در این وضعیت به پرداخت.

ماریا تا به حال ثبت شده تماس بگیرید که در آن صاحبخانه او اطلاع داده شد که خانواده را نمی توان پرداخت اجاره. آنها هرگز در اواخر اجاره قبل از.

به جز آن نبود ماریا صحبت کرد که به صاحبخانه. این بود که او 16 سال است که دو زبانه است.

وجود دارد برخی برروی آن بکشید. یک نوزاد گریه در پس زمینه. ضبط کلیک.

“ما فکر نمی کردم مشاغل” یک زن جوان صدای ماریا را به پدر گفت.

“اگر شما پرداخت نمی کند من از دست خواهد داد خانه” یک زن صاحبخانه در پاسخ. “من نمی باید هر گونه درآمد. من کار نمی کنه.”

“و سپس شما می دانید آنچه در آن احساس می کند مانند” دختر پاسخ داد: “ما لازم نیست شغل یا. ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آن.”

صاحبخانه توضیح داد که او تا به حال یک وام به پرداخت است که بانک خواهد repossess خانه اگر اجاره نمی پرداخت می شود.

وجود دارد برخی از اعطا در اسپانیایی. و سپس: “در اخبار در حال حاضر آن را می گوید شما نمی توانید پا زدن ما را چون ما نمی خواهید به پرداخت اجاره بها” این دختر در پاسخ با استناد به رژیم صهیونیستی. جی Inslee را اخراج توقف.

صاحبخانه نادیده گرفته و گفت: 16 سال است که او و خانواده اش می تواند به دنبال مسکن اضطراری اگر آنها نمی تواند پرداخت اجاره.

“من صحبت خواهد شد به بانک” دختر گفت:. “من درک وضعیت. من توضیح خواهد داد.” او متوقف شد. “بنابراین شما در حال رفتن به ضربه ما را در این ماه اگر ما نمی پرداخت اجاره؟”

“دقیقا” صاحبخانه گفت.

ماریا تا به حال شده است در تلاش برای محافظت از او پنج فرزند از واقعیت وضعیت خود را. اما او نمی توانست که مکالمه بدون دخترش. ماریا توصیف او به عنوان “دسترسی به بقیه جهان است.”

“چه اتفاق می افتد” Perretz-روسالس توضیح داد: “این است که مردم از آوردن کودکان با آنها را زمانی که آنها را به صحبت کردن با خود صاحبخانه به ترجمه آنها. کودکان باید درگیر در این گفتگو.”

یکی دیگر از مادر Liliana یک خانواده هشت نفر از جمله یک پسر بالغ که دارای یک ناتوانی رشدی. Liliana شوهر خود را از دست داد کار به عنوان یک آشپز خط. آنها هیچ دیگر درآمد.

او 20 سال در آنجا بود به ترجمه در هنگام Liliana صحبت کرد و به آپارتمان او را به مدیر در مورد قادر به پرداخت اجاره. با توجه به لیلیانا مدیر “به نظر نمی رسد عصبانی اما به نظر نمی رسد دلسوز به وضعیت” مانند همه گیر “به نظر نمی رسد مانند یک دلیل مشروع” به پرداخت اجاره.

مدیر به آنها یک هفته اضافی برای پرداخت. او همچنین گفت که لیلیانا شوهر می تواند و باید ،

مشخصات فنی لیلیانا می دانست که او نمی تواند اخراج به دلیل توقف, اما او نمی دانم که چگونه به آن گفتگو است. یا دقیقا چه حقوق خود شدند.

جستجو برای راهنمایی

برای بسیاری از اطلاعات است که سخت به آمده است. Perretz-روسالس توضیح داد که این خانواده ها “را غیر رسمی و شبکه های اطلاعات” در درون خود جوامع دیگر مستند نشده خانواده و دوستان است. اما وقتی که همه قفل شده است که اطلاعات کانال متوقف می شود.

El Centro de la Raza شده است فیلدینگ صدها تماس یک هفته Daniela Lizárraga یک سیستم هدایتگر در این مرکز فرهنگی گفت: غریبه. بیش از 80 درصد از تماس های از مستند نشده خانواده.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“آنها به طور مداوم در تماس برای راهنمایی” Lizárraga گفت. بسیاری از که فقط به روز رسانی مردم در اخبار به عنوان آن می آید و یا تغییرات و اجازه دادن به مردم در مورد مواد غذایی خود را از بانک. دیگران Lizárraga گفت: تهدید شده است با اخراج.

“من یک زن و شوهر از صاحبخانه’ تعداد که تهدید به اخراج که من سعی کردم به تماس” Lizárraga گفت. او شنیده نشده از آنها.

El Centro de la Raza نوشتن نامه در زبان انگلیسی برای این خانواده ها برای ارسال به صاحبخانه اطلاع صاحبخانه از اخراج توقف و مستاجر را نمی توان پرداخت اجاره.

A copy of the letters El Centro de la Raza is providing to help people threatened with eviction.

یک کپی از نامه El Centro de la Raza ارائه برای کمک به مردم با تهدید به اخراج.

بودن در جایگاه بد از هر نوع با صاحبخانه او ناشی از “فوق العاده خطر” برای ماریا. این هنجار برای ثبت نشده جامعه Perretz-روسالس توضیح داد.

آنها “همیشه می خواهم به عنوان سازگار با قوانین که ممکن است” Perretz-روسالس گفت. این بدان معناست که پرداخت اجاره بها در زمان. “آنها نمی خواهند به یک مشکل ساز و یا جذب مشکلات چرا که آنها همیشه در معرض اخراج.”

اما Perretz-روسالس با اشاره به “صاحبخانه به خوبی آگاه هستند که چگونه آسیب پذیر خود را مستند نشده مستاجر هستند و هیچ چیز متوقف کردن آنهایی که بد از استفاده از آن است.”

ترس از اینکه یک اتهام عمومی

در حالی که اجاره خود را بزرگترین نگرانی های مستند نشده جامعه که کارگران را تا نزدیک به 5 درصد از ایالات متحده نیروی کار نیز واجد شرایط برای مزایای. هر دو لیلیانا و ماریا کودکان در حال شهروندان ایالات متحده اما غیر شهروندی ذینفع هنوز هم می تواند دریافت مزایای.

“ما آگاه هستیم این کمک نیست که رسیدن به ما از” لیلیانا گفت: “احساس ما مهم نیست. ما می خواهیم اذعان است که ما انسان هستیم.”

حتی بیشتر از آن غیرقابل شمارش جامعه است مردد به هر گونه کمک و یا درخواست برای هر گونه مزایای به دلیل تازگی تغییر اتهام عمومی قانون نهاد توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده در اواخر فوریه. این قانون رد ویزا و کارت سبز به هر کسی که به طور بالقوه می تواند تبدیل به یک “اتهام عمومی.”

وجود دارد ترس است که دریافت عمومی-تامین منافع در هر سطح—Medicaid مسکن کمک حتی سیفوی کوپن که El Centro de la Raza است که توزیع به خانواده های نیازمند Lizárraga گفت:—می تواند به خطر اندازد خانواده شانس در گرفتن کارت سبز. یا بدتر آنها را تبعید کردند.

“مستند نشده جامعه است که سخت ترین ضربه در حال حاضر” Lizárraga گفت. “آنها به طور کامل از شانس. آنها فقط با تکیه بر مواد غذایی بانک ها در حال حاضر.”

ماریا بزرگترین ترس است که وجود خواهد داشت نه هر گونه کار می کنند. او وضعیت رانندگی در سراسر شهر برای پیدا کردن مواد غذایی رایگان, صرف چه پول او را ترک کرده است در گاز یا اینترنت لایحه نگه می دارد که بچه های خود را در خود را در حال حاضر-مدرسه آنلاین—ناپایدار است.

ماریا بود گریان. او و خانواده اش بودند خود کافی است. “من همیشه قادر به ارائه آنها” ماریا گفت: در مورد خانواده اش. “تا اکنون.”

“بسیاری از مردم که نیاز به کمک در حال حاضر به حال هرگز برای درخواست کمک” Perretz-روسالس گفت. “آنها احساس آسیب پذیر و وابسته است.”

در حالی که او نگران وضعیت او ماریا نیز نا امید.

“مردم می دانند که وجود دارد مقدار زیادی از ثروت در این شهر” Perretz-روسالس گفت: ترجمه برای ماریا “آنها آن را ببینید و به نوعی هنوز هم وجود دارد مردم در چنین ناامید شرایط مالی. وجود دارد یک حس بی عدالتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de