وقتی که جیک Lacina در حال رشد بود تا در شهرهای دوقلو او بزرگ Randy Moss فن. او اغلب با عینک خزه نیوجرسی و تا به حال پوستر از او.

در واقع خزه Lacina دومین بازیکن مورد علاقه.

این Lacina خانواده به شمار در Vikings اردوگاه آموزشی در منکیتو در سال 2000. در جهت عقربه های ساعت از بالا, پدر, زود مامان لورا نیک جیک و لی. (حسن نیت ارائه میدهد از Lacina خانواده)

مورد علاقه خود را? خواهد بود که پدرش کربین Lacina یک وایکینگ ها محافظت از 1999-2002.

“من به یاد داشته باشید برای رفتن به Metrodome به عنوان یک بچه جوان و با دیدن او و خوردن گنبد سگ و داشتن یک زمان خوب” جیک Lacina روز یکشنبه گفت. “من به یاد داشته باشید او را به تماشای اما من نمی دانم چه چپ گارد بود.”

جیک Lacina, 23 می داند همه چیز در مورد linemen توهین آمیز در حال حاضر. 6-پا-4, 300 پوند مرکز از بخش دوم Augustana (S. D.) دانشگاه موافقت کرد پس از این پیش نویس به این نتیجه رسیدند شنبه شب به ثبت نام با وایکینگ ها به عنوان عامل رایگان undrafted.

جیک فارغ التحصیل از Cretin-Derham سالن دبیرستان شانس را به تاریخ است. در اولین 59 سال از حق هرگز پسر سابق Vikings بازیکن ساخته شده به طور منظم فصل فهرستی.

“که قطعا دیوانه” جیک گفت. “من امیدوارم که برای دیدن اتفاق می افتد. این امر می تواند غیر قابل باور برای اولین بار.”

نزدیک ترین آن آمده است به اتفاق ایمنی جان Lowdermilk پسر سابق مینه سوتا مرکز کرک Lowdermilk بودن در تمرین تیم ملی در 2015.

سه سابق Vikings ستاره ها پسران را وارد فوتبال شد. اما دانشگاه مینه سوتا ایمنی آنتوان Winfield جونیور پسر cornerback آنتوان Winfield Sr. انتخاب شد در دور دوم این پیش نویس توسط خلیج تمپا. LSU تنگ پایان تادئوس ماس ماس’ پسر پیوست واشنگتن به عنوان عامل رایگان undrafted. و گرجستان ایمنی J. R. نی پسر گیرنده گسترده جیک نی توافق برای پیوستن جکسون به عنوان عامل رایگان undrafted پس از وایکینگ ها نیست گسترش یک پیشنهاد است.

“خواهد بود که فوق العاده عالی” Corbin Lacina گفت: پسر خود را ساخت ، “خواهد بود که شکر و تخم مرغ در کیک. من فکر می کنم او برای رفتن به یک جا بزرگ برای آنها است. من فکر می کنم او خود را متناسب با طرح و همه چیز آنها را اجرا کنید. او قطعا دارای مهارت های فیزیکی است. من به طور کامل اعتماد به نفس در جیک و توانایی های خود را. او را به رفتن به در آن وجود دارد و نورد.”

کربین که همچنین با حضور Cretin-Derham سالن و Augustana, بازی های برگزار شده در NFL از 1993-2003 همچنین داشتن نانامی به بازی با بوفالو در ایالت کارولینای و شیکاگو است. او مینه سوتا را به طور منظم استارت در سمت چپ گارد از 2000-02.

وقتی که جیک بود که یک دانشجوی سال اول در دبیرستان او شروع ادیسه از موارد پدرش قدم به قدم.

“من به یاد داشته باشید من سال اول بودم و بیرون رفتن برای فوتبال و من می خواستم به بازی بازی های تنگ و او گفت:” شما باید یک O-lineman,”‘ گفت: جیک که سپس به مقابله با.

پدر خود را به زودی ارائه مقدار زیادی از راهنمایی. او Cretin-Derham سالن دستیار مربی در پسر خود را نهایی سه سال وجود دارد و خط حمله مربی بود Ray هیچکاک سابق Gophers و واشنگتن ردسکینز offensive lineman.

“ری و من مشغول به کار بودند با او در تکنیک و اصول” Corbin گفت. “هنگامی که او در یک تاریخ و زمان او تنها 190 پوند بنابراین او نمی توانید بخش من به نظر می رسد. او را پر کنید تا او ارشد. … من بسیار porud از آنچه او در Augustana. شما نمی تواند بیشتر تزئین شده از او بود.”

به عنوان یک اشتباه ارشد جیک برنده Rimington جایزه برای اینکه ملت را بالا بخش دوم مرکز و اجماع همه-امریکا. او گفت که او تا به حال پیشاهنگی از حدود 20 تیم NFL بازدید در طول فصل.

جیک نبود دعوت شده به ترکیب. او دعوت شده بود به مینه سوتا نرم افزار روز, برنامه ریزی برای مارس 25, اما که لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس چیزی جیک معتقد است مختل شانس خود را از پیش نویس.

جیک شده بود کار کردن در آموزش هاوس در Eagan بعدی به جایی که وایکینگ ها آموزش در TCO عملکرد مرکز. اما وقتی که تعطیل ماه گذشته او رهبری با خانواده اش از خود St. Paul خانه به یک کابین در شمال پارک رپیدز, Minn.

“ما یک پسر در Craigslist بود که فروش یک دسته از وزن اتاق و ما رو خیلی شیرین راه اندازی در اینجا” جیک گفت.

جیک در داخل کابین همراه با پدر و مادر خود دو خواهر و برادر نیک 25 سابق ستاره بازیکن بیس بال در Cretin-Derham سالن و در Tusculum (دنیاست.) دانشگاه. نیک بوده است بازاریابی کارآموز گذشته دو تابستان در Vikings اردوگاه های آموزشی و تلاش برای قلاب با این تیم در فوتبال ،

در حال حاضر جیک را ببینید اگر او تا به آنچه در آن طول می کشد به چوب با وایکینگ ها. لاس وگاس, کانزاس, شهرستان بوفالو و میامی نیز علاقه نشان داد, او, اما او گفت که این تصمیم آسانی بود برای پیوستن به وایکینگ ها.

“من تا به حال بسیار تصمیم گرفت در Vikings,” او گفت:. “آنها تا به حال به نام من خیلی زود. من پیش نویس اما من به ثبت نام با وایکینگ ها و این که بهترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر. من فوق العاده هیجان زده در مورد آن.”

بنابراین مینه سوتا بیمارستان C. J. هام بود که یک Augustana ارشد در سال 2015 زمانی که جیک redshirted به عنوان یک دانشجوی سال اول. ژامبون که رسیده است از جیک برای ارائه تبریک وایکینگ ها ساخته شده پس از undrafted.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im