‘این یک مبارزه’: گذاشته و کارگران در مینه سوتا احساس اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس

باج بنت در زمان جهش از ایمان در تابستان گذشته و افتتاح 400 فوت مربع تو فروشگاه فقط از Grand Avenue در سنت پل.

او نظر خود را بسیار خوش شانس است که کسب و کار بوده و پررونق بوده است.

راه رفتن به Grand Avenue, تا تو, در هر روز داده شده و وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 20 نفر بسته بندی شده در داخل با همه جا وزوز تاتو اسلحه در خدمت به عنوان موسیقی متن فیلم.

به جز ماه گذشته یا بیشتر.

به عنوان coronavirus همه گیر شده کشور را فرا گرفته و سبب شد رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به کسب و کارهای مختلف در سراسر کشور بنت است که در میان میلیون ها نفر از افرادی که به طور ناگهانی از کار می کنند.

“این یک مبارزه با پول در آینده گفت:” بنت اذعان کرد که ایمنی خود هنرمندان و مشتریان خود را می آید قبل از هر چیز دیگری است. “به عنوان سخت به عنوان آن است که ما درک می کنیم که این بهترین گزینه در حال حاضر است.”

که نمی شود آن را آسان تر است.

پس از بسته شدن فروشگاه در ماه گذشته بنت نکرده یک سکه و بدتر نبوده است قادر به جمع آوری بیکاری چرا که او قبلا نمی واجد شرایط به عنوان یک شغل کارگر.

در حالی که اخیرا اصلاح شده به دلیل مراقبت عمل خود اشتغالی کارگران در سراسر کشور هنوز دریافت نکرده اند هر گونه مزایای بیکاری به هفته گذشته است.

“من اعمال هفته گذشته و رد” بنت گفت. “خوشبختانه برای ما خوش شانس بودند مشغول بود قبل از همه این اتفاق افتاده و ما احتمالا می تواند برای چند ماه اگر ما کاملا به حال.”

خانواده ها احساس می کنید تاثیر

در ضمن دیگران مثل کایل Stevens خواهد بود در دردسر بزرگ بدون مزایای بیکاری نورد بلافاصله. او گذاشته شده توسط RiverTown چند رسانه ای چند هفته پیش پس از خدمت به عنوان منطقه ای ورزشی و سردبیر روزنامه ،

“شما شروع به دنبال در برخی از اتاق های خبر در سراسر کشور انجام شد و این نوع مانند” زمانی که من در زمان آینده؟’ گفت: “استیونس که نظارت ورزش در قرمز جناح جمهوری خواه عقاب هیستینگز استار روزنامه بولتن وودبری و کلبه گراو و هادسون ستاره ناظر. “بدیهی است که ما می دانستیم که ما باید به کاهش برخی از کارکنان در سراسر هیئت مدیره. فقط واقعا فکر می کنم من که قرار بود به یک قسمت از آن است. آن را هنوز هم یک شوک زمانی که این اتفاق افتاد.”

او برای اعمال بیکاری روز بعد و گفت اضافی 600 $در هر هفته مجاز توسط مراقبت های عمل شده است بسیار مفید است. به خصوص با توجه به او و همسرش دوقلو 8 ساله دختر و یک کودک 6 ساله در خانه.

“آن را ایمن می گویند که بدون اضافی 600 $در هر هفته این امر می تواند کاملا دردناک” استیونس گفت. “این بدیهی است که نمی تواند خوب به هر حال. اما آن را می شود خیلی بیشتر قابل کنترل است. خدا را شکر که هستم.”

او همچنین خدا را شکر که همسرش هنوز کار در کلینیک مایو در لیک سیتی. او حامل خانواده بیمه پزشکی.

“که بزرگترین چیزی که برای ما” استیونس گفت. “من مطلقا هیچ ایده چه چیزی ما را انجام دهد اگر او نبود هنوز باید کار خود را.”

سرسام آور بیکاری

که احساس درماندگی دارای نفوذ در سراسر کشور در طول COVID-19 بحران است. بسیاری از خانواده ها از دست داده اند و هر دو نان آور میان چه به سمت بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

گزارش های اخیر از وزارت کار ایالات متحده نشان داد که حدود 22 میلیون نفر را برای اعمال نرخ بیکاری در سراسر کشور در ماه گذشته. بیش از 500 ، 000 نفر را برای اعمال نرخ بیکاری در ایالت مینه سوتا به تنهایی.

چیزهایی مثل اضافی 600 $در هر هفته کمک به نظر $1,200 محرک چک آغاز شده است که به آمار حساب های بانکی در هفته گذشته.

گفت: با توجه به علامت رایت, معاون ارشد و مدیر تحقیقات در بانک فدرال رزرو مینیاپولیس کسانی که بودجه اضافی تنها تا کنون در طول زمان دشوار است.

“بدیهی است که محرک بررسی کمک خواهد کرد که برخی از خانواده ها به دلیل آنها بهتر از اگر آنها تا به حال آن را دریافت” رایت گفت. “اما آن را به مقدار زیادی از پول برای یک خانواده است که پرداخت وام مسکن یا پرداخت اجاره و یا چیزی شبیه به آن. آن را به اندازه کافی در خود را دارد. خوشبختانه ما شاهد بسط در مزایای بیکاری بیش از حد آن نیز می تواند کمک به کاهش ضربه.”

اضافی $600 یک نجات دهنده زندگانی

نیز وجود دارد که مردم خارج وجود دارد مانند آوا Barr که در واقع پول بیشتری را با اضافی $600 در هر هفته از آنها در کار قبلی. او به تازگی گذاشته شدن از موقعیت خود به عنوان یک معلم با مینیاپولیس مدارس دولتی.

“من واقعا وضعیت ممتاز و من درک می کنم که گفت:” Barr که به تازگی مدرک کارشناسی ارشد خود را و برنامه ای برای رفتن به مدرسه در تابستان. “من در خانه زندگی می کنند به طوری که هزینه های بعدی به هیچ چیز. تنها کار من در حال حاضر به صرفه جویی در پول. استرس که تقاضا برای بیکاری و بدانم که چقدر من به نبود واقعا یک نگرانی برای من چون حتی اگر آن را $0 من می خواهم خوب است.”

که گفت: تقاضا برای بیکاری داد و بر برخی از چشم انداز. او واجد شرایط برای 150 $در هر هفته قبل از اضافی 600 $در هر هفته در لگد. که در مجموع مشابه است برای برخی از معلمان جایگزین که گذاشته شده و تقویت نیاز برای اضافی $600 در هر هفته در حال حاضر.

“این قطعا به ارمغان می آورد برخی از آگاهی به چگونه نرخ بیکاری پایین است” Barr گفت. “چه کاری می تواند کسی را با 150 دلار در هر هفته ؟ هیچ چیز. آن را غیر ممکن است برای زندگی کردن چیزی شبیه به آن.”

او فکر می کند آن را “مضحک” است که او پول بیشتری ماندن خانه از افرادی که در حال کار در حال حاضر. در چشم او هر چند که بزرگتر مکالمه است که باید به حال در تاریخ بعد.

“ما نیاز به بالا بردن ما حداقل دستمزد به دلیل این کارگران ضروری باید بیشتر پرداخت می شود,” Barr گفت. “اگر این اضافی 600 $در هر هفته ایجاد می کند که گفتگو و سپس آن را سود اضافه شده به این واقعیت است که آن را فوق العاده (expletive) مهم در حال حاضر است.”

هیچ پایانی در چشم

در این میان وضعیت کنونی همچنان به اضافه کردن استرس به صورت بنت و صدها هزار نفر از مردم در سراسر دولت است. فقط به این دلیل که پول متوقف می شود به این معنا نیست صورتحساب انجام دهد.

کسانی که ستون بندی شده اند تا در طول COVID-19 بحران که بدان معنی است که برای برخی از مردم از کار $1,200 محرک بررسی است در حال حاضر مسئله.

“که احتمالا پرداخت وام مسکن یا پرداخت اجاره و یا مانند یک تعداد انگشت شماری از سفر به فروشگاه مواد غذایی در طرح بزرگ از چیزهایی که” بنت گفت. “این در حال حاضر یک ماه پس برای برخی از مردم خارج وجود دارد که $1,200 محرک چک کنید ممکن است رفته و به زودی به عنوان آنها آن را دریافت.”

برای بنت حتی اگر بودجه اضافی کمک خواهد کرد که به هیچ وجه این قصد را از دست داده و کسب و کار. و ترسناک ترین چیز این است که هیچ پایانی در چشم.

“شما فقط نمی دانم چه مدت این است که به” بنت گفت. “اگر ما تا به حال یک جدول زمانی از آن خواهد شد بسیار ساده تر برای برنامه ریزی مالی. وجود ندارد هر چیزی شبیه به آن. وجود دارد هیچ راهی برای دانستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im