Dr. Sunil Aggarwal is the co-founder and co-director of the AIMS Institute.

دکتر Sunil Aggarwal است و موسس و مدیر شرکت اهداف موسسه. عکس توسط لستر سیاه

به عنوان مرموز بیماری تنفسی نوردد در سراسر این سیاره ماری جوانا پزشکی بیماران و تفریحی و کاربران به طور یکسان شده اند و به دنبال خود bongs و بدونم که: آیا این یک ایده بد? در گسترده مصاحبه در مورد آنچه که او دیده در کلینیک و بیمارستان های محلی آنچه که او فکر می کند ما از دولت در پاسخ به بحران و آنچه که او معتقد است شخصا در مورد فواید شاهدانه, دکتر Sunil Aggarwal اشاره می کند که همه سیستم های تحویل هستند. “تزریق خوراکیهای غیر دود تحویل روش های تماس با مواد—این است که احتمالا امن ترین” در حال حاضر دکتر می گوید.

شما رفت و به دانشکده پزشکی در دانشگاه واشنگتن است. چه آن را مانند شده است را برای شما زندگی در کانون اول COVID-19 شیوع در ایالات متحده ؟
خوب در ابتدا ما تا به حال چنین کمی به رفتن و بنابراین هر کس بود واقعا فقط بازی چیزهای گوش و هیچ کس واقعا می دانستند. ما هنوز هم لازم نیست که یک حس بزرگ از contagiousness. بنابراین آن را بسیار ترسناک, nerve-racking واقعا به دانستن آنچه که مشاوره به بیماران ما بلکه از خودمان محافظت کنیم.

و چه چیزی شما را متوجه بیش از گذشته چند هفته پس از آن برای اولین بار از مرگ است ؟
من فکر می کنم در طول زمان ما واقعا دیده می شود بسیاری از جامعه ما گرد هم می آیند. ما marshaling منابع از بیماری های عفونی و ویروس شناسی بخش در دانشگاه واشنگتن است. و همچنین یکی از اولین آزمایش واکسن در حال حاضر اتفاق می افتد در Kaiser Permanente موسسه تحقیقات اینجا در سیاتل. و دستورالعمل UW ارسال شده است را هر روز و به اشتراک گذاری با جامعه بزرگتر باید واقعا به کمک جامعه و بزرگتر مراقبت های بهداشتی جامعه احساس می کنم مثل ما باید یک دسته در این است. و فرماندار و دولت باید فعال شده است. من امیدوار هستم که این نوع از چیزی که اتفاق می افتد به صورت عمده دیگر بهداشت بحران هستند که همیشه در رفتن در این دولت مانند بی خانمانی و عدم دسترسی به مراقبت های اولیه بهداشتی—این امید من است.

وقتی به شما می گویند ما هنوز هم نمی دانم در مورد contagiousness از COVID-19 چه چیزی شما دقیقا چیست ؟
خوب, شما می دانید وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد قطرات گسترش این که آیا شما نیاز به قطرات حمایت یا aerosolized حمایت چقدر تماس با ما حمایت از تمام این جنبه های مختلف کمی ناشناخته است. وجود دارد که به خوبی مورد گزارش شده از مردم پایین آمدن با COVID حتی اگر آنها تمرین شش پا جدایی زمانی که آنها تا به حال گروه کر عمل در Skagit کانتی در ایالت واشینگتن. چند نفر به خاطر تماس با COVID به احتمال زیاد در آن گروه کر عمل. بنابراین پرقدرت تنفس مشکوک است به عنوان یکی از مکانیسم هایی را برای دریافت این به طور گسترده تر هوابرد فراتر از قطرات است.

درمانگاه خود را ادغام شاهدانه به بیماران مبتلا به’ برنامه های سلامتی. آیا شما تغییر آنچه شما بگویید بیماران در مورد حشیش در نور COVID-19?
در حال حاضر دارویی مصرف کانابیس است که یک فعالیت به اشتراک گذاشته شده. این است که واقعا در مورد به حداقل رساندن تماس با دیگر مردم میکروب ها. این سوال که آیا شاهدانه خود را سرکوب یا پایین تر ایمنی بدن آستانه است که باعث می شود شما را بیشتر مستعد ابتلا—ما هیچ شواهدی از آن است. انجمن بین المللی در کانابینوئید دارو قرار دادن یک بیانیه در پایان ماه گذشته که هیچ شواهدی وجود دارد که حشیش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 اما نیز وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را می تواند افزایش خطر ابتلا به عفونت های ویروسی. آنها همچنین اذعان دارد مطالعات بالینی نشان می دهد که کانابینوئیدهای می تواند ضد ویروسی و ضد باکتریایی اثر است. پس از آن واقعا نمی آمد تا در درمانگاه و در هر رشته ای در راه است. من درمان طبیعی طب همکاران واقعا کارشناسان در فکر کردن در مورد چگونه برای کمک به حمایت از مردم سیستم ایمنی بدن به نگه داشتن آنها را در بهترین سطح سلامت. انجمن آمریکایی پزشکان درمان طبیعی توصیه می شود ويتامين C تزريقی بود به بیماران داده شده—که به آنها داده می شود باید به بیماران در بیمارستان ها هستند که به طور موثر بیمار با COVID…

داخل وریدی ویتامین C است ؟
آره آره. آن را بر اساس اطلاعات خوبی که بیرون آمدن از چین است. اما چیزهای دیگر اتفاق می افتد وجود دارد بسیار است. آن را نه تخصص من است, اما من قطعا می خواهم با توجه به مردمی که در حال کار بر روی بیمار حمایت از یک درمان طبیعی و یا چشم انداز جامع. من همچنین امیدوار است که بیماران در بیمارستان را دریافت پلاسما…

پلاسما?
هیجان انگیز ترین چیزی که من از شنیدن در مورد پلاسما که در آن شما دریافت پلاسما از کسانی که جان سالم به در COVID بنابراین شما می توانید ساخت تا پاسخ ایمنی بدن خود را و کمک به مبارزه با آن.

Not the safest way to ingest right now, even though cannabis smoke is not as bad for your lungs as tobacco smoke.

امن ترین راه برای مصرف در حال حاضر. vladans/گتی ایماژ

گزارش شده است که دخانیات افراد سیگاری بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از این coronavirus نسبت به غیر سیگاری است. آیا می دانید اگر وجود دارد هر گونه اطلاعات در مورد حشیش سیگاری و COVID-19?
من چیزی ندیدم. اما قطعا ما می دانیم که سیگار کشیدن با شاهدانه به طور منظم سنگین کاربران می توانند مزمن برونش سوزش و ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به برونشیت است. این اصطلاح به نام “ریوی توالت”—چگونه موثر است خود را برونش سیستم در پاکسازی و خلاص شدن از مخاط ویروس ها و باکتری ها باقی مانده است ؟ وجود دارد ممکن است کمی کمتر محکم تابع در افرادی که بیماری مزمن قرار گرفتن در معرض دود. اما وجود دارد هیچ رابطه ای به حشیش و توسعه و یا COPD یا سرطان ریه است. که قطعی زیادی یافت می شود مطالعات—

صبر کنید ،
بله. بله دکتر Tashkin در UCLA نشان داده است که به سادگی. این ذکر در مطالعات اپیدمیولوژیک. و پس از آن نیز شده است وجود دارد برخی از داده های عملکرد ریه در یک مطالعه به نام کاردیا مطالعه که انجام شد منتشر شده از UCSF. آن را در چند مرکز مطالعه بزرگ که مورد مطالعه مردم عملکرد ریه و در واقع افرادی که با استفاده از شاهدانه تا به حال کمی بهبود یافته ریوی پویایی است. مانند توانایی ضربه هوایی سریع تر است. برخی از کسانی که پویایی بودند بهبود یافته در کاربران حشیش در یک مطالعه بزرگ که منتشر شد چند سال پیش. اما که ممکن است کمک به شما در مبارزه با COVID-19. اما آن می تواند یک سوال اگر شما برونش سوزش ممکن است مختل ریوی ، به طور کلی در انجام همه چیز ما می تواند به بهبود عملکرد ریه خود را با یک ویروس است که باعث شدید سندرم زجر تنفسی حاد مهم است.

من هنوز بسته بندی سر من در اطراف عبارت “ریوی توالت.”
[می خندد.] آره من مطمئن هستم که خوانندگان شما از آن لذت ببرید.

بنابراین شما فراموش اذعان کرد که سیگار کشیدن حشیش ممکن است یک ایده بد در حال حاضر با توجه به این که یک بیماری تنفسی?
به طور کلی دود هر چیزی که موجب تحریک ریه های خود را به طور کلی اگر شما می توانید به حداقل رساندن که با غیر دود تحویل که احتمالا بهتر برای ریه های شما. چه آستانه ای که در آن بیش از حد باعث تحریک یا التهاب? آن را برای فرد به فرد متفاوت است. و همچنین دوز و درجه. اما می توانم بگویم وجود رابطه بین شاهدانه به طور منظم استفاده و برونش را تحریک.

اگر من دود بونگ به طور منظم پس از شش ماه یا یک سال من متوجه تار می سازد تا در آن در هر مشترک در تمام طول دستگاه است که تار همچنین رفتن به ریه ها ؟
شما می دانید که شما در حال گرفتن در معرض دوده. اما تفاوت بین دستگاه خود و بدن خود را به بدن شما زنده است و دارای انواع و اقسام داخلی تمیز کردن سیستم پس از آن فرآیندهای چیز است. آنها نه تنها قطع وجود دارد این ذرات است. آنها پردازش شده است. زمانی که سیستم شما سالم است, شما قادر به پاک کردن همه چیز.

و در حال دود تنباکو و حشیش دود مختلف در نظر آنها چگونه شما تاثیر می گذارد ؟
وجود دارد برخی از اطلاعات است که گفت که برخی از این سموم به نام های آروماتيک چند حلقه ای (PAHs) است که ساخته شده به عنوان محصولات جانبی احتراق و یا چیزهایی مانند benzopyrene که همچنین موجود در دود تنباکو—آن دسته از مواد شیمیایی پاک کنید از ریه ها پس از قرار گرفتن در معرض دود می شود و به جریان خون. اما سپس آن را از طریق یک فرآیند تبدیل در کبد که آن را تبدیل به یک ترکیب سرطان زا اما معلوم است که آنزیم را که در حال مهار توسط کانابینوئیدهای. بنابراین وجود دارد می تواند برخی از دارویی محافظ اقدامات کانابینوئیدهای در حفاظت در برابر برخی از اثرات دود سیگار بر سلامت بدن. تاپیک کل مقاله به نام “شاهدانه و دود تنباکو نیست به همان اندازه سرطان زا” است که منتشر شد در کاهش آسیب مجله ده یا پانزده سال پیش توسط دکتر رابرت Milimede. این سوال ساده است. این بسیار پیچیده است. اما در کل اگر سیستم خود را غرق می شود و خود را ریوی توالت است نه عملکرد شما می توانید برخی از سوزش.

شما در حال دمیدن ذهن من با حشیش دود نمی شود مربوط به COPD یا سرطان ریه است. که شگفت انگیز است.
موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر می گویند که: “آه, آن را هنوز هم یک سوال باز است.” اما من فکر نمی کنم آن است. وجود یک حزب و خط و وجود اطلاعات با کیفیت است که در خارج وجود دارد. من نوشته شده است و منتشر شده است که در مجلات مورد بررسی و بسیاری از دیگران را بیش از حد.

چگونه می توانم به شما نمایش vaping? ما شنیده ام همه این حوادث بهداشت در مورد vaping در پاییز.
اوه آره همه که vaping ترساندن تا به حال انجام با آنچه که ما در حال حاضر می دانستم که برای مدت زمان طولانی: که برخی از حلال ها استفاده نمی شود در آن دستگاه است. پروپیلن گلیکول و ویتامین E استات—این چیزهایی که ما نباید اضافه کردن به چیزی است که حرارت کم است که پس از آن که ما به ارمغان آورده ریه سیستم. اصلی vaping خشک شد-گل vaping: پایین-حرارت پایین-احتراق در گل. و سپس البته کنسانتره در زمان خاموش و این واقعا که این غرب وحشی چیزی که در زمان خاموش. اما افرادی که استفاده نمی حلال? ما نمی هر گونه شواهدی وجود دارد که شما با قرار دادن هر چیزی به بدن خود را به جز حشیش در حرارت کم.

اگر چه vaping هنوز هم می تواند شما را به سرفه.
وجود دارد هنوز هم می تواند برخی از سوزش ریه ها با vaping بنابراین بیماران و مصرف کنندگان باید بدانید و سعی کنید به خود را بیش از حد ضخیم از قرار گرفتن در معرض. بخار ابر نباید به ضخامت. شما می توانید پیدا کردن راه هایی به مانند استنشاق هوا و مخلوط با بخار به طوری که آن را نه به عنوان متمرکز شده چرا که می تواند تحریک کننده به درخت تنفسی و باعث سرفه و سوزش.

Cannabis helps people find meaning and joy and bliss, and thats so important to health, Dr. Aggarwal says.

“شاهدانه کمک می کند تا مردم در پیدا کردن معنی و شادی و سعادت و آن را بسیار مهم برای سلامتی” دکتر Aggarwal معتقد است. rmbarricarte/گتی ایماژ

آن را یک ایده بد برای به اشتراک گذاشتن لوله bongs و دستگاه های دیگر است که شما را لمس به دهان شما ؟
خوب آره. در این زمان آن را در برابر شش پا-دور احتیاطی. اما من حدس می زنم در خانواده ها و افرادی که ماندن در خانه هستند و احتمالا به اشتراک گذاری همه چیز به طوری که احتمالا خوب است. در ادامه به صورت عادی تا زمانی که مردم بیمار نیست. اما من فکر می کنم در این زمان ما واقعا هرگز می دانم که ممکن است حامل بنابراین آن را احتمالا امن تر برای جلوگیری از. و یا اگر شما در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن چیزهای استریل کردن آنها.

اما شما نمی توصیه به هر کسی که به طور کامل جلوگیری از استفاده از حشیش حتی کاربران تفریحی.
تفریح و سرگرمی برای من واقعا یک جنبه معنوی استفاده از شاهدانه—سلامت معنوی و رفاه است. چون شاهدانه کمک می کند تا مردم در پیدا کردن معنی و شادی و سعادت و آن را بسیار مهم برای سلامت, بنابراین من نمی خواهم برای به حداقل رساندن آن است. و من همچنین فکر می کنم کل این ایده های همه چیز شما می دانید که پیدا کردن برخی از راه برای اتصال آن را حیاتی برای سلامت ما بیش از حد. بنابراین من فکر می کنم ما باید در پیدا کردن راه هایی برای حفظ این, اما با خیال راحت به طوری که ما قرار نیست هر یک از دیگر در خطر است.

اگر کسی در حال رفتن به مصرف حشیش در حال حاضر چه امن ترین راه برای انجام آن است ؟
تزریق خوراکیهای غیر دود تحویل روش های تماس با مواد—این است که احتمالا امن ترین در این زمینه است. به عنوان طولانی به عنوان شما خوب, تمیز کردن محصولات.

آیا شرایط پزشکی که برای شاهدانه موثر است ؟
مزمن و درد و اسپاسم های عضلانی و تهوع و استفراغ و از دست دادن اشتها. کسانی که احتمالا بالا هستند.

شما همچنین به یک متخصص در مراقبت تسکینی و پایان زندگی مسائل. چه چیزی شما را از این همه COVID مرگ و میر اتفاق می افتد در انزوا? آیا شما دیده می شود هر چیزی شبیه به این قبل از ؟
هیچ. آن را بسیار دشوار است. دشوار است برای بیمار احساس مانند آنها در حال مرگ بدون عزیزان خود را در حال حاضر است که چنین بحرانی نیاز است. جهانی مردم خود را بپرسید عزیزان حاضر در پایان زندگی است. و سپس البته این مشکل برای خانواده ها به حضور با عزیزان خود برای فرآیند هایی. این شرایط خیلی سخت است. من می دانم که جامعه ما در حال کار بسیار سخت به سعی کنید به استفاده از تصویری و مجازی و تلفن و که من فکر می کنم می تواند کمک به جایگزین در این زمان. شما می دانید که مردم نیز حتی قادر به تولد مسئولین یا در انتهای دیگر [از چرخه زندگی]. من شنیده ام از بیمارستان ها اجازه می دهد که برای زنان در نیروی کار.

این است آنچه که ما در حال زندگی می کنند.
ما نیاز به آمدن به زندگی و ترک زندگی تحت شرایط یک بیماری همه گیر. و ما فقط می توانید انجام بهترین ما می توانیم. سلامت کارگران در حال گاهی اوقات قادر به ارائه پرستاران در حال انجام است. و آنها همچنین کمک به تسهیل ارتباط از طریق مجازی. در یکی از بیمارستان های من در کار آنها اجازه می دهد برای افرادی که در پایان زندگی که نیست COVID مثبت آنها اجازه می دهد آنها را به برخی از بازدید کننده بیشتر. آنها در حال بلند کردن برخی از بازدید کنندگان محدودیت. مانند آنها می توانید دو بازدید کنندگان به جای فقط یک در تمام طول روز. پس از آن تأثیر مردم در سراسر هیئت مدیره نه فقط COVID مرگ ولی مرگ و میر در پزشکی و بهداشتی درمانی یا خانه های سالمندان از همه چیز.

من حدس می زنم آن را حس می کند به شل محدودیت در کسی که در پایان زندگی به هر حال از آنجا که بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد ؟
ما هنوز مطمئن شوید که کسانی که در داخل هستند به نمایش در آنها لازم نیست که تب وجود دارد و باید جهانی پوشش در تمام امکانات بهداشتی است. اما نیاز برای بیمار به یک مرگ خوب است و برای خانواده و نه به صدمه و نه در حال وجود دارد توجه بوده است. و که اجازه می دهد تا اداره بیمارستان می دانید مانند: “خوب برای این دوستان بازدید کننده می تواند یک کمی بیشتر آزادانه چرا که آنها در حال رفتن هرگز برای دیدن عزیزان خود را دوباره زنده.”

آیا شما شخصا با پوشیدن ماسک زمانی که شما رفتن به خرید مواد غذایی? مردم باید با پوشیدن ماسک به گلدان فروشگاه ؟
بله در این مرحله من با پوشیدن یک ماسک هنگامی که من خانه را ترک کن. CDC توصیه می شود پوشش زمانی که شما در خارج از منزل بیشتر برای محافظت از مردم دیگر از شما. اما بله هر زمان شما در پوشیدن چیزی در گلدان فروشگاه و یا در هر نقطه هوشمند است و ممکن است خود را کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض و قطعا شما را کاهش دهد قطرات در افراد دیگر پس از آن خوب است.

شما از بنیانگذاران و مدیر شرکت با هدف موسسه که مخفف Advanced منسجم علوم پزشکی است. آیا شما هنوز هم قادر به دیدن بیماران در این زمان stay-در-خانه?
بله. ما در حال انجام پزشکی از راه دور. ما راه اندازی شده است به انجام telemedicine ما از ابتدا. خوشبختانه شرکت های بیمه از جمله مدیکر را به لغو تمام محدودیت های خود را در آن و به تازگی دولت موظف است که آنها مجبور به پرداخت ما به همان میزان—شرکت های بیمه باید به ما پرداخت مساوی به بازپرداخت ما در همان نرخ به صورت مجازی بازدید داشته است. بنابراین برخی از این موانع هستند حال برداشته با تشکر از اقدامات دولت در این بحران است. هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی که ما هنوز در حال انجام در فرد است که فقط باید انجام شود. ما فقط عمل بسیاری از احتیاط است. ما یک کسب و کار ضروری است, اما ما در حال انجام آنچه که ما می توانید از راه دور است.

صحبت از این عبارت “کسب و کار ضروری.” چه واکنش خود را به جای ناگهانی در مورد چهره از برخی از نهادهای دولتی که چندی پیش در نظر گرفته شاهدانه توزیع به عنوان یک جرم و جنایت و در حال حاضر آن را در نظر یک بخش ضروری از جامعه ؟
[می خندد.] آره. فقط آه… [می خندد.] یک لبخند و خنده. که پاسخ من در حال حاضر. همه چیز در حال تغییر است. روز دیگر من به صحبت در مورد حشیش به برخی از رهبران از موسسه ملی سلامت موسسه ملی سرطان موسسه ملی سوء مصرف مواد (NIDA)—یک دسته از این موسسه NIH به خصوص NIDA که واقعا اجتناب شود و نادیده گرفته کل این مفید چارچوب است. بنابراین این واقعیت است که من می تواند صحبت کردن با آنها برای 40 دقیقه در یک عمومی و ملی چیز تغییر. که تا به حال اتفاق افتاده است. البته این چیزها در حال رفتن به قطعا تاثیر چگونه درک ما از نقش شاهدانه در جامعه پس از ما گذشته این بیماری همه گیر.

آیا شما درک جهانی که در آن ما می بینیم همه نوع از همه چیز از جمله حشیش و پزشکی, متفاوت, پس از ما نقل مکان کرد و از طریق این بحران ؟
من قطعا احساس می کنید که این یک احتمال است. بنابراین بسیاری از حوادث منجر به تغییرات بزرگ در جامعه پس از آن برای بهتر چرا که ما به نوعی از شکل چه اولویت های ما هستند. که در واقع ماهیت بیماری جدی بیش از حد. وقتی مردم بیمار گاهی اوقات وجود دارد یک فرصت برای بهتر از قبل از شما بودند شما مریض شدم. و بنابراین من امیدوارم که اتفاق می افتد که حکم بزرگ برای جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im