Inslee نشان می دهد صفحة هدایت تصمیم گیری برای بازگشایی اقتصاد اعلام خواهد شد “مرحله بعدی” جمعه

Meanwhile, Republicans attempt to maintain fiction of relevance.

در ضمن خواهان تلاش برای حفظ داستان از ارتباط. جان مور / گتی ایماژ

در بعد از ظهر چهارشنبه رژیم صهیونیستی. جی Inslee نشسته در صندلی به سرعت اعلام کرد دستورالعمل جدید اجازه می دهد برای بیشتر اعمال جراحی الکتیو گفت: او می خواهم که بیشتر برای گفتن در مورد “مرحله بعدی باز کردن کسب و کار ما و زندگی” روز جمعه و پس از آن نشان داد که پنج صفحة او و مقامات بهداشت عمومی استفاده برای تعیین زمانی که برای بازگشایی اقتصاد است.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

Behold, the dials.

ببین صفحة.

پنج صفحة شامل بیماری فعالیت سیستم مراقبت های بهداشتی آمادگی, تست ظرفیت و در دسترس بودن پرونده و با بررسی و خطر ابتلا به جمعیت های آسیب پذیر. Inslee گفت: هیچ شماره سحر و جادو است که باعث خواهد شد او را به بازگشایی اقتصاد اما اگر تمام کسانی که در صفحة رفتن به “تک رقمی” سپس او قادر خواهد بود برای ایجاد یک قضاوت.

او سپس با فرار از ارقام فعلی در تمام کسانی که در صفحة که مقامات بهداشت عمومی مورد بحث در تماس دیروز. (شما می توانید به خواندن غریبه‘s خلاصه ای از اینجا تماس بگیرید.)

وی با اشاره به مدل از موسسه بیماری مدلسازی نشان میدهد که چگونه بسیاری از مردم می میرند اگر ما را متوقف اجتماعی, فاصله, فردا, است که بسیاری.

The grey line is death. The orange line is life.

خاکستری, خط مرگ است. نارنجی خط زندگی است.

در تست Inslee نشان داد که واشنگتن می تواند اجرا 22,000 آزمون یک روز که او به نام “یک شروع خوب” و یک “هدف واقع بینانه” اما گفت: ما فقط می توانید انجام دهید 4,650 در هر روز با توجه به عدم سواب و انتقال رسانه ها. او گفت: دولت فدرال وعده داده شده “به اندازه کافی به چهار برابر ما سواب در یک یا دو هفته” و امیدوار است که آنها انجام می دهد.

به عنوان برای تماس با ردیابی ما 1,378 داوطلبان امضا از جمله 750 خدمات از اعضای گارد ملی اما ما نیاز 1,500. هنگامی که قرارداد ردیابی رمپ تا بیشتر مردم و خانواده ها نیاز به جداسازی. بسیاری از این جداسازی اتفاق خواهد افتاد در خانه هر چند دولت هنوز هم در حال حاضر ایستاده امکانات برای کسانی که لازم نیست که یک خانه و یا کسی که نمی تواند منزوی در خانه خود را.

ما در حال اجرا در کمتر از 1000 باز تخت بیمارستان در کشور است که Inslee را دیدم به عنوان یک شاخص مثبت.

Here are the number of beds and ICU beds we have.

در اینجا تعداد تخت و تعداد تخت ما.

خانه های پرستاری—بیش از 200 که شاهد شیوع بیماری—باقی می ماند به ویژه آسیب پذیر به عنوان انجام برخی جمعیتی از واشنگتن است. Inslee ذکر ویروس مخربی بر دولت اسپانیایی جمعیت که نشان دهنده 13 درصد از جمعیت اما 30 درصد از جمعیت آلوده و گفت: او کار بر روی بهبود استانداردهای بهداشت در صنعت کشاورزی برای کمک به مقابله با این مشکل است.

Nursing homes are still a nightmare.

خانه سالمندان هنوز یک کابوس است.

در ضمن جمهوریخواه رهبری در المپیا در ادامه استراتژی خود را از تهدید به گسترش cooties در همه جا اگر استاندار نتواند به اقدامات او در حال حاضر برنامه ریزی برای.

پشتیبانی غریبه

در یک Facebook, پست, امروز, خانه, رهبر اقلیت J. T. فروردین قاب انتخاب که آیا برای بازگشایی اقتصاد هر چه زودتر به جای بعد به عنوان یک انتخاب بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در اقتصاد: “این بیماری نه تنها خطر است. اقتصاد بسیار زیاد است و افزایش خطر و پاسخ ما به این بیماری در معرض خطر است اگر ما بیش از حد آهسته به او گفت:” رسم خطرناک انتخاب نادرست که نیست را به حساب نکته آشکار واقعیت است که ما باید در اقتصاد اگر اعتماد مردم نیست که آن را امن برای بازگشت به کار و یا به مربع های عمومی. مقامات بهداشت عمومی را روشن ساخته است که آن را امن نیست و در عین حال.

فروردین تاکید می کند که “فرماندار نیاز به ادامه به پیدا کردن امن باز کردن فرصت” اما دیروز, واشنگتن, وزارت بهداشت, وزیر جان Wiesman گفت: فرمانداری در حال حاضر به این موضوع از باز کردن بخش های مختلف دولت در زمان های مختلف “جدی” در نظر میگیرد. فروردین اذعان می کند او می داند که او فقط به شدت در تلاش برای پنهان کردن آن ربطی با این توهم که جمهوری خواه فشار مؤثر است Inslee تصمیم گیری برای بازگشایی, بخش هایی از, دولت به جای, داده, توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی و قضاوت توسط این بخش از اقتصاد او را باز در حال حاضر لابی های صنعت.

هر چند فروردین ادعا می کند “اجتماعی فاصله به سادگی سقوط خواهد کرد” اگر Inslee انجام نمی دهد چه Inslee در حال حاضر برنامه ای برای انجام این اعداد نشان می دهد که واشنگتن در کنار Inslee و کارشناسان. 61% اکثر نگران باز دولت بیش از حد به زودی و اکثریت قریب به اتفاق بر این باورند اجتماعی فاصله در حال کار است. اگر Wilcox می خواستم به واقع مفید و مسئول سیاستمدار او را به شکل یک راه برای رله مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی به خود bleach-نوشیدن حوزه و عضویت فرماندار در دو حزبی درخواست برای بیشتر دولت کمک از دولت فدرال است. اما به نظر می رسد مانند حفظ داستانی از ارتباط مهم تر است برای ایران از جان شان که در واقع بسیار همتراز برای دوره و پس از آن تعجب آور است. اما هنوز هم بسیار گنگ!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de