Inslee says he vetoed new spending “to be fiscally responsible and realistic.

Inslee می گوید او وتو هزینه های جدید “به لحاظ مالی مسئول و واقع بینانه است.” جان مور / گتی ایماژ

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. Inslee وتو بیش از 147 جدید صرف اعتبارات مصوب توسط دولت واشنگتن و مقننه آخرین جلسه برش در مجموع $445 میلیون دلار از بودجه بیش از سه سال آینده.

بیایید از طریق برخی از آنهایی که بزرگ و آنهایی که گرفتار چشم من سریع واقعی:

• $116 میلیون بیشتر برای راهنمایی بیشتر مشاوران که خدمات دولتی اذعان خواهد خورد برای بچه ها زمانی که آنها بازگشت به مدرسه

• 50 میلیون دلار بیشتر برای آب و هوا تابآوری حساب

• 50 میلیون دلار برای افزایش مراقبت های اولیه مشتری نرخ خدمات

• 35 میلیون دلار برای paraeducator آموزش

• $22 میلیون بیشتر برای اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش

• ~10.7 میلیون دلار برای افزایش مشتری, نرخ خدمات برای خدمات بهداشت رفتاری

• 2 میلیون دلار برای یک “برنامه مشترک” به آن را آسان تر برای مردم برای درخواست کالج

• 2 میلیون دلار برای “فعالیت های فوق برنامه برای پرورش جوانان”

• 1 میلیون دلار برای سازمان های مراقبت در منزل است که “ارائه غیر پزشکی خدمات به بیمار و معلول یا آسیب پذیر مردم با محدودیت های عملکردی”

لیست در می رود.

دفتر مدیریت مالی دیوید شوماخر گفت: کاهش زمان صرف ساخته شد به “بهداشت و بیمارستان و مراقبت از کودک” گرچه البته سرمایه گذاری است که لمس آن مناطق بودند کاهش داد.

هر چند وجود دارد 400.000 دلار کاهش به گسترش هزینه های دولت برای کالج واشنگتن کمک مالی است که وجوه کالج بسیار کم-درآمد و دانش آموزان در واشنگتن شوماخر گفت: هر دانشجویی که امر و واجد شرایط برای اعطای هنوز هم آن را “بدون توجه به آنچه.”

Inslee گفت: او وتو تمام این هزینه های جدید “به لحاظ مالی مسئول و واقع بینانه است.” او و قانونگذاران پیش بینی چشمگیر تلفات در عقب مالیات بر درآمد واشنگتن متکی به صندوق تمام برنامه های آن است. “بی سابقه” افزایش تعداد مدعیان بیکاری و هزینه های دیگر را نیز ضربه سوراخ در بودجه می داند که چگونه ،

اندازه حفره های آن است TBD اما هر کس می داند که آنها خواهد شد بسیار بزرگ است. Inslee بستری برخی از “نگرانی” است که “ما اجرا را از طریق ما 3 میلیارد دلار” در ذخایر و گفت: برش هزینه های جدید و تایید مالی بسط برنامه های فعلی خواهد شد “کاهش شانس است.”

میشا Werschkul مدیر مترقی واشنگتن بودجه دولت و سیاست های مرکز (WSBPC) گفت: “این یک سوال از” اگر ” ما رایت از طریق صندوق روز بارانی, آن را چگونه به سرعت.”

او افزود: “3 میلیارد دلار برای تلفن های موبایل قابل توجهی و ما قطعا در یک موقعیت بهتر از ما بودند رهبری به رکود بزرگ اما این بحران است که هنوز هم اتفاق می افتند و ما نمی دانیم که چقدر عمیق مالی تاثیر خواهد بود.”

“آن را معقول و منطقی به انتظار ما توسعه 5 میلیارد دلار فاصله خیلی سریع,” او اضافه شده است. “اما امیدوارم ما به اندازه کافی به انجام همه چیز را از طریق.”

با توجه به تجزیه و تحلیل از WSBPC در طول رکود اقتصادی قانونگذاران ساخته شده “بیش از 10 میلیارد دلار در کاهش—از جمله از بین بردن مراقبت های بهداشتی برای 70,000 واشنگتن تقریبا دو برابر هزینه آموزش عالی و از بین بردن مراقبت از کودک کمک برای هزاران نفر از واشنگتن است.”

واشنگتن را بهبود درآمد پس از رکود اقتصادی “بسیار کند” Werschkul گفت: با توجه به این دولت عقب ساختار مالیاتی.

امروز در پايه بلند كن بادي, Inslee گفت: درسهایی از رکود به اطلاع او تصمیم گیری امروز خواهد شد و اطلاع رسانی در تصمیم گیری های آینده. “ما آموخته است که ما نمی توانیم قطع خدمات ضروری است که پس از آسیب های ما در آینده است. خدمات بهداشت روانی قطع شد به استخوان…و ما هنوز در تلاش برای خارج شدن از این سایه” او گفت:.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

طی دیروز پايه بلند كن بادي, Inslee گفت: “در دراز مدت چیزهای دیگر وجود دارد ما می توانیم” به “آماده شدن برای یک کاهش در درآمد” اما امروز او گریختم وقتی پرسید که آیا او با توجه به افزایش مالیات های جدید گفت: “ما قصد داریم به خوبی از لحاظ مالی مسئول تصمیم گیری است.”

وجود دارد هیچ راهی برای کاهش خودمان را از این جهنم. تنها “مسئول” راه رو به جلو است به هل دادن دولت فدرال به طور مستقیم پول بیشتر به ایالات متحده به عنوان Inslee در حال انجام است و پس از آن به قهرمان قابل توجهی مترقی مالیات در مجلس جلسه بعدی که Inslee است هنوز رتبهدهی نشده است انجام می دهند.

به پایان تا حدودی کمتر scoldy توجه فرماندار همچنین اعلام کرد که از گسترش اخراج مهلت قانونی برای زمانی که زمان ماندن در خانه سفارش در محل است که هل می دهد که تاریخ از مارس 17 به حداقل ممکن 4. به طوری که خوب است! که یک جمعه خوب چیزی! کار خوب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im