Kimura

مترو پلیس

مترو افسر پلیس نیک Bachman, Dr. David Mason و ناشناس حیوانات بهداشت حرفه ای نشان داده شده است با سگ پلیس کیمورا در دامپزشکی اورژانس و مراقبت ويژه است.

افسر نیک Bachman گفت: مشکوک با “رمبو-سبک” چاقو با عجله پلیس. در آن نقطه به نظر می رسد او هم چاقو یک افسر و یا خود را به ضرب گلوله او گفت: در یک ویدئو منتشر شده توسط مترو پلیس است.

به جای Bachman, یک K9 مربی منتشر شد, کیمورا, سیاه, هلندی, چوپان. او به خاطر احساس درماندگی زمانی که جفری هلند شروع به ياوه تیغه به حیوانات و گردن. “این احتمالا سخت ترین چیز برای دیدن.”

یک سگ است مانند “بچه های ما” Bachman گفت: در این ویدئو, اما آن را نیز احساس مانند یک انسان دیگر افسر مجروح می شود.

با وجود جراحات خود کیمورا نمی اجازه دادن به ماموران فضا و زمان برای ایجاد یک امن دستگیری او گفت:.

تیراندازی برطرف شد.

در سوار شدن به حیوانات, بیمارستان Bachman گفت: غم انگیز حالات فلش از طریق ذهن خود را: اگر کیمورا به بازنشسته و یا بدتر معدوم شود? چه می شود اگر او می میرد در پشت وانت کامیون ؟

کیمورا منتشر شد چهارشنبه از دامپزشکی اورژانس و مراقبت ويژه در جنوب غربی دره. او باید همه شفا در حدود چهار هفته Bachman گفت.

کاهش بودند “پاک” ساخته شده توسط nonserrated بخشی از چاقو Bachman گفت. آسیب بیشتر به سگ عضلات.

این حادثه آغاز شده و با توقف ترافیک در نزدیکی کتی خیابان و مریلند پارک وی. هلند کشیده اما از ماشین خود را دارای حق اعمال یک چاقو.

او وارد یک آپارتمان و بعد از آن بیرون آمد نشان دادن چاقو و حاضر به رها کردن آن, پلیس گفت:. او بستری در مرکز پزشکی دانشگاه و رزرو به صورت غیابی در شهرستان کلارک بازداشتگاه در شمارش مقاومت در برابر پلیس با یک سلاح مرگبار (و نه یک تفنگ), شکنجه/زخمی/سم/تلاش برای کشتن پلیس حیوانات و عامل یک وسیله نقلیه با منقضی شده ثبت نام, زندان, سیاهههای مربوط به نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im