هر کس می خواهد به دانستن زمانی که ما در حال رفتن به قادر به ترک خانه های خود و بازگشایی, ایالات متحده است. که راه را اشتباه به قاب آن است.

بهتر است سوال است: “چگونه ما می دانیم که برای بازگشایی این کشور؟”

هر تاریخ که در حال حاضر در اطراف پرتاب فقط یک حدس می زنم. آن را بیرون کشیده و از هوا.

به این نکته آمریکایی ها شده اند و واکنش اغلب خیلی دیر و به ندرت با داده ها. بسیاری از ما درگیر شدن در اجتماعی فاصله زیرا رهبران آن دیده می شود چه در اروپا و یا در نیویورک, آنها می خواهند برای جلوگیری از گرفتن وجود دارد و ما نمی باید این تست در دسترس می دانم که در آن coronavirus نقاط داغ واقعا هستند.

از آنجا که ویروس به نظر می رسد در همه جا ما باید به بسته همه چیز را. که بعید است راه ما خروج ،

برخی از شهرها یا کشورهای بهبود زودتر از دیگران. آن را مفید به معیار های که شهرها یا ایالت می تواند تعیین آنها آماده است. گزارش های اخیر توسط اسکات Gottlieb, کیتلین, رودخانه ها, Mark B. McClellan, لورن سیلویس و کریستال واتسون بنا کردن برخی از هدف پست است.

بیمارستان ها در دولت باید بتواند با خیال راحت به درمان تمام بیماران نیاز به بستری شدن و بدون توسل به بحران استانداردهای مراقبت.

شهرستانها و کشورهای دیگر که از ترس آنها برخورد خواهد شد و در شهر نیویورک مقامات این کشور از بحران است. آنها در حال تلاش برای افزایش تعداد موجود تخت و هواکش — و همچنین پزشکان و پرستاران و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به مطمئن شوید که آنها را غرق در ظرفیت خود را برای ارائه مراقبت به تمام کسانی که به آن نیاز دارید.

این است که فوری ترین نوار و تمرکز بیشتر مقامات بهداشت عمومی توجه. در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای باور هر منطقه است که بیش از یک خروش از موارد و تحلیلگران مدل های پیش بینی بسیاری از مکان ها نمی قله برای سال آمده است.

\یک دولت نیاز به قادر به تست حداقل هر کسی که دارای علائم است.

Gottlieb و همکارانش تخمین می زنند که ملت نیاز به ظرفیت برای اجرای 750,000 تست یک هفته ای این است که پس از همه چیز آرام پایین تا حد زیادی. بار وجود دارد که ما ممکن است نیاز به حتی بیشتر.

“750,000 تعداد باید به عنوان یک معقول انتظار برای زمانی که ما شده اند با داشتن هر گونه عمده جیب یا منطقه ای شیوع بیماری به مدیریت” گفت: McClellan یک نویسنده گزارش و یک استاد از کسب و کار پزشکی و سیاست در دانشگاه دوک. “اگر تست بیشتر برای کمک به مهار شیوع بیماری و بالقوه شیوع بیماری مورد نیاز است که به نظر می رسد بسیار قابل قبول به خصوص در اوایل تعدادی که نیاز به به طور قابل توجهی بزرگتر است. ما همچنین می خواهید به انجام برخی از نظارت مردم و بدون علائم به خصوص در بالاتر از خطر تنظیمات.”

ملی برآورد به معنی کمتر در تصمیم گیری که آیا یک دولت می تواند بازگشایی از آن محلی قابلیت های. دولت نیاز به مطمئن شوید که آن را تست می تواند هر کسی که ممکن است آلوده و نتایج به موقع. خواهد بود که تنها راه برای رسیدن به آینده مورد نیاز است.

دولت قادر به انجام نظارت از موارد تایید شده و اطلاعات تماس.

یک سیستم قوی از تماس با ردیابی و جداسازی تنها چیزی است که می تواند به جلوگیری از شیوع و در نتیجه مستند از تکرار. هر بار که یک فرد مثبت آزمون های بهداشت عمومی زیرساخت باید قادر به تعیین که که فرد بوده و در تماس نزدیک با پیدا کردن این افراد کرده و آنها را به انزوا و یا قرنطینه تا زمانی که تاسیس آنها به این بیماری مبتلا هستند بیش از حد.

این خواهد بود یک چالش بزرگ برای بسیاری از مناطق. کشورهای دیگر باید با تکیه بر تلفن همراه و تکنولوژی ردیابی برای تعیین آنها به مردم بوده است در نزدیکی. ما لازم نیست که هر چیزی شبیه به آن آماده است و نه حتی روشن ما می خواهم آن را اجازه می دهد. ایالات متحده نیز به اندازه کافی افراد مشغول به کار در بهداشت عمومی در بسیاری از مناطق به انجام این کار.

ساختمان این ظرفیت را قابل توجه در وقت و پول و این کشور حتی آغاز نشده.

باید وجود داشته باشد کاهش پایدار در موارد حداقل به مدت 14 روز.

به دلیل آن می تواند تا دو هفته علائم به ظهور هر گونه عفونت است که در حال حاضر اتفاق افتاده است می تواند که بلند به نظر می رسد. اگر تعداد موارد در منطقه است حذف به طور پیوسته برای آن زمان زیادی, اما, مقامات بهداشت عمومی را می توان منطقی و راحت است که سرکوب شده است زمانی تعریف شده توسط هر فرد آلوده آلوده کمتر از یک دیگر.

در سرکوب موارد خواهد رسید در نمایی مد فقط به عنوان آنها افزایش یافت. آن را نمی ممکن است به تنظیم یک معیار تعداد برای هر دولت از آنجا که تعدادی از عفونت های مدیریت خواهد شد که در هر منطقه بستگی به محلی جمعیت و بهداشت عمومی سیستم توانایی به رسیدگی به موارد پراکنده.

“ما می خواستیم نشان می دهد معیار است که اجازه می دهد مکان با خیال راحت و با ملاحظه شروع به بازگشایی اما آنچه که به نظر می رسد دقیقا همان خواهد ایالتی به ایالت متفاوت است” گفت: Caitlin رودخانه ها نویسنده دیگری از این گزارش و اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “بنابراین ما شامل برخی از انعطاف پذیری برای حوزه های قضایی به خیاط این معیارها برای خود زمینه محلی.”

این چهار معیار پایه. کارشناسان دیگر فکر می کنم ما نیاز به اضافه کردن تست سرولوژی است که متفاوت از ویروسی تشخیص در حال حاضر رفتن. این نوع تست به نظر می رسد برای آنتی بادی در خون که در بدن ما ایجاد شده برای مبارزه با عفونت نمی عفونت خود را. این آزمایشات می تواند بسیار ارزان تر و سریع تر از آنهایی که ما در حال حاضر با استفاده از به شناسایی این ویروس در افراد بیمار.

تست برای آنتی بادی را به ما بگویید که چگونه بسیاری از مردم در یک جامعه در حال حاضر آلوده شده است, به عنوان در حال حاضر آلوده نیز ممکن است ارائه اطلاعات در مورد آینده ایمنی.

گرگ Gonsalves, یک استاد گروه اپيدميولوژی و قانون در دانشگاه ییل می گوید: “من می خواهم احساس بهتری اگر ما تا به حال تست سرولوژی و می تواند ترجیحا اجازه می دهد تا کسانی که آنتی بادی مثبت و دیگر عفونی به بازگشت به کار ، نکته این است که هر چند که ما هیچ جا حتی در نزدیکی انجام هر یک از این معیارها. باز تا قبل از آن خواهد شد با ظهور مجدد ویروس.”

او افزود: “این همان چیزی است که من را نگه می دارد تا در هر شب.”

تا زمانی که ما یک واکسن یا داروی موثر درمان با تمرکز بر این معیار مهم و کارگردانی تلاشهای آنها باید به ما کمک کند تعیین کند که چگونه ما در حال پیشرفت به صورت محلی و چگونه ما ممکن است رسیدن به هر هدف.

این امر همچنین ما جلوگیری از ارائه امید کاذب در مورد زمانی که امریکا می تواند شروع بازگشایی. به جای حدس و مردم می تواند پاسخ روشن در مورد زمانی که آنها ممکن است قادر به بازگشت به نزدیک-به-راه طبیعی از زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de