Tyler Bey

آسوشیتد پرس

کلرادو گارد تایلر Bey جشن پس از یک گپ کالج بسکتبال بازی برابر کالیفرنیا پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در, Boulder, Colo.

5 صبح از خواب بیدار کردن تماس و به دنبال آن روز طولانی پر از بلند کردن وزنه و تمرین رفتن به کلاس و مطالعه تبدیل شده بود بیش از حد برای تایلر بیع. سابق لاس وگاس بالا بسکتبال standout تصمیم گرفته بود او را به ترک Middlebrooks آکادمی در لس آنجلس تنها مدت کوتاهی پس از ورود در پاییز 2015.

“ما نیاز به انجام چیزهایی که من هرگز تا به حال به انجام آن سخت بود برای من” بیع می گوید. “من را از طریق رفت تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی عمدتا فراز. من افسرده بود و می خواستم به خانه بروم.”

Bey به نام مادرش لاتویا ذرت و AAU مربی/”پدر” لامار Bigby به آنها بگویید از برنامه های خود برای بازگشت به لاس وگاس. آنها نه داشتن آن. Bigby خواسته Bey اگر هدف نهایی خود را هنوز هم به بازی بخش 1 بازی بسکتبال در یک کنفرانس قدرت و در نهایت تبدیل حرفه ای. زمانی که بیع پاسخ مثبت, Bigby تن از ملایم به استرن.

“شما در حال ترک تایلر” Bigby به خاطر گفتن بیع. “شما نمی تواند ترس را به خاص و بزرگ می شود. تمام زندگی خود را در شما شده ام می ترسم برای موفق شدن و موفق بودن سختی است. شما رو به رفتن را از طریق چیزی.”

بیع کردم از طریق آن ماند در Middlebrooks و به همه اهداف خود. 6-پا-7 swingman هرگز متوقف بالا بردن بازی خود را پس از تصمیم گیری برای ماندن در دبستان آکادمی که در آن او را به مدرسه تمام وقت گلزن برجسته و rebounder.

Bey به یک نقطه عطف آخر این هفته اعلام کرد برای NBA پیش نویس پس از تزئین سه سال کار حرفه ای در کلرادو. او Pac-12 کنفرانس دفاعی بازیکن سال در این فصل است که در آن او به طور متوسط 14 امتیاز و نه ریباند در هر بازی.

پشت بیگ گاومیش شد و انتظار می رود خود را برای اولین بار NCAA مسابقات در چهار سال قبل از postseason لغو شد به دلیل coronavirus.

“من احساس می کنم مانند حرکت از وگاس به L. A. واقعا تغییر ذهنیت من و شخص من هستم امروز” بیع می گوید. “این برای من بزرگ و کارهای بزرگ بیرون آمد صادقانه.”

بیع چپ لاس وگاس بالا بعد از سال سوم خود را به دلیل نمرات خود را ندارد بالا به اندازه کافی برای به دست آوردن یک بخش 1 کمک هزینه های تحصیلی ورزشی. او همچنین طبقهبندی هل دادن او فارغ التحصیلی دبیرستان از سال 2016 تا 2017, در بخش, به طوری که او می توانست در وقت اضافی بازی تحت Bigby را به لاس وگاس نیکز AAU برنامه.

Click to enlarge photo

لاس وگاس به جلو تایلر Bey آماده به درایو گذشته سبز دره به جلو Troy Cropper در طول بازی خود را روز شنبه, ژان. 7, 2014.

بیع قبلا تنها در Bigby تیم برای یک تابستان را به ارزش از مسابقات که در آن او تلاش برای جلب توجه او به دنبال. محلی بسکتبال صحنه خاص سر چشمه برای دبیرستان استعدادهای درخشان در آن زمان با مربیان آینده در droves به تماشای رنگ آبی تراشه چشم انداز مانند استفان زیمرمن (که در نهایت رفت و به UNLV) تعقیب جتر (دوک/آریزونا) ژاک کالینز (Gonzaga) و ری اسمیت (آریزونا).

“وگاس (بسکتبال) کوچک است بنابراین هر کس می دانست که همه و همه ما را به بازی در یک ورزشگاه و وجود خواهد داشت بسیاری از مردم وجود دارد” بیع می گوید. “اما من فقط به یاد داشته باشید که داشتن نام بزرگ. من تا به حال به کار برای موقعیت. آن را به من رمه را به یک بازیکن بهتر است. من فکر می کنم که چرا زمانی که فرصت آمد, من در زمان استفاده از آن است.”

Bigby حک شده تو رفتگی در دیوار خود را با کار کردن با استعداد اما تا حدودی نادیده گرفته شده بازیکنان که باعث می شود Bey به خصوص باارزش دانش آموز. Bigby به اشتراک گذاشته است Bey داستان چندین بار در طول چند سال گذشته برای الهام بخشیدن به خود زمان فهرست اسامی بازیکنان مدرسه بالا.

“تایلر امید دادن به همه بچه ها که بالای 100 امتیاز بچه ها به دلیل روند رو به رشد شما رو به بالا-100 بچه به رفتن به مدارس برتر و سپس شما در حال رفتن به یک بازیکن NBA یک روز” Bigby گفت. “تایلر بیع در زمان جاده کمتر سفر. او مورد اعتماد مردم در طول راه که به حال خود بهترین بهره را در قلب و نادر کالا در میان بچه های جوان است.”

بیگ ساخته شده یکی دیگر از معمول انتخاب آخرین offseason با بازگشت به کلرادو. او مدرج به عنوان بسیار به عنوان یک اواخر دور اول انتخاب کنید جلوتر از 2019 NBA Draft اما بر خلاف بسیاری از بازیکنان در این موقعیت او را به عقب رانده کار حرفه ای خود را.

او نمی تواند تصور کنید که هزینه های حداقل سه سال در, Boulder, Colo.

“من می خواستم به بسیاری از زمان من” بیع گفت. “من نمی خواهم به چیزی تاسف با ترک زود است. من احساس مانند NBA نبود رفتن در هر کجا و ما تا به حال بسیاری برای به انجام رساندن.”

حق با او بود خود را به عنوان NBA انبار مانده است در همان محدوده اگر صعود نیست کمی پس از او خود را بهبود 3-نقطه شات در این فصل است. عقب هل دادن فرصت دوباره می تواند به کاهش تا حد زیادی به درآمد بالقوه, اما او نمی خواهد ترک, Boulder, Colo., بدون برخی از ناامیدی.

Bey به شدت می خواستم به بازی در مسابقات NCAA چیزی گاومیش غیررسمی امن اوایل این فصل با شروع 12-2. برجسته از خود شروع داغ در یک 78-76 اضافه کاری پیروزی در برابر دیتون که پیش بینی شده بود برای به دست آوردن یک ردیف 1 دانه در مسابقات را خنثی سایت بازی در شیکاگو است.

دیتون swarmed بیع با دو تیم در زیر سبد در کلرادو نهایی در اختیار داشتن اجازه می دهد او را به لگد کردن یک پاس به هم تیمی D’Shawn شوارتز برای کمک در یک بازی برنده زنگ-ضرب و شتم 3-اشاره گر.

آن نوع دقیق لحظه کالج بسکتبال شناخته شده است اما بیع کاهش یافته است به آن تماس بگیرید برجسته از کار خود را. او می گوید که هنوز هم جلوتر از او.

“من خیلی بهبود در دو سال گذشته” بیع گفت. “اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.”

مورد Keefer را می توان در 702-948-2790 و یا [email protected]. دنبال مورد در توییتر در توییتر.com/casekeefer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de