این مهم است که به اطلاع متصل شده و امن در طول COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که جدا شده در صفحه اصلی شما می تواند به نوبه خود به تکنولوژی به ماندن ذهنی و جسمی سالم در طول این استرس زا و غیر قابل پیش بینی زمان.

ترس و تنهایی فقط تعداد کمی از نگرانی مهم مردم در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله. مسائل را با دسترسی به مواد غذایی و دیگر لوازم ضروری مطرح موانع به غذا خوردن سالم است که همچنین به افزایش استرس است. علاوه بر این با ورزشگاه توقیف و پارک های عمومی حق رها بسیاری از مردم نیاز به تجدید نظر فعالیت های فیزیکی خود را معمول است. مقابله با بسیاری از غیر منتظره و ناخوشایند تغییر شیوه زندگی نیاز به مهارت های جدید و ابزار و برخی از تفکر خلاق است.

همیشه در ارتباط ماندن

ماندن ذهنی تحریک و متصل به دیگران حیاتی در مواقع استرس. تماس های تصویری استفاده از Skype, زوم و FaceTime برای مثال یک ابزار مهم برای کمک به ما در برقراری ارتباط چهره به چهره در حالی که حفظ جدایی. تصویری چت tech solutions کمک به ما در تعامل با دوستان و خانواده و همکاران در راه شخصی در حالی که در قرنطینه. پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال ارائه خدمات پزشکی از راه دور, بنابراین بیماران می توانند به دنبال توجه پزشکی بدون نیاز به ملاقات در فرد است.

به ماندن فکری تحریک نظر ثبت نام برای کلاس های آنلاین و webinars. برخی از مدارس و دانشگاه ها به ارائه دوره های رایگان آنلاین. کلاس مرکزی ارائه می دهد در اطراف 500 آیوی لیگ دوره های آنلاین به صورت رایگان. تحصیلی رایگان آموزش دیجیتال سایت برای حمایت از دانش آموزان با آنلاین برنامه های یادگیری در مدرسه بسته شدن. در نظر گرفتن چک کردن وب سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی از برخی از مورد علاقه خود را موسیقی دانان و نوازندگان که ممکن است زنده جریان در خانه کنسرت برای طرفداران.

غذا خوردن سالم

کارشناسان بیماری های عفونی گزارش که coronavirus است به خصوص مسری به دلیل آن را می توان نه تنها از فردی به فرد اما همچنین از دست زدن به اشیاء آلوده و سطوح. بدون شک وجود دارد که دسترسی به اقلام ضروری مانند مواد غذایی و دارو هستند یک چالش واقعی به دلیل نیاز به حداقل رساندن گسترش ویروس. بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی در حال کمک به همسر مردمی که در معرض خطر بیشتری برای بیماری فروشگاه با خیال راحت ارائه, ارشد, خرید ساعت.

برای برخی افراد داشتن دیگران انجام خرید مواد غذایی برای آنها یک انتخاب هوشمند است. این زمان را به استفاده از خدمات تحویل مانند آمازون تازه Instacart و دیگر فروشگاه های مواد غذایی گزینه های تحویل. شرکت هایی مانند Farmbox مستقیم و مزرعه تازه به شما ارائه تولید و تحویل بنابراین شما می توانید نگه داشتن غذا خوردن خود میوه های تازه و سبزیجات. نگه داشتن در ذهن است که خدمات تحویل غذا به ادامه کار kinks در سیستم خود و عرضه زنجیره ای برای دیدار با منحصر به فرد و خواسته های مصرف کننده در طول این بحران بهداشت عمومی.

فعال

بیایید صادق باشیم آن را سرگرم کننده را به بود cooped داخل در تمام طول روز. جالب است که هنوز هم وجود دارد گزینه های بی شماری برای ورزش در حالی که حفظ فاصله اجتماعی به خصوص اگر شما به نوبه خود به فن آوری است. در واقع با اجتماعی از برنامه های آزاد و کار رفت و آمد یک چیزی از گذشته در حال حاضر وجود دارد این است که زمان بیشتر از همیشه به در برخی از تمرینات اضافی.

بسیاری از تناسب اندام استودیو در حال زنده جریان تمرین کلاس در حالی که خود را به آجر و ملات مکان ها بسته است. نرم افزار و آنلاین تمرینات در سایت های مانند یوتیوب و منابع خوبی برای در خانه تناسب اندام است که نیاز به حداقل و یا بدون تجهیزات. به یاد داشته باشید که بسیاری از, هوای آزاد, ورزش مثل پیاده روی و دوچرخه سواری کاملا امن برای شرکت در برای کسانی که قرنطینه به دلیل بیماری در صورت لزوم اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی شیوه به دنبال دارد. اگر شما مشکلات بهداشتی مزمن صحبت با پزشک خود قبل از شروع یک رژیم ورزش.

به عنوان شما ایجاد یک روال جدید خود را برای دیدار فیزیکی و نیازهای عاطفی در طول COVID-19 pandemic, امکان استفاده از راه حل های تکنولوژیکی برای غنی سازی زندگی خود را و نگه داشتن شما را سالم و متصل است.

LeeAnn Weintraub, MPH, RD است یک متخصص تغذیه ارائه مشاوره تغذیه و مشاوره به افراد و خانواده ها و سازمان ها. او را می توان از طریق ایمیل در RD@halfacup.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de