CCSD Provides Student Meals During Closure

Yasmina چاوز

یک Clark County School District کارمند منتظر به دست کردن وعده های غذایی در طول توزیع ساعت در سایه ریج دبیرستان دوشنبه, مارس 16, 2020.

در مارس 26, سرپرست Jésus Jara ارسال پیام به پدر و مادر و کارکنان touting Clark County منطقه مدرسه آموزش از راه دور طرح مورد استفاده قرار گیرد در حالی که مدارس تعطیل هستند. “فقط در دو روز پس از رسمی آموزش از راه دور طرح مستقر شد, معلمان ساخته اند 185,365 تماس با دانش آموزان در سراسر منطقه” او گفت:.

بیش از یک ماه بعد این شماره ها تنها اندکی بهتر است. در این هفته از آوریل 13, 211,438 دانش آموزان تماس گرفته شد توسط معلمان با توجه به گزارش ارائه شده به نوادا وزارت آموزش و پرورش. که برگ حدود 110,000 CCSD دانش آموزان است.

همان هفته 11,451 دانش آموزان اعطا شد یک “مستند معافیت” از آنجا که آنها دسترسی ندارد را به رایانه Chromebook یا Wi-Fi یا قادر به سفر به تعیین وانت سایت را انتخاب کنید تا کار بسته. که با وجود این ولایت تعهد به توزیع یک Chromebook استفاده از آن ذخیره کردن 225,927 به هر دانشجویی که نیاز به یک.

حتی برای کسانی که باید از این ابزار برای تکمیل مدرسه و در ارتباط با معلمان هنوز معلوم نیست چه مقدار از آنها در حال یادگیری. معلمان نیاز به تماس با دانش آموزان حداقل یک بار در هر هفته. آنها دستور داده شده است به تمرکز بر نقد و بررسی و هیچ کدام از این کار اجباری است یا مدرج.

“برای والدین و دانش آموزان می شود که گیج کننده می گوید:” ربکا گارسیا, رئیس جمهور, نوادا, انجمن اولیا و مربیان و یک عضو از سرپرست پدر و مادر و شورای مشورتی است. “برای بسیاری از دانش آموزان و کاملا رک و پوست کنده پدر و مادر آنها را بشنود و نه “مورد نیاز” و بگو: چه کسی مراقبت کنید؟'”

روز پس از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak موظف است که مدارس نزدیک Jara گفت که او نمی تواند “تضمین” همه دانش آموزان خواهد بود و تحصیل کرده در طول این بیماری همه گیر به دلیل بی عدالتی در منطقه. در حال حاضر که مدارس بسته خواهد ماند تا پایان سال تحصیلی—و احتمالا فراتر از آن—چه برنامه ای برای پرداختن به آموزش و پرورش شکاف است که باید به ناچار عمیقتر پس از این همه بیش از ؟

تا کنون در این منطقه متعهد به ارائه پیشرفته مدرسه تابستانی برنامه نویسی. جزئیات که برنامه نویسی از جمله این که آیا آن ارائه خواهد شد بدون هیچ هزینه و اینکه آیا مواد جدید خواهد بود آموخت و به زودی منتشر خواهد شد. “در حال حاضر ما در حال نهایی لمس نهایی به آن است. این چیزی است که ما باید به سرمایه گذاری در” Jara گفت.

مقامات منطقه نیز آغاز کرده است تا در ساخت-شخص در تماس با دانش آموزان که معلمان و مدیران باید قادر به رسیدن به. علاوه بر این CCSD بانکی در پول فدرال—$75 میلیون از فدرال coronavirus امداد بسته های مراقبت عمل می کنند و احتمالا بیشتر از آینده محرک صورتحساب—به دانش آموزان به سرعت در ماه های آینده حتی به عنوان همه گیر سوخت کاهش بودجه دستگاه است.

در ضمن نوادا وزارت آموزش و پرورش اخیرا اعلام کرد که ایجاد بازگشایی مدارس کمیته برای کمک به مدارس و مدارس ایجاد و پیاده سازی “یک چارچوب کارآمد و عادلانه به مدرسه بازگشت.” متشکل از مقامات بهداشت و superintendents منشور رهبران مدرسه و دیگر کارشناسان این کمیته در بخش کمک به مناطق در شناسایی اولویت های محلی و تبدیل شدن به بهتر آماده برای آینده شرایط اضطراری. آن را نمی خواهد آدرس نیازهای علمی در طول یا پس از بسته شدن.

“نوادا دارای یک سنت طولانی مدت از کنترل محلی و نیز منطقه و رهبران مدرسه تصمیم گیری در مورد محتوای خاص از آموزش از راه دور, برنامه درسی نمرات و….” این گروه در تأیید.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de