توسط جاناتان LEMIRE جیل COLVIN و ZEKE میلر

مهر — دو پزشک گسترش خود را نمودار در مصمم میز در دفتر بیضی.

پیش بینی بودند گریم: حتی اگر ایالات متحده آمریکا شد و برای ادامه به انجام آنچه در آن انجام شد نگه داشتن اقتصاد بسته و اکثر آمریکایی ها در خانه های خود coronavirus می تواند ترک 100,000 تا 200,000 نفر کشته و میلیون ها نفر آلوده. و در مجموع می تواند به مراتب بدتر اگر این کشور بازگشایی شد.

کسانی که استارک پیش بینی رشد حتی بیشتر ملموس و دلخراش هنگامی که با زوج تلویزیونی تصاویری از کیسه های بدن به انتظارنشسته بودند تا در شهر نیویورک بیمارستان نه چندان دور از جایی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رشد در کوئینز.

تلاقی هشدار دادند و تصاویر غم انگیز در خدمت به حرکت رئیس جمهور کردن امید خود را برای عید پاک rebirth برای اقتصاد کشور است.

اما در حالی که تهمت طرفه با سفید, خانه پزشکان بیش از آن اقتصاددانان حداقل در حال حاضر تصمیم گیری نور در بال غربی احاطه با بخش و یک فرمانده پاره بین غریزه و به آغوش تصویر از زمان جنگ رئیس جمهور مبارزه نامرئی دشمن و میل به حفاظت از کشور خط پایین او به عنوان بشکه به یک کبودی انتخاب مجدد مبارزه است.

تغییر ناگهانی در مغلوب ساختن پیشی جستن تن بود شگفت انگیز: عید پاک شد و دیگر برای رفتن به طلوع آفتاب پس از سیاهترین شب. به جای آن می تواند در تاریک ترین لحظه قبل از طلوع آفتاب.

“ما در حال فکر کردن است که در اطراف عید پاک که خود را برای رفتن به سنبله. که برای رفتن به بالاترین نقطه ما فکر می کنیم و سپس آن را به شروع به پایین آمدن از آن وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “فاکس و دوستان”. “بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که شما آن را خیلی زود و ناگهانی آن را به عقب می آید. که باعث می شود آن را مشکل تر است.”

تاریک و دلگیر پیش بینی انجام شد به دفتر بیضی توسط Dr. Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx که نمایش داده می شود نسبت ناروا به پیش بینی که در پایان کم می تواند عملکرد 100,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از COVID-19. یک مدل نشان داد که مرگ و میر می تواند افزایش یافت گذشته 2 میلیون بوده است کاهش اقدامات.

“ما نشان داد او داده. او در داده. او آن را حق دور. آن را بسیار روشن تصویر” Fauci سی ان ان گفت در روز دوشنبه. “دکتر دبی Birx و من رفتم به دفتر بیضی و خم شد روی میز و گفت:” در اینجا این اطلاعات را در یک نگاه.’ او فقط سرش را تکان داد و گفت: “من حدس می زنم ما باید به آن را انجام دهد.'”

اما همانطور که اغلب مورد با مغلوب ساختن پیشی جستن از آن نیز در زمان قدرت از تصاویر به فرمان او عمل می کنند.

بیش از آخر هفته تعداد مرگ در شهر نیویورک سر به فلک کشید سکوت این شهر را خیابان های خالی در هم شکسته تنها توسط آمبولانس آژیر. موقت پزشکی چادر شد و با عجله ساخته در پارک مرکزی. و بیمارستان ها از جمله المهرست مرکز پزشکی در کوئینز نه چندان دور از مغلوب ساختن پیشی جستن خانه دوران کودکی آنقدر غرق که بيماران دروغ گفتن در راهروها و اجساد جمع در یخچال کامیون.

“این است که اساسا در جامعه در کوئینز کوئینز نیویورک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من دیده ام چیزهایی که من دیده ام هرگز قبل از.”

دستیاران تشبیه تهمت عاطفی پاسخ به واکنش او به سال 2017, تصاویر مرده کودکان سوری است که او را وادار به این ترتیب برای اولین حمله هوایی خود را در انتخابات ریاست جمهوری. تهمت نیز استناد برخی از دوستان او آنها را شناسایی نمی کند — که او گفت: در حال مبارزه با ویروس.

“من به برخی از دوستان که باور نکردنی بیمار” روز دوشنبه در گفت یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی. “ما فکر می کردند که برای رفتن به یک خفیف باقی بماند و در یک مورد او را ناخودآگاه — در حالت اغما است.”

آخر هفته تصمیم همچنین نشان داد که تیز تقسیم در میان کسانی که مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو در داخل و خارج از بال غربی.

برای هفته کسانی که در کاخ سفید هشدار داد که که پزشکان توصیه جدی خواهد فلج اقتصاد و مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس — تا به حال رئیس جمهور را گوش تحت فشار قرار دادند و او را به سمت ایده راه اندازی مجدد کسب و کار در ایالات متحده که در آن عفونت پايين بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش ملی دستورالعمل برای سرکوب فعالیت های سمت چپ آنها را نا امید.

استفان مور سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور که هل دادن دولت علنی و خصوصی به عقب محدودیت در مکان های کم عفونت نرخ گفت: تاثیر اقتصادی رشد می کنند بدتر از هر روز که خاموش کردن ادامه با ورشکستگی بیشتر و بیشتر مشاغل از دست داد. او خواست تهمت به شروع به بازگشایی در مکان هایی مانند آیداهو, آیووا و نبراسکا به دور از عفونت نقاط داغ.

اما تهمت بود تحت تأثیر استدلال که مالی درد بدتر خواهد بود اگر اقتصاد بازگشایی شد و سپس مجبور به خاموش دوباره.

همانطور که در اوایل هرج و مرج روز از دولت او تهمت کاخ سفید تبدیل شده است به طور فزاینده siloed در هفته های اخیر با گروه های مختلف کار عملکرد به طور جداگانه و گاهی در رقابت است. اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس و از جمله Fauci و Birx نمی دانید که تهمت خواهد بود شناور ایده قرنطینه منطقه نیویورک بیش از آخر هفته — و سپس به سرعت نقل مکان کرد به راه رفتن او را با توجه به سه مقامات دولت مجاز به عموم بحث در مورد مکالمات خصوصی.

رئیس جمهور متضاد در مشاوره از خارج از کاخ سفید به عنوان به خوبی.

در حالی که برخی از فرمانداران جمهوریخواه مانند هنری مک مستر از کارولینای جنوبی خواسته اند که رئیس جمهور برای بازگشایی اقتصاد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis فلوریدا در نظر گرفته شده ممنوع کردن مسافران از نقاط داغ مانند نیویورک از ورود خود دولت است که کارشناسان معتقدند در حال آماده به خروش در coronavirus موارد است.

پس از صحبت با DeSantis تهمت mused شنبه به خبرنگاران در مورد قرنطینه نیویورک و همچنین به عنوان قطعات نیوجرسی و کانکتیکات blindsiding خود فرمانداران و بالا بردن سوال در مورد فدرال قدرت.

حتی اگر اندازه گیری شد غیرقابل اجرا مغلوب ساختن پیشی جستن فکر این می تواند یک سیگنال را به هواداران جاهای دیگر که او دیوارها خاموش یک ویروس داغ منطقه متشکل از سه دموکراتیک متحده است. اما Fauci و دیگر مشاوران او را متقاعد که این امر انجام کمی به جز آتش نگران باشید.

مانند پیش بینی برای یک هیولا طوفان همه گیر مدل های طرح ریزی می تواند مخالف با یکدیگر است. اما coronavirus مدل همه توافق دارند که این شیوع و عواقب آن بسیار جدی است.

Birx خاص یکی توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در سیاتل نشان می دهد آن است که چگونه کارشناسان دولت همه چیز را ببینید. که مدل پیش بینی پیش بینی کرد بیش از 82,000 مجموع مرگ و میر در ایالات متحده از طریق اوایل ماه اوت با بالاترین تعداد مرگ و میر روزانه — برآورد 2,271 — رخ آوریل 15.

خواهد بود که سه روز پس از عید پاک است.

___

Lemire گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسنده ریکاردو آلونسو-Zaldivar کمک گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im