Gophers گیرنده تایلر جانسون تحت سلطه در جای دور افتاده کاسه در Raymond James ورزشگاه در تمپا و او را به رهبری به عنوان Buccaneers او را گرفت و با 161st انتخاب در دور پنجم از پیش نویس NFL در روز شنبه.

جانسون خواهد ماند تیمی با آنتوان Winfield U ایمنی Bucs زمان با 45 انتخاب کنید در روز جمعه.

جانسون برنده جایزه MVP در مینه سوتا را 31-24 برنده بیش از Auburn در تمپا در روز سال نو. او تا به حال 12 پذیرایی برای 204 متری و دو touchdowns و ضرب و شتم دو ببر دفاعی پشت او را تماشا رفتن جلوتر از او در پیش نویس — نوح Igbinoghene و دانیل توماس.

این مینه سوتا اولین پیش نویس با چند بازیکن پیش نویس پس از سال 2016 و جانسون اولین Gophers گیرنده پیش نویس پس از اریک دکر رفت و به تیتان در دور سوم در سال 2010.

Gophers باید به طور متوسط 1.3 بازیکنان پیش نویس هر سال از سال جاری هفت دور فرمت آغاز شده و در سال 1994 با یک علامت آب از چهار میدارد در سال 2001 ’06 ’15.

با وجود قرار دادن دو فصل در ده Johnson, گل نشسته بود با نگرانی خود را به سرعت. او نمی اجرای 40 yard dash در سراغ ترکیب در ماه فوریه و Gophers’ pro روز در ماه مارس لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما جانسون تنظیم پرونده با 213 حرفه ای پذیرایی 3,305 متری و 33 touchdowns از جمله متوالی 1,000-حیاط دو رقمی touchdown فصل در 2018-19.

Gophers سر مربی P. J. Fleck در مقایسه جانسون به سابق خود راتگرز گیرنده Ismail Sanu نه سال NFL veteran با Bengals, شاهین و میهن پرستان.

“او یک تغییر عامل” Fleck گفت. “یکی از چیزهایی که مردم فقط نگه داشته صحبت کردن در مورد خود را با سرعت خود را با سرعت خود را با سرعت است که همان چیزی که زمانی که من مربی Ismail Sanu. … (جانسون) فوق العاده سازنده است. او می تواند در فضا واقعا خوب است. او می تواند در داخل و خارج از کنترل بدن خود را واقعا خوب است. او می تواند بالا برود و دریافت توپ 50-50. او می تواند بازی را در زیر می توانید بازی بازی های متوسط می تواند بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de