یک گروه در سراسر جهان به نمایندگی از المپیک امیدوار است با دعوت کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل است.

“به عنوان جهان متحد به منظور محدود کردن گسترش Covid-19 ویروس کمیته بین المللی المپیک … باید انجام همان” جهانی ورزشکار گفت: در انتشار اخبار یکشنبه.

این نشان از همبستگی المپیک امیدوار می افزاید: به ده ها تن از فردی ورزشکاران که آمده اند در برابر کمیته بین المللی المپیک در حال حاضر موضع است که برای شروع بازی به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24.

کمیته بین المللی المپیک است که در مشاوره با سازمان بهداشت جهانی و گیر کرده به موقعیت است که آن را خیلی زود برای تصمیم جدی.

“این عجیب و غریب کمیته بین المللی المپیک نشان نداده هر رهبری واقعی” گفت: Caradh o’donovan جهانی ورزشکار موسس از ایرلند که آموزش کاراته شده است را در خود نگه دارد با توجه به محدودیت های اعمال شده در کشور است. “آنها اقدام به عنوان اگر آن را کسب و کار به عنوان معمول و آن را فقط به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب است.”

O’donovan گفت: ناهمواری در سراسر جهان در مورد آموزش کنترل دوپینگ و استانداردهای مقدماتی هستند در میان نگرانی های کلیدی — افکار تکرار توسط تعدادی از ورزشکاران در رسانه های اجتماعی و در مصاحبه با آسوشیتد پرس طی چند روز گذشته.

“ورزشکاران می خواهید به بخشی از یک راه حل برای اطمینان از این بازی ها یک موفقیت” جهانی ورزشکار بیانیه ای گفت:. “اما در حال حاضر جهانی محدودیت هایی که در حال محدود کردن تجمعات عمومی و همچنین بسته آموزش امکانات و مرزهای ورزشکاران نیست باید توانایی مناسب آماده شدن برای این بازی و خود ایمنی و بهداشت باید اول آمده است.”

این گروه همچنین در بیانیه خود از پخش به طور خاص NBC و حامیان “به اتخاذ همان سطح از وظیفه مراقبت از سوی ورزشکاران با حمایت کمیته بین المللی المپیک و بین المللی پارالمپیک, کمیته) با انعطاف پذیری و درک در طول این بازی uncharted بار.”

در این بیانیه آمد چند ساعت پس از ایالات متحده ورزشکاران در زمان شرکت در یک کنفرانس تلفنی برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را در مورد بحران و احتمال به تعویق افتاد بازی های المپیک است. ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته توزیع یک نظرسنجی به ورزشکاران با امید های برخی از پاسخ در یک کمیته بین المللی المپیک در جلسه هفته آینده.

روز شنبه یکی از بهترین شناخته شده در المپیک, hurdler و bobsledder لولو جونز آسوشیتدپرس گفت او امیدوار بود که کمیته بین المللی المپیک خواهد پاسخ با به تعویق افتادن.

“اگر کار ما به عنوان المپیک و المپیک امیدوار است برای الهام بخشیدن به جامعه و سالم ما قصد داریم در درگیری مستقیم با که با رفتن به پیدا کردن ورزشگاه و آهنگ و استخر است که هنوز هم باز به قطار برای بازی” جونز گفت. “برخی از مردم در حال انجام است چرا که IOC به ما می گوید برای ماندن آماده به حفظ و آموزش.”

این یک فکر در حال تکرار توسط جهانی ورزشکار ،

“رویای من این است که برای رفتن به بازی های المپیک در این سال, اما این کار غیر ممکن است از دیدگاه من و همین طور تعداد زیادی از ورزشکاران” o’donovan گفت. “من می خواهم کاملا حیرت زده اگر آنها در ماه جولای به عنوان برنامه ریزی شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de