Garcetti: L. A. در فروشگاه های خرده فروشی ممکن است دوباره باز روز جمعه با وجود Newsom اجازه

لس آنجلس مقامات ممکن است یک هفته صبر کنید طولانی تر از برخی دیگر از کالیفرنیا شهرها و استان ها قبل از بازگشایی کتاب فروشی, گل, لباس, مغازه ها و دیگر مغازه های خرده فروشی لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: پنج شنبه, آوریل 4.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom داده است, استان ها و شهرستانها در کالیفرنیا اجازه شروع به باز کردن چنین خرده فروشی کسب و کار منظقه را انتخاب کنید تا سرویس, شروع روز جمعه.

اما Garcetti گفت که به جز احتمالا در نظر گرفتن برخی از “گام های کودک” چند روز پیش لس آنجلس شهر و مسئولان شهرستان عکسبرداری شده اند و برای دوباره باز کردن برنامه است که نزدیک به 15 مه مهلت است که در موجود محلی stay-at-home سفارشات.

“حرکت می کند که ما را به عنوان یک شهر در این شهرستان و به عنوان مثال در سراسر کشور باید انسان عواقب” Garcetti گفت: طی جلسه توجیهی روزانه دوشنبه.

لس آنجلس “متراکم شهری, محیط زیست” باعث می شود آن را متفاوت از شهرهای کوچکتر در کالیفرنیا است که ممکن است قادر به بازگشایی جمعه چرا که آنها با مردم کمتر و بیشتر از فضای باز است.

لس آنجلس به راحتی می تواند تبدیل به مانند نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ با جمعیت متراکم “در یک ماده از چند هفته اگر ما این اشتباه را,” او گفت: “بنابراین من بسیار به جای این مراحل دقت کنید.”

او افزود که این روند دوباره از باز کردن کسب و کار خواهد بود “بسیار ناقص علم, اما این یکی است که ما می توانیم ارزیابی سرعت اگر ما هوشمند, یادگیری از اشتباهات و یا اشتباه و بیشتر با آنهایی که ما را با موفقیت.”

Garcetti گفت: این شهرستان نیاز به آماده برای هر کنترل شیوع بیماری در محل کار او با اشاره به تلاش برای نگه داشتن سایت های ساخت و ساز که باز مانده در لس آنجلس در یک دسته سه تایی.

“ساخت و ساز در اوایل وجود دارد بسیاری از نگرانی های” او گفت:. “ما نشان داده ایم که چگونه به انجام این کار با موفقیت و بدون شیوع در اعداد بزرگ در صنعت ساخت و ساز.”

ماه گذشته Garcetti صادر شده مورد نیاز به صورت فیزیکی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی که اگر نه با پیروی می شود به سایت های ساخت و ساز در حال تعطیل. او همچنین به نام برای بازارهای کشاورزان بسته شود تا اپراتورها ارائه برنامه ای برای کنترل جمعیت.

او گفت: او را به کار در پشت سر هم با مسئولان شهرستان در طراحی دوباره باز کردن برنامه. در حالی که همه چیز ممکن است تغییر کند, او گفت: آن را به نظر نمی آید مانند کسب و کار خرده فروشی خواهد بود قادر به باز کردن تا روز جمعه.

“امروز ما ندارد و کسانی که نشانه آف از (شهرستان مقامات بهداشت عمومی), و من نمی خواهد به جلو حرکت می کند مگر ما فراموش کرده اند که مرتب سازی بر اساس توافقنامه” Garcetti گفت.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی در روز دوشنبه به اشتراک نمی هیچ برنامه ای برای دوباره باز کردن کسب و کار خرده فروشی زیر Newsom اعلام. اما آنها گفت: این برنامه بودند و در آثار و جزئیات بیشتر را در روزهای آینده.

Garcetti گفت: دوباره باز کردن برنامه در هفته های آینده ممکن است شامل نه تنها دوباره باز کردن مغازه های خرده فروشی بلکه فضاهای تفریحی و تولید برخی از آن ها را دوباره به زندگی در هفته های اخیر به صورت ماسک و دیگر محصولات با هدف مقابله با COVID-19.

“هر یک از این مراحل را با خطر و با خطر ابتلا به معنی گسترش بیشتر و با گسترش بیشتر به معنی مرگ,” او گفت:.

“این واقعا واقعا تصمیم گیری های دشوار” او افزود: با شهرستانها در گیر یک “مشکل جای” موازنه آسیب دستور می توانید در اقتصاد همراه با خطر بیشتر مردم در حال مرگ اگر درها را باز پرتاب بیش از حد به طور گسترده ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de