پس از شکستن رکورد فوتبال حرفه ای در دانشگاه مینه سوتا گیرنده گسترده تایلر جانسون است که به دنبال به جلو به یک NFL حرفه ای و مارس 23-25 پیش نویس است. پایونیر پرس نویس باب Sansevere گفتگو با جانسون در مورد آن و خیلی بیشتر. در اینجا آنچه را که مینیاپولیس بومی تا به حال به می گویند:

من یک Randy Moss فن. هر جا که او بود که تیم من.

Randy Moss بود یکی از عجایب طبیعت است. او می تواند نقش. او پرشور در مورد بازی. او بسیار نادر است. من فقط همیشه خوشحال و هیجان زده به تماشای او را بازی کند.

من هیجان زده به پیش نویس توسط وایکینگ ها? من نمی خواهد می گویند وجود دارد یکی از تیم من می خواهم به پیش نویس توسط. من نمی توانم صبر کنید برای تماس تلفنی. من هیجان زده برای همه چیز به راه من آمده.

هر زمان که شما شروع به فکر کردن درباره دور (پیش نویس) که زمانی که اضطراب در می آید. این چیزی است که من مشغول به کار در تمام زندگی من است. من تقریبا وجود دارد. من نمی توانم صبر کنید برای تماس. من نگران دور. من فقط آماده برای بازی فوتبال.

من استفاده می شود به در حال جدا شده است. من در نظر گرفتن زمان برای پیدا کردن خودم دوباره. من یک مقدار زیادی از زمان در دست من. من به تماشای بسیاری از فیلم در Netflix بکشد. من به تماشای “ببر پادشاه است.” من آن را دوست داشت. جالب بود. بسیاری از رمز و راز وجود دارد.

اگر من می تواند در زمان سفر به یک بازی از این فصل گذشته و به تماشای من و Gophers بازی شاید از آن خواهد بود که پن استیت بازی. من می گویند که چون من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده در این بازی. جو که برای بازی ظالمانه است. من رو به تماشای من تیمی انجام کارهای بزرگ در این بازی. من به تماشای دیگر گیرنده نمایش گذاشتن استعدادهای خود را. این یک بازی بزرگ در سراسر کشور است.

ما از آن زمان به عنوان بازی بعدی ما در. ما می دانستیم که آنچه که ما تا به حال به انجام — و ما به بیرون رفت وجود دارد و آن را انجام داد.

به عنوان یک بچه من دارچین نان تست خرد. من هنوز هم به خوردن آن را از زمان به زمان. من مانند بسیاری از غلات و حبوبات. هرگز مورد علاقه صادقانه میگویم.

بهترین فیلم من دیدم که “کامل پرداخت می شود.” من از سختی محله در جنوب مینیاپولیس. من کمتر از یک نوجوان زمانی که من آن را دیدم. همه چیز از این فیلم بسیار زیبا در ارتباط به آنچه آن را مانند در محله من. آن را در روز بسیار زیاد است. آن را به شما آموخته زیادی در مورد زندگی و چگونه من می خواستم به حرکت با آینده من و دوستان است. آن را بسیار سرد فیلم به من.

بهترین کمدی من تا کنون شاهد بود “ساعت شلوغی” و یا “ساعت شلوغی 2.” من دوست داشتم کسانی که فیلم های زیادی است.

اگر من در حال بازی فوتبال من را به بازی بسکتبال به جای. ما موفق به کسب یک قهرمانی کشور من ارشد در سال 2016 در مینیاپولیس شمال. من یکی از نگهبانان. من بازی نقطه نگهبان و گارد تیراندازی.

رشد قبل از LeBron رو به لیگ من سنگین Kevin Garnett فن. من تا به حال کشباف از او. که در آن کیلوگرم بود که در آن من بود. او را صرف بیشتر وقت خود را در مینه سوتا است.

من احساس فوتبال بهتر بود فرصت برای من است. من احساس کردم این بود که در آن من نهایی تمرکز باید تا پایان بودن. در طول سال ها کار کردم و کار می کرد و کار به جایی که امروز هستم. من ادامه خواهد داد به کار می کنند. من یک مقدار زیادی برای کار بر روی.

من سراغ گزارش تایلر جانسون? من می خواهم بگویم او بسیار متنوع است. او می تواند آن را تمام انجام. در داخل و خارج. اجرای هر مسیر در مسیر درخت. او می تواند در هر لحظه از بازی. بسیار رقابتی است.

آن را هرگز تمرکز اصلی من به خودخواه با آمار. تمام چیزهای که قرار بود به آمده است. من هرگز خودخواه فرد است. من همیشه نگاه آن را به عنوان من قادر به کمک به تیم من. هر آنچه که من انجام شده بود من می خواستم به آن را انجام دهید بهترین راه ممکن است.

غذای مورد علاقه من را به مک و پنیر. خانه مک و پنیر.

اگر من می تواند تغییر یک چیزی که در مورد خودم آن را می خواهم فقط کمی بلندتر است. من 6-پا-1.

کار کردن. از دست من کار زیادی است. من و چند ساله هم تیمی های ما با هم و انجام برخی از تمرینات است. ما قطعا در شکل باقی بماند. ما به یک زمینه و دریافت آن در.

من نوشته? من می خواهم مردم را به یاد داشته باشید من با دانستن من همیشه به آن همه است. و که من عاشق جامعه من و بیشتر از همه چیز. من بسیار پرشور بسیار رقابتی و یک رهبر. من می خواهم یاد می شود به عنوان کسی که همیشه کار درست را انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im