تعداد تایید coronavirus موارد در لس آنجلس پیشی گرفته است 2000 نفر از مردم لس آنجلس و مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد یکشنبه, مارس 29.

مقامات همچنین گزارش داد پنج جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و 332 مورد جدید. در مجموع 2,136 فتح کرد گرفته شد ساکنان این شهرستان در حال حاضر تایید کرد که قرارداد این بیماری همانطور که از روز شنبه با توجه به شهرستان مقامات بهداشتی. شده اند وجود دارد 37 تایید مرگ.

اطلاعات در مورد آخرین افراد را به تسلیم شدن به بیماری هنوز در انتظار مقامات بهداشت گفت: در حالی که آنها نور را در موارد روز شنبه اعلام کرد.

“پنج شش مرگ و میر گزارش روز گذشته رخ داده است در افراد بالای 60 سال و یک مورد مرگ گزارش شده برای یک فرد بین 50 تا 60 سال” بیانیه ای گفت:. “دو نفر از جمله فرد بین 50 تا 60 سال سن نداشت به گزارش اساسی شرایط بهداشتی است.”

یکشنبه, 453 نفر که تست مثبت برای COVID-19 حدود 21 درصد از موارد مثبت باید در بیمارستان بستری شده است.

افزایش موارد گزارش شده است که در نتیجه عوامل مختلفی از جمله گسترش ویروس و افزایش تست ظرفیت, سلامت, مقامات گفت. هنوز مقامات می گویند تعداد موارد تایید شده است و هنوز هم به احتمال زیاد به احتمال زیاد نوک کوه یخ است.

در بیمارستان منطقه که در آن آماده سازی شده اند در حال توسعه برای هفته ها مراقبتهای ويژه شروع به شلوغ با برخی از پرستاران با داشتن مشکل شکستن در برابر این حجم از بیماران با توجه به گزارش.

“دوستان من می خواهم به ترک آنها گریه چند بار در روز گفت:” لا منطقه, پرستار صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که بیمارستان را نمی خواهد اجازه می دهد شخص را به صحبت با رسانه ها. “آنها با داشتن مسائل مربوط به خواب ترس آنها در حال حاضر قرارداد این ویروس به دلیل خطر است.”

مرتبط: نقشه نشان می دهد روزانه تعداد coronavirus موارد

شهر لس آنجلس آغاز به کار کرد و چهار درایو کردن سواب تست ایستگاه های هفته گذشته است. چندین بیمارستان های خود را گسترش داده اند قابلیت تست. شهرستان خود آزمایشگاه و تجاری شرکای آزمایشگاه نیز افزایش یافته و ظرفیت خود را برای بازگشت به نتایج آزمایشگاهی. اما تاخیر هنوز یک مشکل شده است با نتایج اغلب مصرف حدود یک هفته است.

مقامات شهرستان باید گفت: بهداشت و درمان کارگران خواهد بود اولویت بندی برای تست.

تعداد تایید coronavirus موارد شده اند دو برابر از هر دو تا سه روز یک چرخه کارشناسان مشاهده کرده اند در دیگر نقاط جهان. در روز پنج شنبه, مارس 26 تعداد موارد تایید شده دو برابر در 48 ساعت تا 1,216. شنبه تعدادی صعود کرده به 1,804 موارد است.

LA County شمارش در روز یکشنبه شامل موارد 88 از ساحل طولانی که در عمل خود را در بخش بهداشت و درمان. ساحل طولانی در روز یکشنبه تایید کرد 11 مورد جدید که شامل شهرستان تعداد آوردن آن شهرستان را در مجموع تعداد موارد تایید شده به 99 با یک مرگ. پاسادنا در ضمن دارای 10 مورد تأیید. این شهرستان در مجموع وقفه و پشت آن شهرها چون آنها کار خود را در بخش بهداشت و درمان خود را انجام می شمارد.

برای تکمیل پوشش coronavirus

بیش از آخر هفته USNS Mercy شروع به دریافت بيماران در بندر لس آنجلس. از کشتی است که استفاده می شود برای مراقبت از غیر coronavirus مربوط به بیماران به منظور آزاد کردن فضا در بيمارستان منطقه.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im