اولین دور از شهردار Durkan کسب و کار کوچک کمک جریان پول بیشتر به جنوب سیاتل

South Seattle

که نشانه ای از پول می گذرد که در آن باید رفتن. Celine Ramoni لی / گتی ایماژ

سیاتل شهردار جنی Durkan فقط اعلام کرد اولین دور از “تثبیت” کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک محلی ضربه های سخت و ناگهانی رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

اولین چیزی که می دانم این است که 9,000 سیاتل کسب و کار اعمال می شود برای این کمک های مالی اما تنها حدود 250 می تواند با توجه به پول در این چرخه مالی.

کمک های مالی به ارزش 10000 $در هر آمده از بودجه ارائه شده توسط دولت فدرال و قرار است به رفتن به کسب و کار است که پنج کارمند یا کمتر و متعلق به کسی سود یا در زیر 80 درصد از متوسط درآمد در این منطقه است. Durkan همچنین گفت: توسعه مربوط به این بودجه باید تمرکز بر “در طول تاریخ محروم کسب و کارهای کوچک.”

پس از کجا پول در واقع به پایان رسید تا رفتن?

دفتر شهردار می گوید: نزدیک به 80 درصد از پول رفت و به کسب و کار است که صاحبان شناسایی به عنوان مردم رنگ و یک غریبه تحلیل کد پستی اطلاعات برای دریافت نشان می دهد که در طول تاریخ محروم جنوب سیاتل دریافت بیشترین تعداد از کمک های مالی: نزدیک به 100.

این کمک های مالی رفت و به کسب و کار است که شامل ایستگاه کافی شاپ در Beacon Hill, Taqueria تهواکان در راینر خیابان جنوبی و Delish غذاهای اتیوپی در هیلمن شهر.

در شمال سیاتل 54 کسب و کارهای کوچک دریافت کمک های مالی. همین کار را برای مرکز شهر سیاتل (که در آن بیشترین تعداد از کمک های مالی, 26, داده شد و در یک کد پستی است که شامل بین المللی منطقه).

کد پستی پوشش کاپیتول هیل Montlake و Eastlake محله دریافت 23 کسب و کار کوچک مالی.

غرب سیاتل کد پستی دریافت 12 ماگنولیا و Interbay کد پستی دریافت هفت و اصلی جنوب دریاچه اتحادیه, کد پستی, دریافت شش.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این دور از کمک های مالی توزیع شد توسط یک وزن قرعه کشی که مورد علاقه گیرندگان در “بالا-جابجایی خطر” مناطق. Comcast متعهد شده است 50.000 دلار برای حمایت از “آینده دور” کمک از این شهر کوچک کسب و کار صندوق تثبیت اما Durkan گفت که او “همچنان به حمایت در سطح فدرال و ایالتی برای اطمینان از منطقه ما دریافت اقتصادی کمک ما نیاز داریم هر دو در حال حاضر و ما به عنوان بهبود می یابند.”

او افزود: “واضح است که نیاز به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به آنچه در این شهر می تواند به ما در کسب و کارهای کوچک.”

یک لیست کامل از کسب و کارهای محلی که دریافت کمک در این دور از کسب و کار کوچک و تثبیت هزینه های را می توان در اینجا مشاهده کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im