توسط MARILYNN MARCHIONE

یک داروی آزمایشی ثابت شده است موثر در برابر جدید کروناویروس در یک مطالعه بزرگ, کوتاه زمان آن طول می کشد برای بیماران به بهبود چهار روز و به طور متوسط در دولت ایالات متحده و مقامات شرکت چهارشنبه اعلام کرد.

علوم جلعاد را remdesivir اول درمان به تصویب یک آزمون سخت در برابر ویروس که به کشته شدن بیش از 218,000 مردم از آن پدید آمده در اواخر سال گذشته در چین است. داشتن یک درمان می تواند اثر عمیقی در جهانی همه گیر به خصوص از آنجا که مقامات بهداشتی می گویند هر واکسن است که به احتمال زیاد از یک سال و یا بیشتر به دور است.

مطالعه اجرا شده توسط موسسه ملی بهداشت مورد آزمایش قرار remdesivir در مقابل مراقبت معمول در 1,063 بستری coronavirus بیماران در سراسر جهان است. در کاخ سفید NIH را Dr. Anthony Fauci گفت: این دارو کاهش می یابد و زمان آن طول می کشد به بیماران برای بهبود یافتن از 31% — 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای کسانی که فقط داده های معمول مراقبت.

او همچنین گفت: هیچ یک روند به سمت کمتر مرگ و میر در میان کسانی که در remdesivir که نتایج کامل به زودی منتشر شده در یک مجله پزشکی.

“آنچه در آن ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس” Fauci گفت. “این خواهد بود که استاندارد مراقبت.”

بیانیه ای از سازمان غذا و داروی آمریکا می گوید که این سازمان شده است صحبت کردن با کالیفرنیا مبتنی بر جلعاد “در مورد ساخت remdesivir به بیماران در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به عنوان مناسب است.”

Remdesivir است که در میان بسیاری از درمان های در حال آزمایش در برابر coronavirus بود اما دورترین همراه در مطالعه است.

این دارو داده شده است از طریق یک چهارم و طراحی شده است به تداخل با این ویروس توانایی برای کپی کردن آن مواد ژنتیکی است. در آزمایش های حیوانی در برابر سارس و MERS بیماری ناشی از شبیه coronaviruses این دارو باعث جلوگیری از عفونت و کاهش شدت علائم هنگامی که داده های اولیه به اندازه کافی در این دوره از بیماری است. اما آن است که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده در هر نقطه در جهان برای هر گونه استفاده.

NIH مطالعه به سرعت ثبت نام اصلی آن هدف 440 بيمار و سپس گسترش یافت به بیشتر پاسخ به سوالات مانند که زیر گروه ها ممکن است یا ممکن است نه سود و عوامل دیگر که ممکن است بر موفقیت مانند این که چگونه در اوایل دوره بیماری و دارو داده شد.

در این مطالعه هدف اصلی نیز تغییر می یابد. در اصل, آن را درصدی از بیماران مختلف نتایج مانند نیاز به یک تنفس دستگاه به طور کامل بهبود نیافته و یا در حال مرگ 15 روز پس از شروع درمان. جدید هدف اصلی این است که زمان برای بازیابی مانند دیگر نیاز به اکسیژن و یا بستری شدن در بیمارستان.

“ما هیجان زده و خوش بینانه گفت:” یک کارشناس دانشگاه را دکتر مارک دنیسون. آزمایشگاه خود را برای اولین بار آزمایش remdesivir در برابر دیگر coronaviruses در سال 2013 انجام داده است که تحقیقات زیادی بر روی آن پس اما بود و نه درگیر در NIH مطالعه است.

“این فعال در برابر هر coronavirus که ما تا کنون تست شده,” او گفت:. “این خیلی سخت بود برای این ویروس به توسعه مقاومت به remdesivir. این بدان معناست که مواد مخدر خواهد بود به احتمال زیاد موثر بیش از مدت طولانی استفاده کنید.”

کمتر تشویق تصویر آمد از بخشی از نتایج یک مطالعه جداگانه تست remdesivir در به شدت بیمار بیماران در چین منتشر شده روز شنبه در مجله پزشکی لانست. درمان نیست سرعت بازیابی در این مطالعه که متوقف شد تنها پس از 237 از برنامه ریزی 453 بیماران وارد مطالعه شدند. محققان به 158 نفر به مواد مخدر و 79 دیگران رو مراقبت معمول.

به طور جداگانه در چهارشنبه جلعاد اعلام نتایج قسمی از آن را مطالعه مداوم از مواد مخدر در شدت بیماری در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار. این شرکت گفت: بیماران تحت درمان به مدت پنج روز “زمانی مشابه بهبود” سلامت که دیگران برای درمان 10 روز است. که نتیجه سخت است به تفسیر زیرا هیچ مقایسه وجود دارد گروهی از مردم گرفتن مراقبت های معمول پس از آن غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از بیماران را بهبود خود به خود.

این شرکت همچنین گفت: هیچ ایمنی جدید مشکلات پدید آمده در این مطالعه و آن را انتشار نتایج در یک مجله پزشکی به زودی.

جلعاد نیز تست شده است remdesivir در یک مطالعه جداگانه از نسبتا بد coronavirus بیماران. هیچ نتیجه ای در عین حال اعلام شده است که از مطالعه است که یک گروه مقايسه گرفتن مراقبت های معمول.

علاوه بر این مطالعات جلعاد نیز داده است remdesivir به بیش از 1700 نفر در یک مورد اضطراری اساس.

در درمان دیگر اخبار مربوط به این هفته دو مطالعات به روز رسانی در داروهای ضد التهابی است که با هدف tamp پایین التهاب شديد که اغلب توسعه در مراحل شدید COVID-19 و اغلب ثابت کشنده است.

یک بیمارستان کنسرسیوم گزارش موفقیت با استفاده از Acetemra یک روشه مواد مخدر به فروش می رسد برای آرتریت روماتوئید و برخی شرایط دیگر در یک مطالعه 129 coronavirus بیماران که در آن 65 کردم مواد مخدر و بقیه مراقبت های معمول. هیچ جزئیات منتشر شد; پزشکان گفت: آنها در حال آماده شدن برای انتشار نتایج.

مشابه مواد مخدر Kevzara آیا کار نمی کند و همچنین در دوزهای پایین در یک مطالعه به شدت بیمار coronavirus بیماران سازندگان آن شرکت سانوفی و Regeneron گفت. آنها در ادامه به تست آن در دوزهای بالاتر در بیماران بدحال ،

AP خبرنگار متی Perrone در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de