در هفته گذشته بازار کاهش یافت و به طوری که من 88 ساله و مادر. او تا به حال یک املا از سرگیجه و رفت در اتاق خواب طبقه از آپارتمان خود را در نیویورک. او باقی مانده بر روی زمین برای ساعت چند هیچ کس کاملا می داند. همسایه اش او را متوجه روزنامه از دستگیره. کاغذ هنوز هم وجود دارد در اواخر بعد از ظهر. همسایه سوء استفاده در درب و زمانی که او شنیده ام مادرم تماس برای کمک. روزنامه ها و همسایه ها زندگی را نجات دهد.

تا به حال من لذت بردم کلی سلامت خوب است. متاسفانه شوهر من (پدر) گذشت سپتامبر گذشته. من را دیده اند و نه مادر پس از جان, مراسم تشییع جنازه. شش ماه است که بیش از حد طولانی بین بازدیدکننده داشته است. من در نیویورک پرواز در اینجا از خالی سهل انگاری به یک شبح-آرام JFK. این است “ضروری” سفر در سن COVID-19? من از خودم پرسیدم که بسیاری قبل از سوار شدن پرواز من.

خواهر من زندگی 50 مایل از مادر من. او سوار بلافاصله به بیمارستان اما آنها نمی خواهد اجازه دهید او را به عنوان ما سعی می کنیم به “صاف منحنی” تنها ابزار در حال حاضر در جعبه ابزار برای جلوگیری از گسترش.

مامان خوش شانس بود. او هر چیزی را شکستن نیست. هنوز هم او ضعیف و لرزان است و دیگر امن برای او به تنهایی زندگی می کنند. در حالی که خواهر من به جستجوی کمک-صفحه اصلی زندگی به او نزدیک تر من در آپارتمان ایجاد تغییرات است که او نیاز به قبل از او به خانه برگشت حتی به طور موقت.

پس به من معضل است.

اگر برداشت من از این ویروس در حالی که پرواز ؟ اگر چه من آلوده من مادر ؟ من می تواند او را بکشد. من نمی توانم رد که امکان.

هنوز امدادگران که او کف می تواند آلوده ، بنابراین می تواند یک بیمارستان کارمند یا بیمار دیگر. هر حرکت ما را همراه با برخی از خطر است.

هواپیما در حال خالی است. من Clorox دستمال و دستکش. من با استفاده از حمل و نقل عمومی. من از دیدن هیچ کس جز کارمندان در فروشگاه های سخت افزاری در حالی که من انتخاب کنید تا تجهیزات ایمنی برای مادر. شانس هستند به نفع من. اما این احتمال صفر نیست. آن را هنوز هم یک قمار است.

نه رفتن نیز یک قمار است. مادر من نیاز به کمک من. این استرس تصمیم گیری همه ما در حال ساخت است.

آن اتفاق افتاده است قبل از. بسیاری از بار قبل. یک صد سال پیش در سراسر جهان آنفلوانزا کشته و حدود 50 میلیون نفر است. این همچنین باعث فوق العاده ای اقتصادی اختلال. بررسی کنید که ویرانی اقتصادی. اختلال زمانی است که ما از دست دادن فای برای نیم ساعت.

وقتی که آنفلوانزا فروکش کرد ما roared به دهه 1920 یک دهه به طول موج بیش از حد که به پایان رسید زمانی که حباب پشت سر هم و ما سقوط به رکود بزرگ.

صدا آشنا است ؟ ما را تحمل کرده اند بسیاری از آفت. ما زنده خواهد ماند coronavirus. اما آن را نمی خواهد به زودی و نمی توان آن را بدون درد واقعی. ما به رهبران ما را به منجر شود اما اعتماد است در کوتاه عرضه از کاغذ توالت. بنابراین آنچه که ما انجام دهید ؟

شستن دست ما و صبر کنید نه از آن آسان است برای مردم که بی تاب است و ما تبدیل شده اند در cyber-سن.

“بیست ثانیه از شستشو?!”

“از کجا این واکسن در حال حاضر؟!”

یکی از بسیاری از تغییرات راه آینده ما است recalibration از اولویتها است. شاید این خرابی را به ما بدهد یک وقفه از عجله یک لحظه از درون گرایی فرهنگی بپرسید که آیا ما واقعا نیاز به تمام چیزهایی که ما خودمان گفته ام ما نمی توانند زندگی بدون.

اگر این ویروس همچنان به گسترش و قرنطينه تر سخت گیرانه عادات جدید را تبدیل به عادات قدیمی. ما ممکن است اطلاعات ما اصلا نیاز به $4 قهوه یا 700 $بسکتبال بلیط. ما ممکن است کشف ما حیاط صحبت کردن با همسایگان بیش از نرده ها شاید حتی کتاب. ما ممکن است بازگشت به زندگی بیشتر همگام با چرخه طبیعت به جای تعقیب پیکسل در سراسر ابر.

فرانکلین روزولت معروف گفت: “ما چیزی برای ترس, اما ترس خود را.” در حال حاضر من از ترس برای من مادر بودن تا من قمار من می تواند به او کمک کند.

من هم از ترس من ممکن است اشتباه باشد.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد یکشنبه. او را می توان در رسید: Doug@DougMcIntyre.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de