اتانول گیاهان به دنبال تغییر حکومت تدارکات و ضد عفونی کننده دست

Burlock

باب خود / فلوریدا تایمز اتحادیه از طریق AP

ایان Haensly از بنیانگذاران Burlock و هر بشکه به نظر می رسد در ردیف Burlock و استریل و ضد عفونی کننده دست, یکشنبه, مارس 22 سال 2020 در جکسون ویل فلوریدا.. موسسان ایان Haensly و کالین ادواردز ایجاد کرده اند 64 درصد اتانول محصول با توجه به سازمان بهداشت جهانی با استفاده از فرمول برای اولین بار تقطیر از یک خمیر پخته شده ذرت malted چاودار و جو می آید که از تقطیر خود را داراست که به طور معمول دور انداخته شود.

DES MOINES, آیووا — به عنوان بیمارستان ها و خانه های سالمندان به شدت برای ضد عفونی کننده دست در میان coronavirus شیوع تنظیم کننده فدرال در حال جلوگیری از اتانول تولید کنندگان از ارائه میلیون ها گالن الکل است که می تواند تبدیل به جوانه-کشتن مخلوط.

سازمان غذا و دارو موانع شده است خسته کننده مراقبت های بهداشتی و اتانول صنایع شده اند که خواستار آرامش و مقررات برای مقابله با بهداشت عمومی, مراقبت های اضطراری است.

“ضد عفونی کننده دست است که بخش بزرگی از زندگی ما” گفت: Eric سلمانی مدیر عامل مریم Lanning, بهداشت و درمان, بیمارستان, در, Hastings, Nebraska. “ما نمی توانیم هر. ما آن را سفارش و آن را فقط در دسترس نیست.”

مشکل برای اتانول صنعت است که بسیاری از گیاهان و مواد غذایی-اتانول درجه یک گام زیر به بالاترین درجه دارویی. اما از آنجا که گیاهان نیست گواهی و با رعایت دقیق استانداردهای تولید طراحی شده برای محافظت از کیفیت داروهای, مواد غذایی و مکمل های غذایی FDA نمی خواهند الکل استفاده برای یک محصول به پوست اعمال می شود.

علاوه بر این الکل است دناتوره و یا مخلوط با تلخ افزودنی به آن را undrinkable. FDA اصرار دارد این مرحله “بحرانی” به دلیل موارد مسمومیت گاهی اوقات منجر به مرگ در میان کودکان است که به طور تصادفی به دست مصرف عفونی.

FDA گفت: پنج شنبه که تنظیم کننده در حال حاضر شاهد افزایش مسمومیت مرتبط به دست عفونی در هفته های اخیر “تشدید این نگرانی است.”

FDA نیز شک و تردید از صنعت ادعا می کند که undenatured عفونی می تواند توزیع شده در راه است که نگه داشتن آنها را دور از دسترس کودکان.

“معلوم نیست چه اگر هر اندازه می تواند برقرار شود تا اطمینان حاصل شود که محصولات را به دست مصرف کننده که در آن کودکان می تواند دسترسی به” FDA جرمی کان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

رو در سراسر کشور کمبود آرایشگر گفت: FDA باید به طور موقت استراحت و مقررات اجازه می دهد تا جایگزین تولید.

“شما در حال صحبت کردن در مورد الکل. مهم نیست اگر آن را درجه سوخت و یا هر چیز این است که آنها در حال تلاش به قیمت گول زدن در حال حاضر ؟ من فکر می کنم آن حس مشترک” او گفت:.

انجمن بیمارستان های آمریکا را تشویق انعطاف پذیری برای کمک به محافظت از بیماران و مراقبان بدون به طور مستقیم وزن در ضد عفونی کننده اختلاف است.

“ما ممکن است نیاز به در نظر گرفتن طیف وسیعی از راه حل های ممکن که در جدول قبل از همه گیر” گفت: نانسی پرورش, معاون رئیس جمهور با این گروه در یک ایمیل فرستاده بیانیه به AP.

مصرف کننده مارک های انجمن قبلا تولید کنندگان مواد غذایی انجمن تا به حال گفتگو با FDA به فشار آژانس به تجدید نظر در دستورالعمل های آن. این گروه که نشان دهنده مارک مواد غذایی و محصولات مصرفی و آشامیدنی شرکت گفت که ضد عفونی کننده دست منابع در حال اجرا هستند بسیار پایین است که اعضای آن مجبور به جیره بندی آن را به کارگران و فروشگاه ها و مراکز توزیع و تولید گیاهان.

“ما نیاز به یک راه حل موقت” گفت: Mike گروبر, معاون رئیس جمهور, های نظارتی و فنی امور در انجمن تجارت. “این می رود به سوی حصول اطمینان از ایمنی مواد غذایی اساسی شیوه است.”

قرار زیرند که تولید ودکا ویسکی و دیگر مشروبات الکلی داده شده است برخی از مقررات چشم پوشی توسط الکل و تنباکو مالیات و تجارت, اداره, اجازه می دهد آنها را برای تولید ضد عفونی کننده دست. بسیاری انجام داده اند که, اما تولید آنها بسیار کوچکتر از حجم الکل از اتانول گیاه می تواند تولید. آنها همچنین دریافت سود در سنا تصویب لایحه محرک.

مقطر ارواح شورای ایالات متحده که نشان دهنده ده ها تن از بزرگ و کوچک قرار زیرند, تحسین کنگره برای کاهش مالیات بر مقطر را که ضد عفونی کننده دست.

در زیر بسته محرک گذشت اواخر چهارشنبه مقطر لازم نیست که به پرداخت فدرال مالیات مالیات غیر مستقیم در الکل استفاده می شود برای ضد عفونی کننده دست از طریق Jan. 1, 2021.

“صدها نفر از ایالات متحده قرار زیرند پله تا برای تولید ضد عفونی کننده دست و آنها نباید ضربه با لایحه مالیات برای تولید این مقدار مورد نیاز مورد به خصوص در زمانی که بسیاری از آنها در حال مبارزه” گفت: Chris Swonger گروه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

اما این شورا گفت: این اصرار FDA برای به روز رسانی آن هدایت و اجازه مقطر استفاده از undenatured الکل برای ضد عفونی کننده دست. محرک لایحه نیاز به قرار زیرند به دنبال FDA راهنمايي اگر آنها می خواهند برای دریافت معافیت های مالیاتی.

FDA لغو کرده است ده ها تن از قوانین و مقررات در هفته های اخیر برای افزایش تولید کلید و لوازم پزشکی از جمله coronavirus آزمون هواکش دستکش و دست عفونی.

در زیر آخرین FDA دستورالعمل رگولاتور حفظ استانداردهای الکل نیاز تولید کنندگان جدید به استفاده از الکل که در دیدار فدرال و یا استانداردهای بین المللی برای استفاده در یا مواد مخدر یا مواد غذایی و محصولات.

این موانع نظارتی به خصوص نا امید کننده برای میانه اتانول تولید که رو انداخت تقاضای سوخت و نفت مبارزه بین عربستان سعودی و روسیه که ناشی از قیمت به نازل شدن. عوامل مجبور هستند بیشتر گیاهان به تولید محدود و نزدیک است.

برای تولید اتانول آرامش قوانین از جمله نیاز به دست آوردن denaturant اجازه می دهد آنها را به مرحله یک راهنما در ملی اضطراری است.

“اگر ما می تواند FDA به می گویند بله شما می توانید با استفاده از نوشیدنی درجه و طول مدت این اورژانس حداقل برای برخی از نقطه در زمان در اینجا برای دو هفته آینده شما می توانید چشم پوشیدن denaturant ما را به معنای واقعی کلمه میلیون ها گالن ضد عفونی کننده دست در عرض چند روز” گفت: مونته Shaw, مدیر عامل شرکت, آیووا, Renewable Fuels Association, اتانول تجارت ، “هر یک از ما گیاهان بدست تماس با افرادی که می خواهید این مسائل و ما نمی توانیم آن را به آنها.”

اندرو Vrbas صاحب Pacha صابون یک بوتیک فروشگاه صابون در هیستینگز نبراسکا تا به حال فقط به پایان رسید بازسازی 100 ، 000 فوت مربع سابق کارخانه نان به عنوان یک پروژه برای تقویت جامعه است. در حال حاضر او در حال آماده شدن برای راه اندازی ضد عفونی کننده دست تولید وجود دارد برای عرضه به بیمارستان. او دریافت تماس از بیمارستان در نبراسکا فلوریدا و نیویورک سیتی به دنبال ضد عفونی کننده دست.

“ما به معنای واقعی کلمه سه مایل از یک گیاه است که به عنوان مقدار اتانول به عنوان شما می توانید تصور کنید,” او گفت:. “ما در حال نشستن بر روی میلیون ها گالن الکل. اگر ما می تواند رالی دولت فدرال می گویند نگاه کنید اگر شما فقط اجازه دهید ما کار محلی اتانول تولید کنندگان ما تخصص ما توانایی ارائه ضد عفونی کننده دست به بیمارستان نه تنها در نبراسکا اما در سراسر کشور هستند که فقط رسیدن از طریق شبکه من گفت: اگر شما می تواند ما ارسال ضد عفونی کننده دست ما خارج است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net